3790

Виробництво збірних систем утеплення архітектурних споруд

Украина, Волынская область
Отрасль: Производство
Стадия проекта: Готов прототип или продукт
Хочу инвестировать
Всего необходимо
$ 53.558
Рейтинг
equalizer 230
help Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта
Инвестиционная идея
Виробництво та планова реалізація збірних систем утеплення архітектурних споруд (створення виробництва та розвиток бренду)
Текущая ситуация
Розроблена бізнес-модель виробництва та реалізації а також створено прототипи продукції що є перевіреною лабораторними дослідженнями акредитованим органом (100% відповідність нормам ГОСТ та ДСТУ в Україні)
Рынок
Ємність ринку утеплення складає близько 1 млд. грн. в рік на території України (дані лише багатоквартиних об'єктів) Середньорічний ріст галузі в межах (+ 7) - (+12%) в рік.
Проблема или возможность
технологічна недосконалість існуючих систем утеплення та довготривалість виконання є основними недоліками галузі. Властивості термопанелей дають можливість вирішити питання енергозбереження житла з максимальними показниками економії енергії швидко якісно та доступно широкому колу клієнтів.
Решение (продукт или услуга)
Збірні системи утеплення фасадів будівель на основі Термопанелей та Фасадного декору власного виробництва.
Конкуренция
Доля прямих конкурентів менше 0,5 % . Модель виробу та технологія запатентована. Основні конкуренти не володіють власними системами або технологіями утеплення фасадів а в основній більшості перейняли системи та технології із інших країн. НАШ Продукт володіє вагомими перевагами що робить його унікальним з точки зору тухнологічних особливостей та економічноЇ доцільності.
Преимущества
- Замкненість контуру утеплення та ліквідація містків тепла, що забезпечується неперевершеною та запатентованою формою виробу, чим не володіють жодні інші системи та матеріали з утеплення фасадів будівель на сьогоднішній день. - Швидкість виконання утеплення фасадів, до 10 разів швидше аналогів. - Якість забезпечується з використанням всіх необхідних комплектуючих засобів з дотриманням норм ДСТУ та стандартів ДБН. Контроль якості на всіх рівнях виробництва та експлуатації. - Широка та ексклюзивна палітра з вибору зовнішнього вигляду архітектурних споруд. Також невичерпаність з вибору елементів декорування. - Стійкість зовнішнього покриття до впливів ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує збереження яскравості відтінку кольорів фасаду ( понад 20 років). - Ефективність. Володіє найменшим коефіцієнтом теплопередачі.
Финансы
Інвестиції потрібні для сворення виробництва, закупівлю товаросировинної бази, а також діяльності офісу та маркетингу. Загальна сума прибутку за період 12 місяців 1 905 000 грн (ПЕРІОД ОКУПНОСТІ 8-10 МІСЯЦІВ) Ріввень зростання фінансових показників щорічно (за мінімальними темпами росту) + 60%\ рік.
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
60 % - інвестору
Риски
Бізнес модель була рорзроблена та визначалась з урахуванням найменших коефіцієнтів дії маркетингу та однотипності замовлень із середніми рівнями доходів задля мінімізації будь-яких ризиків окрім Форс-мажорних (обвал ринку нерухомості, катаклізми, масові спади фінансових ринків, ...)
Видео YOUTUBE
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
arrow_back
more_horiz
close
visibility343
favorite 0
share
close
thumb_up 0
Инвестиционная идея
Текущая ситуация
Рынок
Проблема или возможность
Решение (продукт или услуга)
Конкуренция
Преимущества
Финансы
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Риски
Видео YOUTUBE
 
Хочу инвестировать
OK