Фото - VerdeVita
play_arrow
Переглянути
22955

VerdeVita

Вирощування зелені методом гідропоніки

Україна, Львівська область
Галузь: Громадське харчування, Харчова промисловість, Виробництво, Сільське господарство
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 18.12.2017
Показати контакти
5
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Вирощувати різну зелень: салати, кріп, петрушку, рукколу , методом гідропоніки, тобто на воді в якій є мікро і макро елементи, можна вирощувати вертикально що дозволить використовувати площу теплиці максимально. Встановлювати сонячні батареї для автономії підприємства так як площа дозволяє.

Поточний стан

Проект знаходиться на етапі просування, зроблений парник, який потребує певних доробок, було зібрано декілька врожаїв, продукція виростає якісною,
та конкурентно спроможною.

Ринок

Мої клієнти це споживачі які не обмежені віком та статусом, які вживають дані продукти кожен день. На цьому ринку є велика кількість потенційних клієнтів, наприклад: Заклади харчування, продуктові магазини, супермаркети, торгові ринки, та інші.

Проблема або Можливість

Вирощена таким способом продукція довше зберігається свіжою, та її можна без проблем транспортувати навіть на далекі відстані, також вміст хімічних добавок зводиться до нуля, це екологічно чистий продукт.

Рішення (Продукт або Послуга)

Зелень це здоров'я , кожного дня нашому організму потрібні вітаміни, отже ми не можемо обійтись без такої важливої добавки в харчуванні, салати, рукола, кріп, петрушка, базилік , та інші пряні трави.

Конкуренти

Компанія Галіція Грінері вирощує зелень саме таким методом, копманія мала великі інвестиції тому і виробництво відповідно на висоті, все автоматизовано, знаходиться не далеко біля населеного пункту в який вона проводить збут, але орієнтовані вони на експорт за кордон в більшості.
Їхня частка на ринку на мою думку приблизно 30%

Переваги або дифференциатори

Перевага в асортименті та зовнішньому вигляді продукту.

Фінанси

Ціна даного продукту є не фіксована, вона коливається в межах сезонів, протягом найближчих 5-ти років очікується великі продажі так як є бажання розширюватись , зробити цілий комплекс теплиць , а на даний момент попит перевищує пропозицію. При готовому проекті в сезон, дана діяльність при теперішньому співвідношенні цін на даний продукт буде приносити місячний дохід 70 000 грн.

Бізнес-модель

У світі набуває популярності вирощування різних культур методом гідропоніки, і зелень також входить у цей список, моя бізнес модель це вирощування культур зелені в басейнах які заповненні водою в якій знаходяться всі елементи необхідні для росту рослини по поверхні зафіксовані вазочки в яких знаходиться кокосовий грунт в якому росте різна зелень , вирощений салат таким методом є навіть набагато корисніший ніж той що виріс у звичному для нас грунті , так як він не піддається впливу різних грибків або шкідників які знаходяться в грунті , а тут все стерильно і екологічно безпечно.

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції потрібні на подальший розвиток проекту, для спорудження басейнів в яких вирощуватиметься зелень, насосів, опалення теплиці, площа теплиці становить 340 метрів квадратних , налагодження виробництва, встановлення сонячних батарей .

Пропозиція інвестору

Пропоную зайнятись такою досить цікавою справою, яка буде приносити користь в маси, на рахунок частки озвучу при зустрічі або в процесі переговорів.

Команда або Керівництво

Ризики

При правильному вирощуванні і отриманні якісного продукту, з яким не буде проблем при збуті любі ризики в даній сфері мінімальні.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

На жаль не приймав участі у таких програмах.

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility8692
star19
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up2
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт