Фото - БДЖОЛИНА ЛАВА
24980

БДЖОЛИНА ЛАВА

У Нас МЕД їсти не у вулик лізти!

Україна, Полтавська область
Галузь: Громадське харчування, Торгівля
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 05.02.2018
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Повнорічна реалізація меду, бжолопродуктів, медової косметики з послугою доставки +інтернет магазин.

Поточний стан

На даному етапі в роздріб з самопідвозом реалізується лише 50% отриманої продукції з власної пасіки. Це приблизно 2 тони меду. Решта здається оптом.

Ринок

Продукція розрахована на медових гурманів та прихильників корисного способу харчування. Молоде покоління буде зацікавлене в медових природніх енергетиках (рецепти яких прості та дієві, але без меду ніяк). Старшого віку буде цікаве медове мило+косметика та медові настойки. Більшість літніх людей будуть зацікавлені в самому меду для яких буде діяти системи скидок та доставки. Також можливо напрацювати постійного клієнта для невеликих ресторанів та часних пекарів. В пік збору МЕДу, до певних свят, продукція буде реалізовуватись на виїзному транспорті малолітражному авто на спальні квартали міста, що нестиме певну рекламу і цікавитиме не активного покупця. Мед за безцінь активно скуповується з пасік України та перепродується в Європу, . в майбутньому має стати великою торговою сіткою медових продуктів та нести природній імунітет та здоров’я в генофонд Українського суспільства!

Проблема або Можливість

Мед -- спецефічний продукт на який попит є завжди, але клієнт любого віку та статусу має отримати велику довіру від продавця, щоб прийти ще раз, коли цей мед скінчиться. Клієнтом може бути як і поважний гурман так і літня людина. Дана « буде явним мостовим сполученням медових продуктів від бжолярів до міських жителів. Це буде місце, яке буде нести відповідальність за продукт, його стерильне фасування, зберігання та доставкою. В реалізації даних продуктів без централізованого місця зберігання, завжди є ризик його пропаданню, порченню. В проекті клієнт буде мати можливість отримати постійну консультацію та повний вибір всієї продукції в одному місці. Ненабирати продукції на весь рік, а просто скористатися доставкою та полакомитись завжди "живим" бджолиним продуктом, медом, косметикою, медовими напитками.

Рішення (Продукт або Послуга)

буде мати образ українського вулика, до якого обов’язково має бути підїзд зі стоянкою та поріг сільської хатинки(приманка прохожого). В середині приміщення має бути атмосфера природності, екологічності та простоти. Вся продукція та інвентарь екологічним. Принцип наступний... Частину меду буде качатися з власної пасіки, частина буде закупатися у інших бжільництв з лабараторною перевіркою, це потрібно для різнобарв’я медових продуктів. Після доставки в приміщення продукт має зберігатися в певному кліматі. Вся тара в яку буде розпускатися мед має пройти стереалізацію, що підвищить його зберігання. Медову косметику теж не можливо вибрати в ітернеті. Присутність медових продуктів буде запевняти екологічність та ідентичність косметики. буде користуватися популярністю любителів як спиртних так і не спиртних медових напоїв. І ВСЕ ЦЕ В ОДНОМУ, ТЕПЛОМУ, ЗАТИШНОМУ МІСЦІ, але з комплектуючим обладненням для виїздів на ярмарки.

Конкуренти

Конкуренти в даній сфері завжди можуть стати партнерами. Медова продукція настільки різноманітна, що всі види чи типи зібрати в одному місці майже неможливо, але попутний товар завжди в попиту. Конкурентами будуть медові полки в маркетах та стихійні ринки. Але сизонно та й клієнт тут завжди на роздоріжжі. Найбільш значущими конкурентами будуть інтернет магазини з спеціалізованими магазинами або медовими лавками в містах міліонниках.

Переваги або дифференциатори

Сама ідея в системі реалізації та в великому виборі продукції. Також пропонується система розливу меду, напоїв та їх проби. Перевага буде у відсутності прямого контакту людина-продукт(в даному випадку мед або медових напоїв) та плюс стерильність тари. Також спецефічний підхід фасування для усунення того ж таки контакту при кресталізованому меду. В системі буде присутній виїзний автомобіль з укомплектованою продукцією в масивні райони, ринки і т.д.

Фінанси

За період 2017 року свіжовикачаний мед цінних сортів розходився по ціні 80 грв. за літр. З власної пасіки в роздріб реалізовано приблизно 1500 літрів. Ще близько 1000 літрів оптом за ціною 24грв. за літр.(але опт не бажаний а вимушений, бо зберігання не є рентабельним, а реалізація наповнила попит). З системою в 300 тис. місті можливо досягти продажу 13 - 18 тон меду в рік + попутні товари.

Цільове призначення інвестицій

Юридичне оформлення підприємницької діяльності, оренда приміщення та його дизайн, обладнення, автомобіль та його комплектація, витрати на звязки з поставщиками та партнерами, закупка супутніх товарів, реклама, розробка інтернет магазину, заробітна плата.

Команда або Керівництво

Ризики

Природні катаклізми.
Повишені затрати на доставки видів продукції від поставщиків та їх аналіз якості.
Повишені буде реалізовуватися лише незначний процент своєї продукції. Остальне має бути зараньше договорено на закупку, тому виникають ризик виконання плану.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Відсутні

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Відсутні
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1473
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт