Серія турнірів iHUB Ring #1 для стартап-проектів стартує 10-го лютого

iHUB за підтримки міжнародного фонду Seed Forum проводить серію турнірів iHUB Ring для українських стартап проектів. Переможці iHUB Ring отримають гранти на участь в міжнародних інвестиційних конференціях Seed Forum, що протягом року пройдуть у 7 бізнес-столицях світу: Гельсінкі, Осло, Лондон, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Таллін, Рига. 

Це безпрецедентна можливість залучити нові інвестиції у свій проект та вийти на світові ринки. 

Грант покриває переліт, проживання та безпосередню участь у конференції, а також пітч-сесії від світових експертів. Призові гранти переможцям буде особисто вручати надзвичайний і повноважний посол Королівства Норвегії в Україні Йон Елведал Фредріксен. 

Проекти будуть відбирати професійні експерти, до складу яких увійшли Олександр Сорока (STARTUP.UA), Дмитро Подолєв (iHUB, Seed Forum), Наташа Березовська (Detonate Ventures, UAngel), Вадим Т. Роговский (Wannabiz), Олександр Борняков (Intersog), Андрій Колодюк (UVCA, Aventures Capital). 

У турнірі можуть взяти участь інноваційні стартапи з hard- або software розробки. 

iHUB Ring #1 відбудеться 10 лютого, переможці якого поїдуть представляти свої проекти до Гельсінкі, Осло та Лондону вже в березні. 

Формат турніру: у турнірі прийме участь 10 відібраних стартапів, 3 з яких отримають гранти. Для того, щоб подати свій проект необхідно заповнити заявку за посиланням. Дедлайн подачі до 6 лютого 2015 року включно. 

Формат 7+3 передбачає 7 хвилин на презентацію стартапу, 3 хвилини на питання від експертів, це час за який треба переконати експертів, що проект кращий за інші. 

Для того, щоб прийти в якості глядача, потрібно зареєструватися. Участь в події безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Дата публикации: 27.01.2015
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
3 оценки
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
visibility2180
share
close
thumb_up0
Нравится новость