Фото - Forward Trading Investments
61811

Forward Trading Investments

трейдинг,інвестивуння,участь в проектах (IDO,NFT,Staking...)

Украина, Волынская область
Отрасль: Услуги, сервис, Финансовые услуги, Блокчейн, Криптовалюты
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 12.06.2024
Min сумма займа
$  10.000
Предлагаемая доходность
25% в год
На страницу владельца
2
Всего необходимо
$ 100.000
Рейтинг
equalizer из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Це широкий спектр різноманітних інноваційних проектів, які використовують технологію блокчейн для вирішення різних завдань, від фінансових транзакцій д

Текущее состояние

Проект вже налаштований та приносить прибуток нв криптовалютний ринок є дуже великий та на всі проети не вистачає фінансів

Проблема или Возможность

Головна проблема полягає в тому,що не достатньо коштів для участі в деяких проектах

Конкуренты

Біржі криптовалют: Такі платформи, як Binance, Coinbase, Kraken, Bitfinex, Huobi та інші, конкурують між собою за клієнтів, пропонуючи різні послуги, включаючи торгівлю, зберігання та інші фінансові послуги.

Фінансові продукти на основі блокчейну: Проекти DeFi (децентралізовані фінанси), такі як Uniswap, Compound, MakerDAO, Aave та інші, створюють альтернативи традиційним фінансовим послугам, таким як кредити, депозити, обмін валют та інші.

Мобільні та онлайн-гаманці: Проекти, які надають зручні та безпечні способи зберігання криптовалют, такі як Trust Wallet, MetaMask, Ledger Nano та інші, також є конкурентами у сегменті зберігання активів.

Технічні платформи блокчейну: Проекти, як Ethereum, Cardano, Solana, Polkadot та інші, які надають інфраструктуру для розробки додатків та смарт-контрактів на блокчейні, також конкурують за увагу розробників та користувачів.

Криптовалютні фонди та інвестиційні фонди: Управляються компаніями, які надають послуги з розміщення капіталу та інвестування в криптовалютні активи.

Преимущества или дифференциаторы

На криптовалютному ринку існує безліч переваг і диференціаторів, які визначають його привабливість та різноманітність. Ось кілька ключових переваг та диференціаторів:

1. **Децентралізація:** Одна з основних переваг криптовалютного ринку - це можливість безпосередньо обмінюватися цифровими активами без посередництва централізованих інституцій, таких як банки чи фінансові установи.

2. **Глобальний доступ:** Криптовалюти доступні для торгівлі та інвестування практично для кожного з доступом до Інтернету, що дозволяє глобальному співтовариству займатися цими активами.

3. **Іноваційні технології:** Блокчейн, на якому ґрунтується більшість криптовалют, привносить інновації у різні сфери, включаючи фінанси, логістику, медицину та багато інших, що створює значний інтерес серед інвесторів та розробників.

4. **Низькі комісії:** У порівнянні з традиційними фінансовими послугами, комісії за транзакції на криптовалютних біржах можуть бути значно нижчими, що робить цей ринок більш доступним.

5. **Граничні можливості:** Криптовалюти також відкривають нові можливості для фінансових інновацій, таких як DeFi, NFT (невзаємозамінні токени), цифрові контракти та інше, що веде до створення нових продуктів та послуг.

6. **Приватність та безпека:** Блокчейн технологія дозволяє забезпечити високий рівень безпеки та приватності транзакцій, що робить його привабливим для користувачів, які цінують конфіденційність своїх фінансових операцій.

Ці переваги та диференціатори роблять криптовалютний ринок цікавим і привабливим для широкого кола людей та організацій, і сприяють його постійному розвитку та росту.

Финансы

Джерела доходів:

Трейдингові комісії: Отримання комісій з виконання торгівельних операцій на криптовалютних біржах.
Розміщення капіталу: Заробіток від розміщення капіталу в криптовалютних фондах або пулах.
Платформи для обміну криптовалют: Отримання доходу від платформ, які надають послуги обміну криптовалют.
Інвестиції в криптовалютні проекти: Отримання прибутку від успішних інвестицій в криптовалютні проекти або стартапи.
Майнінг: Заробіток від добування криптовалют за допомогою обладнання для майнінгу.
Структура витрат:

Технічні витрати: Витрати на придбання та обслуговування обладнання для майнінгу або для підтримки торгівельних платформ.
Операційні витрати: Витрати на оплату праці, оренду офісу, комунікації, рекламу та маркетинг.
Витрати на безпеку: Витрати на кібербезпеку та захист від шахрайства та крадіжок.
Регуляторні витрати: Витрати на дотримання регулятивних вимог у сфері криптовалют та блокчейн технологій.
Фінансові витрати: Витрати на кредитування, обслуговування банківських рахунків та інші фінансові послуги.
Це лише загальний огляд можливих джерел доходів та структури витрат у криптовалютній галузі. Конкретні джерела доходів та витрат можуть змінюватися в залежності від конкретного бізнес-плану та стратегій компанії.Срок кредитования

24 месяца

Процентная ставка, %

25

Бизнес-модель

Бізнес модель:

Трейдингова біржа: Заробіток на торгівлі криптовалютами та іншими активами на біржі, отримання комісій з торгівлі.
Фінансові послуги: Надання фінансових послуг, таких як позики, кредитування, страхування та депозити в криптовалюті.
Розробка продуктів на блокчейні: Розробка програмного забезпечення, додатків або платформ на блокчейні для різних цілей, від фінансових послуг до логістики та управління активами.
Канали продаж:

Онлайн біржі: Платформи для торгівлі криптовалютами через Інтернет.
Мобільні додатки: Додатки для смартфонів та планшетів, які дозволяють користувачам здійснювати торгівлю та виконувати інші фінансові операції.
Офісні відділи: Фізичні офіси або пункти обміну, де можна здійснювати операції купівлі-продажу криптовалют.
Основні метрики:

Обсяг торгівлі: Сума грошей, які торгуються на платформі за певний період часу.
Кількість користувачів: Кількість активних користувачів платформи або продукту.
Середній чек: Середня сума грошей, яку витрачає кожен клієнт при здійсненні операцій.
Конверсія: Відсоток відвідувачів платформи, які стають клієнтами або здійснюють певну дію, таку як реєстрація або покупка.
Збільшення капіталу: Зростання загального обсягу коштів, які управляється вашою компанією або проектом.
Ці метрики можуть бути корисними для вимірювання успішності та ефективності вашого бізнесу або проекту на криптовалютному ринку.Решение (Продукт или Услуга)

Наша компанія не стоїть на місті та йде в перід.На черзі стоїть особистий блокчейн та своя колекція NFT.Також ми хочемо відрити свою онлайн школу для зацікавлених клієнтів про світ крипторинку

Команда или Руководство

Риски

Висока волатильність: Курси криптовалют можуть раптово змінюватися на значні суми за короткий період часу, що призводить до великих втрат або прибутків для інвесторів та трейдерів.

Регуляторні ризики: Зміни в законодавстві та регулюванні можуть вплинути на легальність та регулювання криптовалют, що може мати негативний вплив на їхню ціну та легкість доступу до них.

Кібербезпека: Криптовалютні гаманці, біржі та інші платформи можуть бути підвернуті ризику кібератак, що може призвести до втрати криптовалютних активів користувачів.

Технічні ризики: Технічні недоліки або вразливості в програмному забезпеченні блокчейну можуть призвести до втрати криптовалют або навіть до виникнення проблем в самому блокчейні.

Маніпуляція ринком: Великі гравці можуть втручатися у ринок криптовалют, спотворюючи ціни або створюючи штучні коливання, що може призвести до втрат для менших учасників ринку.

Психологічні ризики: Великі коливання цін можуть призводити до емоційного стресу та неправильних рішень, що може призвести до фінансових втрат.

Втрата приватного ключа: Втрата приватного ключа до криптовалютного гаманця може призвести до безповоротної втрати доступу до криптовалютних активів.

Необхідність зберігання: Правильне зберігання криптовалют вимагає зберігання приватних ключів у безпечному місці, що може бути викликом для багатьох користувачів.
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility86
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Профинансировано ранее, $
Срок кредитования
Процентная ставка, %
Тип залога
Залог и активы
Бизнес-модель
Решение (Продукт или Услуга)
Команда или Руководство
Лид-кредитор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация