Фото - ПП
play_arrow
Смотреть
21270

ПП "Альтенія", 39834403

Мобільні газогенераторні пічки

Украина, Винницкая область
Отрасль: Машиностроение, Производство
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 23.08.2017
На страницу владельца
0
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Суть проекту в випуску мобільних газогенераторних пічок для приготування їжі, які б працювали на деревині та інших нетрадиційних

видів палива. Розраховані на попит туристами, далекобійниками, в господарствах, де немає природного газу.

Ми пропонуємо вийти на ринок з африканськими країнами, з Близьким Сходом, де є племена, що кочують, де відсутні традиційні види палива.

Потрібні інвестиції для розширення виробництва. Готові надати розгорнутий бізнесплан.

Текущее состояние

Виробничі випробування міні печі.

Рынок

Туристичний ринок України динамічно розвивається. Тільки в Карпати навідуються понад 3 млн. туристів, понад третину яких здійснюють кількаденне сходження в гори. До цього додати екстремалів, що здійснюють мандрівки на човнах ріками. Таких сотні спускається лише по Південному Бугові. Опитувані нами представники туристичних клубів вичвили зацікавленість у таких виробах, інтернет магазини спортивних товарів теж беруться їх реалізовувати.

Проблема или Возможность

Вичерпування традиційних джерел енергії спонукали до пошуку їх вирішення.
Зокрема, в Україні в сільській місцевості газифіковано лише 38% населених пунктів. Тим більше, що традиційні джерела дорожчають.
Також для туриста проблематично брати з собою балони з газом, а багаття хоча й романтично, але часто призводить до пожеж. Щорічно в Україні фіксують до 25000 лісових пожеж.
Потребують мобільних установок для приготування їжі кочівники Аравії, народи Африки, що живуть в джунглях, лісоруби тощо. Одна з турецьких фірм поставляла в Африку... керогази, які стали непотрібними після того, як гас закінчився, а нового придбати ніде. Тоді як під ногами повно пального, яке можна використати. Що ми й пропонуємо.

Решение (Продукт или Услуга)

Міні піч , яка пропонується до випуску, вирішує проблему приготування їжі в дорозі або на природі, адже скрізь можна знайти сухі гіллячки, шишки, траву тощо, і використати їх для одержання газу, що дозволить швидко і якісно приготувати страви. До того, на відміну від багаття, це займе менше часу, та й екологічно безпечно.
Розроблена міні піч дозволяє відмовитись від балонного газу, а там де його немає, використати підручне паливо: деревину, суху траву, пелети, в пустелі - висохлий гній тварин тощо. На такій печі готувати їсти і приємно і швидко, тим більше, що піч ще й не лише готує, а й видає до 300 ватт електроенергії, споживаючи на себе лише десяту частину. Тобто можна ввімкнути телевізор, радіоприймач, зарядити батареї ноутбуку або мобільного телефону.

Конкуренты

Індія та Китай, які забезпечують до 30% власного ринку. Тому корпорація Shell Foundation спільно з US NGO планують випустити таких мінігазових пічок 5-7 млн за 5 років, а до 2020 року 20 млн, чого явно недосить для такого регіону.

Преимущества или дифференциаторы

На відміну від наших конкурентів, наші вироби самозабезпечені електроенергією для власних потреб, мають її надлишок. Його достатньо щоб забезпечити живленням радіостанцію, ноутбук, телевізор, освітлення.
В Україні цей ринок ще не освоєний, але й за кордоном він на початковій стадії.

Финансы

Для того, щоб запустити виробництво, а сюди входить придбання приміщення, його ремонт, оренда землі, придбання обладнання, створення оборотного фонду, реклама необхідно $45000.

Бизнес-модель

Придбання приміщення, його оформлення, придбання і установка обладнання-6 місяців, випуск продукції, її реклама, створення інтернет-магазину, заключення угод з ділерами, пошук партнерів за кордоном- 6 місяців. Вихід на проектну потужність при рентабельності 30-40% -1,5 року.

Целевое назначение инвестиций

Придбання та оформлення приміщення- $20 000, обладнання, його монтаж-$15 000, Адміністративні (організаційні) витрати, сформування обігових коштів- $10000.

Предложение инвестору

Співвідношення акцій: 70% інвестору, 30- іншим учасникам.

Команда или Руководство

Риски

Непередбачені катастрофи, форс-мажорні обставини.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Немає

Победы в Конкурсах и другие награды

Немає
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility1181
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация