Фото - ВінОрганік Агро
28823

ВінОрганік Агро

Органічне вирощування плодово-ягідної продукції!

Україна, Вінницька область
Галузь: Сільське господарство
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 21.05.2018
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Органічно сертифіковане плодово-ягідне підприємство 150 га.

Поточний стан

ВінОрганік Агро має 150 га землі, які обробляються за стандартом EU без застосування заборонених добрив та засобів захисту рослин. В 2018 році плануємо отримати перші сертифіковані органічні продукти суниці та яблук.
Ми вирощуємо екологічно чисту продукцію, створюємо ефективне сучасне органічне виробництво.

Ринок

Ринок органіки займає, за нашими даними в Україні від 1 до 2 %. У розвинутих каїнах ця цифра доходить до 13%. Такі країни, як Голландія, у майбутньому планують бути повністю органічними. В Україні ринок маленький, дуже вузький, але він надзвичайно стрімко розвивається.
В органічному ринку є два великі напрямки – експортний і внутрішній. Експортний ринок зростає набагато швидше, ніж внутрішній. Найбільший ріст іде в компаніях, які мають експортну модель збуту і які відкриваються для того, щоб продавати свою продукцію за кордон. Цей напрям розвивається дуже швидко. А внутрішній ринок розвивається не так жваво.

Проблема або Можливість

Наша продукція розрахована на споживача якому не байдуже своє здоровя який прагне харчуватися чистим, здоровим продуктом без пестицидів і гмо.
Попит на українську органічну сертифіковану сировину надзвичайно великий, він перевищує пропозицію на сотні відсотків.

Рішення (Продукт або Послуга)

Органічні культури не обробляються хімічними засобами, тому й не мають у своєму складні небезпечних для організму речовин. Також спеціальні методики вирощування дозволяють зберегти максимальну кількість необхідних людині вітамінів та мінералів. Кількість алергіків серед дітей с кожним роком зростає. Не в останню чергу на виникнення такої ситуації вплинули несприятливі екологічні фактори. В повітрі багато шкідливих домішок, питна вода також не завжди якісна, а до цього ще й додаються харчові продукти, що можуть містити залишки нітратів та пестицидів. Органічне землеробство дозволяє вирощувати культури без таких “сюрпризів” в своєму складі.Окрім користі для організму людини, вирощування таких продуктів має набагато менше негативних наслідків для навколишнього середовища. Традиційне сільське господарство чинить серйозний вплив на землю. Синтетичні добрива та пестициди накопичуються в ґрунтовому шарі та мігрують, забруднюючи й підземні води. В органічному землеробстві використання таких підходів не прийнятне. Ми використовуємо лише органічні добрива . Це дозволило досягти підвищення врожайності без хімічного навантаження на ґрунт.

Конкуренти

На органічному ринку немає конкуренції і не буде ще дуже довго. Сегмент органіки в структурі виробництва продуктів в Україні - 1% від маси.

Переваги або дифференциатори

Приваблює підприємців органічний ринок тим, що рентабельність бізнесу практично в будь-якому з його сегментів істотно вище, ніж у традиційному аграрному. За інформацією комерційної служби Посольства США в Україні, середня окупність інвестицій в українське органічне землеробство становить приблизно 300%. Тому воно є «одним з найпривабливіших напрямів для інвестицій в Україну», стверджується в спеціальному звіті американців «Літо 2017»

Фінанси

Ніша органічних плодів ні в Європі, ні тим паче в Україні не закрита — попит значно перевищує пропозицію. Тим більше, що ціна подібної продукції в середньому вища у 1,5-2 рази. Вартість закладки яблучного/грушевого саду складає в середньому 20 тис. дол. на 1 га. Це сумарні інвестиції, які включають посадковий матеріал, системи опори та зрошення, огорожу та ін. Найбільш вагомі вкладення відбуваються саме в період закладання саду. Щорічний догляд за садом в середньому коштує 100 000 грн на 1 га. окупніст саду наступає з 5-річного віку. Саджанці складають 80% комерційного успіху проекту. Яблуневий чи грушевий інтенсивний сад на карликових підщепах розраховані на 25-30 років.

Цільове призначення інвестицій

Придбання спеціального обладнання для обробки ґрунту, посадковий матеріал, системи опори та зрошення, огорожу та ін.

Пропозиція інвестору

Обговорюються індивідуально

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1192
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт