Розведення в орендованому ставку коропа, білого амура, раків.
Поточний стан
Розробляються документи, оформлюється ставок.
Ринок
Прісну рибу можуть споживати все населення регіону, в якому планується реалізація риби, а саме Київська, Вінницька, Черкаська обл. Кількість проживаючих станом на 2017 рік на цих територіях налічує близько 8 000 000 осіб. Норма споживання риби за даними ФАО – 5 кг на рік.
Проблема або Можливість
З метою одержання сталого прибутку підприємство орієнтуватиметься на промислове вирощування та реалізацію товарної риби в водоймах комплексного призначення за різних систем рибництва. Технології інтенсифікації орієнтуються на підвищення інтенсивності виробництва риби порівняно з досягнутими у Київській області у конкурентів на 1 га водного дзеркала. При цьому основана увага приділятиметься раціональному використанню природної кормової бази та штучного підкорму.
Конкуренти
На ринку свіжої (живої) конкуренція майже відсутня.
Переваги або дифференциатори
Основана увага приділятиметься раціональному використанню природної кормової бази та штучного підкорму з метою ущільнених посадок коропа при зарибненні нагульних ставів коропом масою 200 г. за щільності посадки коропа 5000 екз./га, який за сезон ( березень-жовтень) набирає масу до 1-1,2 кг.
Фінанси
Фінансовий план розписаний в готовому бізнес плані, оріентовний прибуток 2,2 мілн. грн за перший рік роботи. В майбутньому сумма буде збільшуватись.
Ризик у бізнесі з вирощуванні риби набуває стохастичного характеру, що зумовлює необхідність для власників та потенційних інвесторів адекватно оцінювати можливості та загрози, які детально описані в бізнес плані