4552

Освітня соц. мережа

Украина, город Киев
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 13.055
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 13.055
Рейтинг
equalizer 102 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея

Освітня соціальна мережа. Якісна освіта для кожного в будь-якому місці. Територія: на першому етапі - СНД. Для кого: великі компанії, фізичні особи.
Текущее состояние
Проект знаходиться на етапі нароботки. Вже є загальна концепція, є переваги на чому та за допомогою яких технологій буде це робитись.
Рынок
Ринок освіти зростає в Україні і загалом в СНД, Європі. В Україні абітурієнтів близько 210 000; 5*180 000=900 000 старшокурсників; учні 9, 10 класів: 600 000 + учні технікумів (старші курси). Всього: 1 710 000 (і це ми не враховуємо людей з освітою, які також хочуть отримати знання в якійсь сфері.) З них потенційних користувачів EduBook близько 1 000 000 . Работодавців близько 25 -30 тисяч.
Проблема или Возможность
Важко знайти якісні курси за нормальну вартість. Навіть пройшовши курс, ви не отримуєте документу (диплому, сертифікату). Людям потрібні практичні знання, які вони зможуть застосувати тут і зараз.
Решение (Продукт или Услуга)
Освітня соц. мережа. Багато якісних акредитованих курсів. Є безкоштовні, є платні. Всі надають в кінці навчання сертифікат, який виготовляє мережа.
Конкуренты
Серед конкурентів є компанії які представляють окремо курси в різних сферах, наприклад: lgs.lviv.ua. Також конкурентом можна вважати сервіс: prometheus.org.ua . Проект скопіювати можна, але реалізувати його їм буде дуже складно не маючи повної картини ідеї.
Преимущества или дифференциаторы
Доступність якісної освіти для кожного. Не доведеться переїжджати в столицю заради того, щоб пройти курси, отримати диплом.
Финансы
Витрати: Оренда сервера для розміщення проекту: 3 000 грн./міс. = 37000 SSL сертифікат для безпеки даних: 500 грн./рік. Робота Python програмістів: від 7 000$ /міс. = 140000 Реклама проекту: від 10 000 грн./міс. = 120 000 Загалом, для запуску проекту на першій рік потрібно: 297 000. При більш економному варіанті, можна вкластись в 200 000 грн. Прибутки: Прибуток планується отримувати з декількох джерел: реклама, плата за акредитацію ел. навчальних закладів, плата работодавців за відкриття статистики учнів, відсоток з плати за навчання на платних курсах. Акредитація навчальних закладів буде проводитись щорічно. Плата за неї буде плавучою, в залежності від напряму курсів (IT, юриспруденція, тощо). Работодавці будуть сплачувати фіксовану суму для відкриття інформації про вміння та навички на сторінках учнів. Доступ відкриваються на 1 тиждень і коштувати буде від 50 грн. Також компанії, які будуть проводити платні курси, в залежності від напряму будуть сплачувати відсоток від свого прибутку. Під рекламою мається на увазі реклама платних курсів, реклама канцелярських компанії, реклама работодавців тошо. В цілому, планується, що проект почне себе окупати на 2-3 році існування.
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility388
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать
  • 0