Фото - АлкоСток
28187

АлкоСток

"АлкоСток" - перший алкогольний секонд хенд

Україна, місто Київ
Галузь: Громадське харчування, Торгівля
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 25.04.2018
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Вам дарували непотрібні подарунки? А ви знаєте - скільки в світі різних бізнесів процвітають саме на утилізації небажаних і непотрібних презентів? До того ж за статистикою кожен десятий подарунок в Україні має міцність в 40 градусів, а також всі ці культові «хабарі» із цекерок і міцного напою, в результаті чого вдома у багатьох українців формуються значні запаси алкоголю, які їм зовсім не потрібні.
Саме тому ідеєю даного бізнес проекту є створення магазину, який буде функціонувати за принципом усім відомих "секонд хендів", тільки заміть одягу товаром номер 1 має стати алкоголь.

Поточний стан

На даний момент є розроблений бізнес проект, продумані всі деталі, але проблемою стала саме матеріальна частина реалізації ідеї, у зв'язку з відсутністю необхідної суми коштів. Тому весь процес на цьому і зупинився, доки не буде вирішено це питання.

Ринок

Даний бізнес проект орієнтований на всі прошарки населення, які вживають спиртні напої та не хочуть переплачувати за них. Проте основними споживачами мають стати студенти, та покупці зі слабким матеріальним становищем. А сьогодні це, як мінімум, кожен четвертий українець.

Проблема або Можливість

Проблема: відсутність фінансування.
Можливість: даний проект не має аналогів, тому є вкрай перспективним, особливо враховуючи той факт, що попит на алкоголь спостерігається завжди, в часності на дешевий.

Рішення (Продукт або Послуга)

Ми будемо реалізовувати продукцію за цінами значно нижчими від ринкових, чим гарантовано привернемо увагу споживачів. Першокласна продукція за 75-80 % від її ринкової вартості - дуже приваблива пропозиція. А також це дасть нам змогу не хвилюватися про великі алкосупермаркети, оскільки державний акциз просто не дасть їм змоги опустити ціни до такого ж рівня.

Конкуренти

Відсутність будь-якої конкуренції, дана ніша є абсолютно вільною.

Переваги або дифференциатори

Перевагою є те, що ми станемо першими, хто відкриє бізнес такого формату, і весь ринок належатиме тільки нам. А також величезною перевагою перед іншими проектами є те, що пипит на наш товар ніколи не зникне.

Фінанси

З фінансової точки зору даний проект є абсолютно рентабельним. Виходячи із того, що закупка буде здійснюватися на рівні 25-30% від ринкової ціни продукції, а її подальша реалізація на рівні 75-80%, методом простої математики ми отримуємо прибуток у вигляді 300%. Так як на закупівлю першої партії ми збираємося витратити 2500$, то після її реалізації ми отримаємо 7500$. Таким чином реалізувавши першу партію ми повернемо всі інвестиції та отримаємо прибуток у розмірі 1500$.

Бізнес-модель

Бізнес модель є дуже простою ми маємо прорекламувати свою діяльність із проведення закупівлі алкоголю. Закупити його та продати за цінами значно вищими від цін закупки. Ця різниця і складе наш прибуток.

Цільове призначення інвестицій

Використання інвестицій:
- 500$ ліцензія
- 1000$ оренда приміщення
- 1500$ оформлення приміщення
- 2500$ для закупівлі продукції
- 500$ реклама закупівлі та маркетинг

Пропозиція інвестору

Пропоную інвестору долю(65%) в стрюваному проекті у співвідношенні 65/35, прибутки будемо ділити за цією ж пропорцією. Всі адміністративні функції з реалізації даного проекту я візьму на себе. Інвестор може брати участь на всіх етапах створення бізнесу, або ж взагалі тільки надати кошти та отримувати прибуток. В такому випадку обіцяю звітувати про використання коштів на кожному наступному етапі розвитку бізнесу.
Брати участь чи ні в реалізації проекту - це Ваш вибір!

Команда або Керівництво

Ризики

Присутні тільки на стадії закупівлі товару, проте правильна маркетингова та рекламна політика дозволить їх повністю мінімізувати.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Власна ідея

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Відсутні
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1355
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт