Фото - ПП
play_arrow
Переглянути
21270

ПП "Альтенія", 39834403

Мобільні газогенераторні пічки

Україна, Вінницька область
Галузь: Машинобудування, Виробництво
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 23.08.2017
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Суть проекту в випуску мобільних газогенераторних пічок для приготування їжі, які б працювали на деревині та інших нетрадиційних

видів палива. Розраховані на попит туристами, далекобійниками, в господарствах, де немає природного газу.

Ми пропонуємо вийти на ринок з африканськими країнами, з Близьким Сходом, де є племена, що кочують, де відсутні традиційні види палива.

Потрібні інвестиції для розширення виробництва. Готові надати розгорнутий бізнесплан.

Поточний стан

Виробничі випробування міні печі.

Ринок

Туристичний ринок України динамічно розвивається. Тільки в Карпати навідуються понад 3 млн. туристів, понад третину яких здійснюють кількаденне сходження в гори. До цього додати екстремалів, що здійснюють мандрівки на човнах ріками. Таких сотні спускається лише по Південному Бугові. Опитувані нами представники туристичних клубів вичвили зацікавленість у таких виробах, інтернет магазини спортивних товарів теж беруться їх реалізовувати.

Проблема або Можливість

Вичерпування традиційних джерел енергії спонукали до пошуку їх вирішення.
Зокрема, в Україні в сільській місцевості газифіковано лише 38% населених пунктів. Тим більше, що традиційні джерела дорожчають.
Також для туриста проблематично брати з собою балони з газом, а багаття хоча й романтично, але часто призводить до пожеж. Щорічно в Україні фіксують до 25000 лісових пожеж.
Потребують мобільних установок для приготування їжі кочівники Аравії, народи Африки, що живуть в джунглях, лісоруби тощо. Одна з турецьких фірм поставляла в Африку... керогази, які стали непотрібними після того, як гас закінчився, а нового придбати ніде. Тоді як під ногами повно пального, яке можна використати. Що ми й пропонуємо.

Рішення (Продукт або Послуга)

Міні піч , яка пропонується до випуску, вирішує проблему приготування їжі в дорозі або на природі, адже скрізь можна знайти сухі гіллячки, шишки, траву тощо, і використати їх для одержання газу, що дозволить швидко і якісно приготувати страви. До того, на відміну від багаття, це займе менше часу, та й екологічно безпечно.
Розроблена міні піч дозволяє відмовитись від балонного газу, а там де його немає, використати підручне паливо: деревину, суху траву, пелети, в пустелі - висохлий гній тварин тощо. На такій печі готувати їсти і приємно і швидко, тим більше, що піч ще й не лише готує, а й видає до 300 ватт електроенергії, споживаючи на себе лише десяту частину. Тобто можна ввімкнути телевізор, радіоприймач, зарядити батареї ноутбуку або мобільного телефону.

Конкуренти

Індія та Китай, які забезпечують до 30% власного ринку. Тому корпорація Shell Foundation спільно з US NGO планують випустити таких мінігазових пічок 5-7 млн за 5 років, а до 2020 року 20 млн, чого явно недосить для такого регіону.

Переваги або дифференциатори

На відміну від наших конкурентів, наші вироби самозабезпечені електроенергією для власних потреб, мають її надлишок. Його достатньо щоб забезпечити живленням радіостанцію, ноутбук, телевізор, освітлення.
В Україні цей ринок ще не освоєний, але й за кордоном він на початковій стадії.

Фінанси

Для того, щоб запустити виробництво, а сюди входить придбання приміщення, його ремонт, оренда землі, придбання обладнання, створення оборотного фонду, реклама необхідно $45000.

Бізнес-модель

Придбання приміщення, його оформлення, придбання і установка обладнання-6 місяців, випуск продукції, її реклама, створення інтернет-магазину, заключення угод з ділерами, пошук партнерів за кордоном- 6 місяців. Вихід на проектну потужність при рентабельності 30-40% -1,5 року.

Цільове призначення інвестицій

Придбання та оформлення приміщення- $20 000, обладнання, його монтаж-$15 000, Адміністративні (організаційні) витрати, сформування обігових коштів- $10000.

Пропозиція інвестору

Співвідношення акцій: 70% інвестору, 30- іншим учасникам.

Команда або Керівництво

Ризики

Непередбачені катастрофи, форс-мажорні обставини.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Немає

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Немає
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1009
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт