Фото - GorGroup
24542

GorGroup

Sportdyrka

Україна, Київська область
Галузь: Торгівля, Туризм, спорт
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 17.12.2017
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Створення магазин спортивного одягу та взуття.

Поточний стан

На даному етапі присутній план, чітка схема дій, місце та ідеї щодо реалізації товару.
Знайдено поставщиків.

Ринок

Наші клієнти це молодь, які навчаються в університеті, а також постійне населення цього міста, яке з кожним роком збільшується. Також розвитку ринку буде сприяти місцерозташування, а саме поблизу столиці України, міста Києва.
Взагалі у місті Ірпінь, відсутній магазин оригінального спортивного одягу, тому населенню часто доводиться їздити в Київ, наш проект допоможе вирішити цю проблему.
Такий дизайн як придумали ми, немає в Україні, і через це клієнту захочеться приходити у магазин знову і приводити своїх друзів.

Проблема або Можливість

Ринок спортивного одягу в Україні стрімко розвивається, кожного року показник покупки цього товару зростає на 10%. Серед факторів, що спонукають нас до відкриття можна виділити наступні:
1) велика кількість потенційних покупців;
2) більше 10 % населення України займається фізкультурою й спортом більш-менш постійно;
3) популяризація спортивного способу життя;
4) постійне збільшення числа торгових центрів, у яких представлені спортивні відділи;
5) мода на спортивний стиль у масового споживача.

Рішення (Продукт або Послуга)

Спортивний одяг та взуття з ціновою категорією для середнього класу в місті Ірпінь. Чому обрали саме це місто ? По-перше, це місто молоді , адже саме тут навчається близько 10 тисяч студентів , які надають перевагу здоровому способу життя . По-друге, місто Ірпінь має надзвичайно великий рівень розвитку нерухомості та інфраструктури , що тільки збільшуватиме кількість потенційних клієнтів магазину .

Конкуренти

Прямих конкурнетів у місті Ірпінь немає, але так як місто розташоване біля Києва, то можна вважати. що конкуренти-це магазини які розташовані у столиці.
Саме тому ми робимо наголос на потенційних клієнтах міста Ірпінь і будемо розвиватись поки, що у цьому місті найближчих роки три. Далі планується збільшення масштабів компанії, поширення бренду на обласному, регіональному та республіканському рівнях, що збільшить кількість конкурентів .

Переваги або дифференциатори

Перевага нашого магазину полягає у його дизайні, адже зайшовши до нас раз, клієнти будуть заходити ще і купувати нові речі в такій атмосфері.
Також як ми згадували вище, ціни у нашого магазину будуть нижчими ніж на ринку спортивнивного одягу та взуття Європи.
Відкриття магазину одягу - хороший спосіб почати свій бізнес і вигідно вкласти фінансові кошти. До того ж грамотно організований подібний бізнес досить швидко окупається.
Одяг є саме тим товаром, попит на який буде завжди. Купувати новий одяг змушують людей різні причини – зносився, вийшов з моди, або просто з метою розширити свій гардероб.
Однією з переваг є ринок міста Ірпінь , оскільки на даний момент аналогів такому бізнесу тут немає.
Також наша компанія має можливість зв'язку з відомими українськими спортсменами, що можуть підвищити рівень маркетингової політики магазину.

Фінанси

Ми прогнозуємо , що кожного року , приблизно 5 тисяч людей буде витрачати на спортивний одяг та взуття близько 2,5 тисячі гривень , за простими підрахунками , робимо висновок , що річний дохід магазину , становитиме 12,5 млн. грн.

Бізнес-модель

Так як ми згадували , що наші потенційні клієнти - це студенти та постійне населення , яке збільшується з кожним роком , то їм буде вигідно купляти оригінальні речі та взуття відомих брендів , таких як : Adidas, Reebok, Puma і Nike. Також для студентів та постійних клієнтів нашого магазину буде впроваджена дисконтна програма , за якою них очікують приємні знижки та доступ до лімітних речей. Для заохочення клієнтів в магазині буде відкрита зона відпочинку , стилізована під дизайн магазину , в якій будуть представлені ігрові приставки з телевізорами. Будуть проводитися різноманітні спортивні заходи під егідою нашого бренду для заоохочення молоді займатися спортом , що буде стимулювати їх на придбання товарів у нашому магазині.

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції нам потрібні для оренди приміщення, його капітального ремонту, закупку товару, проведення маркетингової політики, організації заходів, які сприяють напливу нових клієнтів.

Пропозиція інвестору

Озвучимо при зустрічі або в процесі переговорів.

Команда або Керівництво

Ризики

Через ситуацію в Україні, і через ризик з подальшим збільшенням курсу долара, можливе і збільшення ціни на наш товар, так як ми купуємо його закордоном.
Потенційні ризики нашого магазину представлені виробничими ризиками, комерційними ризиками, фінансовими ризиками та ризиками, пов'язаними з форс-мажорними обставинами.
Виробничі ризики пов'язані з різними порушеннями у функціонуванні магазину або в процесі поставок товару.Заходами щодо зниження виробничих ризиків є дієвий контроль над ходом робочого процесу та посилення впливу на постачальників шляхом їх дублювання.
Комерційні ризики пов'язані з реалізацією товарів на ринку (зменшення розмірів і місткості ринку, поява нових конкурентів і т.п.)
Заходами щодо зниження комерційних ризиків є:
1)Систематичне вивчення кон'юнктури ринку;
2)Раціональна цінова політика
3)Надання консультаційних послуг
4)Реклама і т.д.
Фінансові ризики викликаються інфляційними процесами, всеосяжними неплатежами, коливаннями курсу долара і т.п. Вони можуть бути знижені при роботі з постачальниками і споживачами на умовах передоплати і т.д.
Ризики, пов'язані з форс-мажорними обставинами, - це ризики, зумовлені непередбаченими обставинами (стихійні лиха, зміна політичного курсу країни, страйк і т.п.). Мірою щодо їх зниження служить робота підприємства з достатнім запасом фінансової міцності.
5,00
1
2
3
4
5
2 оцінки
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1041
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт