Фото - Surprise Box
43792

Surprise Box

Подарунки для всіх і кожного

Україна, Житомирська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Громадське харчування, Харчова промисловість, Торгівля, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 06.01.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Ідея полягає в тому що наша компанія пакує подарунки в коробочки різних форм залежить від побажання клієнта. Даний вид занятя новий для нашої країни і тому ця ідея як гарячі пиріжки на базарі.

Поточний стан

Є напрацювання та бізнес план як вийти на стабільний рівень доходів.

Ринок

Ринок збуту через соцмережі , власний сайт та рекламу в інтернеті. Вік потенційних клієнтів від 18 до 45 це приблизні цифри але ми всі знаємо що з розвитком технологій все більше людей купують речі в інтернеті де і знаходитиметься наш головний ринок збуту. Кількість потенційних покупців з кожним місяцем буде наростати так як дана продукція нова на ринку снг, вона вже здобула популярність в США та єврокраїнах.

Проблема або Можливість

Для розповсюдження таких босів не потрібно знімати якісь великі складські помешкання або приміщення для магазину. Товар буде реалізовуватися через інтернет, або курьєрською доставкою. Можливість вийти на високодохідність за короткий період.

Рішення (Продукт або Послуга)

Наша компанія займається пакуванням подарункових боксів. А саме що це таке розглянемо уважно. У кожного з нас є сімя, друзі кохана людина діти, і для всіх ми іноді або і частенько робим подарунки. Але в наш час важко когось уже чимось здивувати звичайними гаджетами або подарунками. Ми ж пропонуємо клієнту віришити питання з подарунком не иходячи з дому і не ходячи по магазинах годинами щоб вибрати подарунок. Що ми їм пропонуємо. Ми пропонуємо обрати клієнту будь якй бокс в якому знаходиимуться різні речі вплоть вді звичайного боксу з різноманітними цукерками та шоколадками до боксів в яких буде набір геймера. За 2019 рік на ринку по всьому світі дана продукція зібрала 800 мільйонів доларів обороту що дозволяє бути впевненим в тому що ідея провальною не буде.

Конкуренти

В даній сфері спостерігається дуже мало конкурентів так як ідея нова ще не заїжджана на нашій териториї. Тому аудиторії вистачить для всіх

Переваги або дифференциатори

Перевага нашої в компанії над конкурентами широкий асортимент та коробки з сюрпризом як клієнти братимуть і навіть не здогадуватимуться що в середині адже так ще цікавіше і це повинно теж набрати своїх прихильників до таких подарунків.

Фінанси

для ідеї в загальному потрібно дофінансувати 2000 доларів.
Прибизні цифри для інвестора. Найдешевший бокс стоїтиме 300 грн або 15дол. саміж дорогі доходитимуть в ціні до 7000-1000 тисяч.
Наведемо приклад на самому дешевому боксі
Оціночна вартість 230 грн за збирання та упакування і відправлення такого боксу. Чистий прибуток з одного самого дешевшого боксу буде рівнятися близько 30%

Бізнес-модель

Бізнес модель полягає в тому що на початкових етапах компанія буде розвиватися за рахунок різниці закупок товару для подарунків. Далі коли в місяць компанія вийде на більш 1000 продаж на своєму сайті буде отримувати доп дохід з реклами різних брендів які в подальшому також зустрічатимуться в боксах. Так якщо ми упаковуємо бокс і продаємо його за 1000 грн а тратим на збірку його 700-800 то чистий прибуток компанії буде становити 20-30 %

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції підуть на рекламу, закупівлю продукції, оплата персонала.

Пропозиція інвестору

Одразу ж скажу ми не пропонуємо долю в компанії так як ми знаходимся в стадії розвитку і тому не налаштовані на даному етапі продавати долю. Але ми пропонуємо вложитися в наш проект і терміном за 6-10 місяців збільшити свої вкладення на 30-40 відсотків.

Команда або Керівництво

Ризики

Ризики можуть полягати в тому що ідеї вистачить років на 5-7 а далі доведеться змінювати сферу діяльності. А також конкуренти(але на даному етапі ідея нова)

Фотографії

Фото 1 - Подарунки для всіх і кожного
Фото 2 - Подарунки для всіх і кожного
Фото 3 - Подарунки для всіх і кожного
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1580
star2
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт