Фото - Усі Поруч
35739

Усі Поруч

мобільний додаток

Україна, Львівська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Комп'ютери, оргтехніка, Туризм, спорт, Мобільні додатки
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 18.02.2019
Min сума позики
$  10.000
Дохідність, що передбачається
1% на рік
Показати контакти
0
Всього необхідно
$ 50.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає інвестиції
 

Ідея

Зручний мобільний додаток, в якому люди можуть знайти один одного швидко, по потребі і головне поруч.

Поточний стан

Додаток розроблений, працює, запущений у Playmarket для Android. Зараз працює українською мовою. Готується рекламна кампанія, на яку потрібно коштів. Користувачів поки мало бо потрібна реклама.

Ринок

Користувачем мого додатку може бути кожен, хто має смартфон, адже у кожної людини виникає ситуація, коли треба знайти людину, що допоможе чи складе компанію, а ті кого знає далеко.

Проблема або Можливість

Додаток допоможе знайти потрібну людину максимально близько. Людям часто потрібно знайти партнера для чогось, побутового майстра чи вирішити будь яку іншу проблему з допомогою компетентної людини. В інтернеті їх безліч, проте не відома локація. А в додатку "УсіПоруч" буде видно потрібних людей поблизу, щоб не витрачати час на дорогу. адже по сусідству є багато людей і ми не знаємо їх.

Конкуренти

Існують схожі ресурси такі як Кабанчик, OLX, проте в них немає можливості визначити швидко локацію, і в них є чітка тема. В Кабанчику - спеціалісти, а в OLX - купівля продаж здебільшого. У додатку "УсіПоруч" є можливість знаходити людей за широким спектром потреб.

Переваги або дифференциатори

Перевагою є швидкий пошук потрібної людини поблизу і можливість бачити також сторінки в соцмережах. В подальшому планується доробити функцію пуш-повідомлень, коли поблизу з'являється нове оголошення.

Фінанси

На початку, звичайно, користування додатком буде безкоштовним. Надалі, при наявності більшої кількості користувачів, певні оголошення стануть платними, але за дуже символічну плату. Якщо провести хорошу рекламну кампанію, то за 5 років має бути кілька мільйонів користувачів а то й більше.

Термін кредитування

36 місяців

Процентна ставка, %

1

Бізнес-модель

Додаток забезпечує людям необхідність бачити чим цікавляться люди поруч, знайомитися з однодумцями, купувати і продавати близько, збирати компанії, об'єднуватися локально для місцевих потреб тощо. Завдяки зручності і доцільності додатку, популярність зростає. Потім, при досягненні широкої популярності, певні користувачі будуть оплачувати невисокою вартістю певні оголошення, що почне приносити прибуток. Також з'явиться можливість отримувати прибуток з реклами в додатку і комерційних оголошень.

Рішення (Продукт або Послуга)

Мобільний додаток нового формату. Головним екраном є карта, де користувачі реєструють себе за місцем геолокації і коротко описують свої потреби (кого шукають) чи свої пропозиції. До прикладу потрібно знайти гравців у команду, або потрібно сантехніка, чи посидіти з дитиною тощо. Користувач заходить в додаток і у пошуку пише ключове слово, далі бачить поблизу усіх хто може це зробити. Якщо немає ключового слова, то просто створює оголошення з описом своєї потреби і чекає що хтось відгукнеться, або переглядає оголошення людей поруч. При реєстрації користувачі можуть вносити посилання на свої сторінки в соцмережах.

Команда або Керівництво

Ризики

- можливо потрібно буде тривалий час для попуряризації додатку
- не всі і не одразу зможуть швидко звикнути до нового формату додатку у вигляді карти місцевості.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility2067
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Профінансовано раніше, $
Термін кредитування
Процентна ставка, %
Тип застави
Застава та активи
Бізнес-модель
Рішення (Продукт або Послуга)
Команда або Керівництво
Лід-кредітор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт