Фото - RabbitUA
28031

RabbitUA

Кролівництво

Україна, Херсонська область
Галузь: Харчова промисловість, Сільське господарство, Торгівля
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 24.04.2018
Min сума позики
$  500
Дохідність, що передбачається
3% на рік
Показати контакти
0
Всього необхідно
$ 3.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає інвестиції
 

Ідея

Вирощування та продаж тушок кролів,продаж живих кролів

Поточний стан

Зараз проект знаходиться в активній стадії,в даний час ми маємо 8 кролів,вольєри для них та продукти харчування

Ринок

За попит продукції ви взагалі не переживайте. У Вас завжди будуть споживачі кролячого м’яса. В Інтернеті повно оголошень підприємств, які закуповують кроликів, як тушку, так і в живому вигляді. Ресторани завжди зацікавлені в поставках кролячого м’яса. Ви подивіться різницю , в меню ціни на страви з кролика і страви з іншого м’яса. При тому, що закупівельні ціни за 1 кілограм м’яса кролика мало відрізняються в порівнянні з іншим м’ясом сільськогосподарських тварин.

Проблема або Можливість

В будь-якому бізнесі є ризики і важливо знайти шляхи, які допоможуть уникнути багатьох невдач, а при правильному підході можна фактично знизити ризики до нуля. Такий факт важливий з точки зору конкуренції. Зараз промислове розведення кроликів практично не має конкурентів і якщо вам вийде обійти ризики, ви отримуєте бізнес з невисоким рівнем витрат, з малим рівнем конкуренції і великим попитом, значить на вас чекають великі доходи. Просто станьте кращим саме в цьому напрямку, і ви отримуєте більше ніж очікуєш.

Конкуренти

Конкуренція на ринку промислового виробництва кролячого м’яса дуже низька в Україні

Переваги або дифференциатори

Бізнес з розведення кроликів ефективний у плані плодоносності. Не забувайте кролики – скороплідні, самка кролика носить всього 1 місяць вагітності, чого не робить жодна сільськогосподарська тварина. І якщо ви втратили поголів’я помилково, то за короткий термін ви можете відродити до 300 голів менше ніж за рік. Погодьтеся така реабілітація притаманна не кожному бізнесу.

Фінанси

Зараз за 1 кілограм тушки кролика ціна в середньому 120 гривень і така ціна буде практично однакова,а інколи значно більша тобто дохід буду стабільним,ризиків збуту товару не буду тому-що попит на товар є завжди

Термін кредитування

60 місяців

Процентна ставка, %

3

Тип застави

Нерухомість

Застава та активи

В моём распоряжении на данный момент есть часть дома и 1.5 га земли которые я готов предоставить в качестве залога

Рішення (Продукт або Послуга)

Промислове виробництво кролячого м’яса має обгрунтований інтерес у виробників. З усіх сільськогосподарських тварин кролики мають найкращий показник приросту м’яса, у порівнянні до витрати кормів. На 1 кг свинини чистого виходу потрібно 7 кг кормів, а у кролика на 1 кг м’яса чистого виходу 3,5 кг кормів. Кролятина дорожча і корисніша свинини. Кроляче м’ясо завжди затребуване. Введіть запит «закуповуємо м’ясо кролика» і ви побачите купу пропозицій на збут вашої продукції. При тому живими вагою або тушкою, без різниці, пропозицій досить багато. А реалізація продукції в будь-якому бізнесі дуже важлива.

Ризики

Вірусне захворювання, від якого у кролика з’являються пухлини і в підсумку кролик гине. Штучний вірус, який був розроблений у Франції для боротьби з кроликами в Австралії в 1950 -ті роки. Кролики в Австралію завезли англійці, які любили по полювати. Клімат Австралії виявився наскільки сприятливим для кроликів, що вони активно розплодилися і порушили баланс екосистеми. Міксоматоз переносять комарі і заражені кролики. (Комарі до речі не переносять запаху дизеля, але й для кроликів цей запах не сприятливий). Вірус міксоматоз у нас поширився, коли його тестували у Франції. Він наскільки ефективний, що цього не очікували навіть самі розробники, в результаті тестування Франція і сусідня Німеччина на кілька років залишилася без кроликів. Пізніше вірус поширився по всій Європі і далі.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility4265
star4
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Профінансовано раніше, $
Термін кредитування
Процентна ставка, %
Тип застави
Застава та активи
Бізнес-модель
Рішення (Продукт або Послуга)
Команда або Керівництво
Лід-кредітор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт