Фото - DUBrovin
23167

DUBrovin

Соняшник

Україна, Черкаська область
Галузь: Енергетика
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 08.11.2017
Min сума позики
$  500
Дохідність, що передбачається
18% на рік
Показати контакти
0
Всього необхідно
$ 10.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Розробка і виготовлення автоматичних поворотних конструкцій, для збільшення ефективності роботи сонячних панелей та колекторів.

Поточний стан

На сьогоднішній день розроблений прототип проекту, який повністю виконує функції готового до використання механізму. В продажу відсутній так як не має достатьої кількості одиниць. Основними клієнтами на цей продукт будуть об'єкти з встановленням сонячних панелей або колекторів, або вже готових сонячних електростанцій станцій, кількість яких(завдяки парижській угоді) збільщується.

Ринок

Клієнтом на даний продукт є заощадливий українець, який встановив, або встановлює генеруючі сонячні системи для продажу електроенергії по "Зеленому тарифу" державі з метою заробітку, або для власного користування. Вже сьогодні, очікується встановлення близько чотирьох приватних електростанцій потужністю 30кВт, в Черкаському районі, і можлива реконструкція промислових електростанцій (із статичних в рухомі) промислових потужністю 1,5 МВт.

Проблема або Можливість

Сонячні електростанції, будь-яких розмірів і потужностей, в зв'язку з фізичними властивостями та геолокаційним розташуванням, не використовують свій потенціал на повну потужність, так як, найефективніша робота сонячних елементів спостерігається лише при перпендикулярному потраплянні сонячних променів на генеруючі елементи. Що неможливо при статично встановлених сонячних панелях та колекторах, так як сонце впрожовж дня змінює свою позицію відносно розташування електростанції.

Конкуренти

Конкурентами в цій галузі є фірми з продажу та встановлення систем слідкування за сонцем, які працюють в Україні декілька років і отримали певну клієнтську базу та матеріальну стабільність.

Переваги або дифференциатори

Основною перевагою "Соняшника" є ціна, та можливість вибору потужності утсановки. На відміну від систем слідкування за сонцем, які використовують конткуренти, поворот платформи за часовим інтервалом на визначений кут нахилу - "Соняшник" повертає платформу не залежно від часу та освітленості направляючи панелїі перпендикулярно сонячному промінню. Також може застосовуватись разом із датчиком швидкості вітру для унеможливлення штормових перевантажень системи.

Фінанси

Одна 5кВт автоматична поворотна установка в ценральних регіонах України приноситиме прибуток від 300$ до 460$ в рік в порівнянні з статично встановленими сонячними електростанціями.

Термін кредитування

24 місяці

Процентна ставка, %

18

Тип застави

Інше

Застава та активи

Готовий надати в заставу виготовлену продукцію в необхідній кількості.

Рішення (Продукт або Послуга)

Рішенням даної проблеми буде встановлення сонячних панелей або колекторів, на автоматичну поворотну платформу "Соняшник", яка впродовж всього світлового дня буде спрямовувати генеруючі елементи перпендикулярно сонячному світлу, що дасть можливість на 30-40% збільшити вироблення енергії, в порівнянні із статично встановленими системами.

Команда або Керівництво

Ризики

Основним ризиком даного напрямку є нестабільна політична ситуація в Україні, яка може призвести до відміни "Зеленого тарифу" і зменшення рентабельності встановлення сонячних систем, що в свою чергу призведе до зменшення попиту на автоматичні поворотні платформи.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

До цього часу, участі в інкубаційних та акселеративних програмах не приймали.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Участі в конкурсах не брали, перемог не отримували.
5,00
1
2
3
4
5
2 оцінки
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1625
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up3
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Профінансовано раніше, $
Термін кредитування
Процентна ставка, %
Тип застави
Застава та активи
Бізнес-модель
Рішення (Продукт або Послуга)
Команда або Керівництво
Лід-кредітор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт