Фото - FightUp
play_arrow
Переглянути
45781

FightUp

Фітнес (Wellness) студія

Україна, місто Київ
Галузь: Туризм, спорт
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 23.03.2020
Min сума позики
$  10.000
Дохідність, що передбачається
15% на рік
Показати контакти
0
Всього необхідно
$ 50.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Нішевий напрямок в фітнес індустрії для VIP клієнтів, з використанням авторської методики "RG Box&Fit" розробленої інтерконтинентальним чемпіоном світу IBO та чемпіоном Європи IBF Романом Головащенко.

Поточний стан

Запатентована авторська методика "RG BOX&FIT", запатентований логотип, розроблений мобільний додаток Fight Up, готова 3D візуалізація фітнес-студії, що відображено в презентації даного проекту, готовий бізнес-план.

Ринок

Методика розрахована на клієнта різних вікових категорій, та різної фізичної підготовленості. Також клієнтським сегментом є діти, методика RG box&fit for Kids розроблена для наймолодших шанувальників здорового способу життя, а сімейні тренування, розраховані для цілої сім'ї (мама, папа, діти) що дозволить провести час з сім’єю та зміцнити здоров’я.
Проект FightUp орієнтований для відкриття мережі фітнес (wellness) студій на території України та країн Європи (Німеччинна, Польща, Англія та Чехія).

Проблема або Можливість

Запатентована методика "RG BOX&FIT" не має аналогів в Європі та світі, що дозволить упорядкувати циклічність гормонів стресу ( кортизолу та норадреналіну) .

Конкуренти

Дана методика та проект є авторським та унікальним.

Переваги або дифференциатори

Фітнес клубів, досить багато, і їх щодня відкривається ще більше. Проект Fight Up є унукальним в своєму роді і не має аналогів, тому, що він використовує запатентовану методику "RG Box&Fit", пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта, надає комплекс послуг,а також одним з привілеїв є те, що фітнес студія буде працювати цілодобова, та
орієнтована на VIP сегмент, зірки естради, кіно, банкіри, депутати.

Фінанси

Згідно розрахунків бізнес-плану за перші два роки очікується грошовий потік в розмірі 140000 дол. США. Орієнтовна вартість одного тренування складає 50 дол. США, що є абсолютно обгрунтованою ціною за даний комплекс послуг.

Термін кредитування

24 місяці

Процентна ставка, %

15

Тип застави

Інше

Застава та активи

Годинник Franck Muller Conquistador Cortez 10000 K CC D

Бізнес-модель

У світі сучасних подій, для стійкості імунітету, все більшим є прагнення людей займатись спортом та дотримуватись здорового способу життя та здорового харчування. У процесі природного відбору у людей з’явилася потреба бути кращими і успішнішими за інших. Ця потреба реалізується через кар'єру, зовнішній вигляд, володіння дорогими речами і іншими атрибутами. Тому відвідування фітнес-клубу багато хто розглядає не просто як оздоровчий захід, але і як інвестицію в можливість підвищення свого статусу в очах оточуючих. Оскільки, в фітнес-студії використовується авторська методика всесвітньо відомого боксера Романа Головащенко, тому маркетингова стратегія фітнес (wellness) студія «Fight Up» акцентована на тому, що сам Роман Головащенко є «лицем», «брендом», тренером та власником клубу.

Рішення (Продукт або Послуга)

Методика "RG BOX&FIT" поєднує в собі елементи боксу та комплекс фітнес вправ. Основна мета методики полягає в гормонально-емоційному розвантаженні та прискоренні метаболізмів за рахунок фізичних вправ. Під елементами боксу мається на увазі персональна робота з тренером на лапах та відсутністю контактного спарингу аби не травмувати клієнта. Другим етапом тренування є індивідуально підібраний комплекс фітнес-вправ, для для схуднення або набору м'язевої маси. А завершальним етапом є комплекс тренування є комплекс SPA процедур сауна та стоун терапія.

Ризики

Можливість відкриття фітнес студій схожого напрямку.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Інтерконтинентальний чемпіон світу IBO та чемпіон Європи IBF Роман Головащенко
Переможець конкурсу на звання Людина року 2014р. в номінації "Спортсмен".

Винахід/Патент

N 93264 від 18.10.2019р.

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility845
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Профінансовано раніше, $
Термін кредитування
Процентна ставка, %
Тип застави
Застава та активи
Бізнес-модель
Рішення (Продукт або Послуга)
Команда або Керівництво
Лід-кредітор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт