Фото - ТОВ
60628

ТОВ "Домовичок+"

Створення мережі сервісів по всій території України

Украина, Хмельницкая область
Отрасль: Строительство, Услуги, сервис
Стадия проекта: Действующий бизнес

Дата последнего изменения: 10.10.2023
Min сумма займа
$  20.000
Предлагаемая доходность
10% в год
На страницу владельца
0
Всего необходимо
$ 30.000
Рейтинг
equalizer из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Также этот проект:
- ищет инвестиции
 

Идея

Сервіс, де можна замовити практично будь яку послугу чи знайти відповідного майстра для виконання побутово господарських та бізнес завдань

Текущее состояние

Підприємство було створено на початку 2022 року з планом розпочати свою діяльність під назвою "Домовичок" 1 березня 2022 року. Ідея створення сервісу виникла внаслідок запитів в суспільстві щодо можливості замовлення практично будь-якої послуги для зручного вирішення побутово-господарських проблем та бізнес питань, а також з метою економії часу, який би зазвичай витрачався на пошук майстрів, здатних швидко та якісно виконувати необхідні завдання. Ідея проєкту – єдиний телефонний номер – вирішення найрізноманітніших побутово-господарських та бізнес питань. Однак, повномасштабна війна внесла свої корективи, і ми не змогли вчасно почати надавати послуги. Проте, 15 травня ми відновили свою діяльність та надали першу послугу в м. Славута. З того часу ми активно працюємо на ринку послуг. Замовниками виступають жителі міст Славута, Шепетівка, Нетішин, Ізяслав та навколишніх сіл. Підписано 28 договорів про надання послуг з ОСББ та Асоціаціями ОСББ вищезгаданих міст. Розвиваємо свою діяльність і з різного роду підприємствами, які прагнуть передати частину функцій з обслуговування своєї організації виконавцям. У 2022 році Домовичок став переможцем першої хвилі програми "Власна справа" та отримав мікрогрант на розвиток бізнесу на суму 250 тис.грн. від Уряду України. Ми доукомплектували підприємством необхідними інструментами та створили два нових робочих місця. Функціонує сайт Домовичка, де замовник може ознайомитись з сервісом та обрати необхідну послугу, впровадили механізм контролю за роботою майстрів у вигляді телефонного обдзвону замовників щодо якості наданих послуг. Тому, вже маємо готову бізнес модель розвитку сервісу на відповідній території. Плануємо відкрити представництво у м. Хмельницький. Наступного року будемо маштабувати бізнес по всій териорії України через продаж франшизи Домовичка. Були проведені зустрічі з компанією "Франч", експерти якої проаналізавали можливості маштабування Домовичка по Україні та дали свій позитивний висновок. Обороти сервісу за останні 6 місяців (лютий-липень) – 825000.00 грн

Рынок

Нашими клієнтами є власники житлових об'єктів, які прагнуть забезпечити комфорт, безпеку та ефективне управління своїм житловим простором. Вони можуть бути розташовані як у містах, так і в приміських районах. Наша аудиторія досить різноманітна відносно віку, але в основному це жінки від 35, які цінують зручність та ефективність у побуті.

У нашому гіпотетичному ринку є потенціал для залучення значної кількості клієнтів. Оскільки ринок побутових послуг завжди популярний, прогнозується зростання попиту. Існуючі показники популярності послуг подібного типу та зростання зацікавленості в області управління житловим простором свідчать про збільшення попиту.

Світовий ринок послуг з управління житловою нерухомістю також демонструє тенденцію до росту, оскільки люди все більше цінують свій час та шукають рішення для оптимізації побутових обов'язків. Локальний ринок, зокрема на території України, також показує зростання, адже підвищується обізнаність громадян у можливостях та перевагах цих послуг.

Враховуючи ці тенденції, ми впевнені, що ринок побутово-господарських послуг у сфері управління житловою нерухомістю має потенціал для стійкого зростання в майбутньому.

Проблема или Возможность

Нашою клієнтською базою є мешканці різних типів житлових об'єктів, таких як багатоквартирні будинки та приватний сектор. Вони шукають надійних фахівців для вирішення різноманітних побутових завдань і наш сервіс допомагає їм знаходити всіх необхідних спеціалістів в одному місці. Іншими словами, вони не бажають витрачати час на пошук окремих фахівців, таких як сантехнік, електрик чи столяр з різних джерел. Наші клієнти висувають вимогу до надання комплексного обслуговування та виконання завдань високої якості.
Найбільшу кількість послуг надаємо ОСББ, оскільки виступаємо їх надійними партнерами. В об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків існує велика потреба у виконанні різноманітних завдань, пов'язаних з обслуговуванням їхніх об'єктів. Ця потреба охоплює широкий спектр завдань, починаючи від оперативної реакції на аварії трубопроводів та проблеми з каналізацією, і закінчуючи плановими підрядними роботами з підтримки та модернізації інженерних систем будинків або реконструкції прибудинкової території. Такі завдання є основною сферою діяльності "Домовичка". Голова ОСББ більше не витрачає час на пошук майстрів, обдумування процесу закупівлі матеріалів, розрахунки за виконані роботи та гарантійні питання. Він отримує високоякісний обслуговуючий сервіс, що дозволяє зосередитися на інших аспектах управління.
Підприємства різної форми власності часто мають намір делегувати деякі обов'язки, пов'язані зі своєю діяльністю, зовнішнім виконавцям з метою оптимізації ресурсів, збереження часу та спрощення виробничого процесу. Таким підприємствам зручно укладати договори на надання послуг з Домовичком з метою вирішення цих завдань. Ми маємо вже заключені та діючі договори з компаніями, які працюють на ринку нашого регіону

Конкуренты

Ринок представлений наступними компаніями. Poslugy – сайт, де можна знайти виконавців ремонтно-будівельних робіт, репетиторів, організаторів свят, фотографів, майстрів з краси. Це всеукраїнська платформа, де спеціаліст з будь якого міста може зареєструватись та надавати свої послуги. Kabanchik.ua - сервіс замовлення послуг, працює в 71 місті України, сервісна служба Домовий- domoviy, працює в 26 містах України, Домова служба - domslugba.com.ua, працює в Рівному, Львові, Луцьку та Тернополі. Сервіс rabotniki працює як всеукраїнська платформа пошуку фахівців (бригад) для будівельних робіт.
Перед початком війни на ринок активно почали заходити російські компанії такі як Youdo, Doit, але сьогодні вони не працюють на нашій території
Перші три сервіси (послуги, кабанчик та домовий) працюють як онлайн платформи, де людина може знайти собі майстра для виконання різних робіт, при чому Домовий пропонує майстрів сантехніків, електриків, столярів, ремонтників та фахівців з ремонту побутової техніки. Кабанчик та Послуги більш широкі платформи, де можна знайти як домашніх майстрів – сантехників та електриків так і репетиторів, фітнес тренерів чи майстрів з організації свят. Домова служба працює в 4 містах, як диспетчерська служба з великим досвідом, де також можна викликати різних майстрів для розв’язання побутових проблем. Служба має штат працівників та фрілансерів «на підхваті» для виконання різного роду замовлень.

Преимущества или дифференциаторы

Домовичок надає відмінний сервіс та якісні послуги, оперативно і професійно реагує на вирішення проблем, своєчасно виправляє гарантійні випадки, існує можливість замовити послугу (майстра) у зручний для замовника час, можливість замовити послугу (викликати майстра) у вихідні дні, надає безкоштовні консультації, можливість готівкового та безготівкового розрахунку. Усі спеціалісти в одному місці,
доступні ціни за надані послуги, надання гарантії на виконані роботи,
ввічливе обслуговування, сучасний сервіс при якому замовник ні про що не турбується

Финансы

Вартість наших послуг варіюється залежно від обсягу та складності замовлень клієнтів. В середньому, вартість може становити від 500 до 3
000 гривень за операцію. Однак, точні цифри можуть змінюватися в залежності від конкретних умов та потреб клієнта.

На перших етапах розвитку ми активно залучаємо клієнтів та розширюємо нашу клієнтську базу. Один із основних принципів, яким керуємося, полягає в тому, що клієнт повинен звернутися до нас знову. Протягом найближчих 5 років ми сподіваємося досягти значного приросту клієнтів та покращити свою позицію на ринку. Орієнтовно, ми плануємо збільшити обсяг продажів у десятки разів протягом цього періоду, враховуючи зростання популярності та попиту наших послуг та розширення нашої географічної мережі.

Срок кредитования

12 месяцев

Процентная ставка, %

10

Тип залога

Недвижимость

Залог и активы

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлових будівель та споруд, що знаходиться в м. Славута Хмельницької області.

Бизнес-модель

Наша бізнес-модель ґрунтується на концепції забезпечення інтегрованих побутових послуг з управління житловим простором. Ми створили зручну платформу, яка забезпечує клієнтам доступ до широкого спектру фахівців, таких як електрики, сантехніки, прибиральники, майстри по ремонту та інші, щоб забезпечити зручність та ефективність в управлінні їх домашнім середовищем.
Наша бізнес-модель базується на таких ключових аспектах:
Інтегрованість послуг: ми забезпечуємо широкий спектр побутових послуг в одному місці, що дозволяє клієнтам отримати все необхідне для ефективного управління своїм житловим простором.
Фахівці в одному місці: на нашій платформі працюють висококваліфіковані фахівці з різних галузей, що дозволяє клієнтам отримати доступ до різних спеціалістів за потреби.
Комфорт та зручність: наша мета - зробити процес замовлення та отримання послуг максимально зручним для клієнтів, забезпечуючи якість та надійність у виконанні.
Гнучкість: ми пропонуємо гнучкі пакети послуг та рішень, що дозволяє клієнтам обирати те, що відповідає їхнім потребам та бюджету.
Зростання та розширення: ми плануємо активно розширювати свою клієнтську базу, географію надання послуг, вдосконалювати послуги та збільшувати асортимент фахівців.
Узагальнюючи, наша бізнес-модель полягає в наданні комплексного, зручного та надійного сервісу для кращого управління житловим простором наших клієнтів.

Решение (Продукт или Услуга)

Ми прагнемо надавати сервіс від А до Я клієнту, якого так бракує в наш час

Команда или Руководство

Риски

1.Масова мобілізація
2. Відтік майстрів за кордон після завершення бойових дій та відкриття кордонів
3. Неефективність у стратегічному управлінні, неправильні рішення та управлінська неефективність можуть негативно вплинути на успішність проекту

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Ні

Победы в Конкурсах и другие награды

У 2022 році Домовичок став переможцем першої хвилі програми "Власна справа" та отримав мікрогрант на розвиток бізнесу на суму 250 тис.грн. від Уряду України. Ми доукомплектували підприємством необхідними інструментами та створили два нових робочих місця
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility387
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Профинансировано ранее, $
Срок кредитования
Процентная ставка, %
Тип залога
Залог и активы
Бизнес-модель
Решение (Продукт или Услуга)
Команда или Руководство
Лид-кредитор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация