Фото - Створення дата-центру з власним хмарним сервісом
38111

Створення дата-центру з власним хмарним сервісом

Україна, місто Київ
Галузь: Інтернет і ІТ, Комп'ютери, оргтехніка, Телекомунікації, Блокчейн
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 15.05.2019
Min інвестиція
$  250.000
Всього необхідно
$ 500.000
Рейтинг
equalizer 133 з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

Створення дата центру зберігання інформації та хмари, створити систему з багаторівневою мережою та системами безпеки даних.

Поточний стан

Зроблено розрахунки вартості обладнання та матеріалу для будівництва приміщення з комунікаціями. Проведено огляд ринку землі в промислових зонах міста та районів. Проведено розрахунки собівартості готового продукту та самої вартості ресурсу на його створення. Ведеться пошук підрядників для підключення серверів до всесвітньої мережі інтернет.

Ринок

Клієнтом нашого дата-центру можуть бути як звичайні користувачі інтернету, які хочуть зберегти та захистити свої дані від втрати, так і організації чи фірми, яким потрібні сервера для обробки даних або ведення бухгалтерського обліку (1С).
В даний момент ринок телекомунікаційних послуг зростає щохвилини, користувачі активно використовують хмарні сервіси, послуги хостингу та багато іншого. Тому було обрано саме цей напрямок діяльності. Вже навіть є бажаючі скористатись нашими сервісами.

Проблема або Можливість

Для того, щоб наш сервіс швидко вийшов на позитивний баланс та почав приносити дохід, було вирішено створити не тільки Сервіс збереження інформації (надалі СЗІ), Хмару та системи управління і захисту інформації. Також встановити окремо сервери для обробки відео та рендінгу відеоданих. Це дозволить деяким організаціям орендувати потужності цих серверів для створення ігор, складних відеороликів та проводити надскладні інженерні та наукові розрахунки, а також зберігати отримані дані на наших серверах. Це на теперішній час є дуже актуальним рішенням.
Також буде реалізовано майнінг криптовалют на окремих серверах

Рішення (Продукт або Послуга)

Із послуг дата-центру будуть такі сервіси, як:
1)Збереження інформації в хмарному сервісі.
2)Оренда потужності серверів обробки інформації.
3)Послуга адміністрування та хостингу веб-сайтів, які зберігаються на наших серверах.
4)Ще одним продуктом будуть добуті криптовалют.

Конкуренти

Microhost.net, freehost.net, hostlife.com.ua, COLOCALL. NET, HOSTING. UA та інші.

Переваги або дифференциатори

Нашою перевагою є те, що ми будемо надавати не тільки послуги хостингу або збереження інформації. Ми будемо надавати і обчислювальну потужність, і хостинг, і сервіс збереження інформації. Це дасть нам значну перевагу на ринку інформаційних технологій України.

Фінанси

Приведу приклад розрахунку вартості продукту:
1)Витрати: електроенергія, сплата рахунків інтернет Провайдера, Сплата податків.
2) Доходи: Користування нашими послугами.Криптовалюта.
Висновок: ціна готового продукту має відштовхуватись від витрат на цей продукт та отриманні прибутку від даної діяльності. Отже потрібно врахувати всі витрати, розділити їх на кількість серверів, отримане число розділити обсяг пам'яті одного серверу (для кожного виду серверу окремо розраховується за потужністю), тепер до отриманої цифри ми додамо 10-26% та отримаємо ціну продукту.

Бізнес-модель

1)Ключові партнери: інвестори проекту, виробники обладнання, провайдер мережі інтернет.
2)Основні ресурси: великий обсяг пам'яті для зберігання даних, велика потужність серверів для розрахунків та складних завдань, швидкий та якісний хостинг.
3)Діяльність: надання місця для збереження даних клієнтів, надання послуг з обробки великих масивів даних, супроводження сайтів та їх адміністрування, допомога п підключенні до сервісів дата-центру.
4)Продукти та пропозиції: Описані вище.
5)Сегменти користувачів: планується створення багаторівневої системи управління з урахуванням вимог і потреб клієнтів різного рівня діяльності та доходів. Це дасть можливість користуватися сервісами та послугами центру всім зацікавленим користувачам.
6)Відносини з користувачами: відносини будуть будуватися на своєчасності , безперебійності, безпеці та конфіденційності при співробітництві з нами. На теплих і дружніх відносинах між клієнтом та нашим центром.
7)Конали розповсюдження продуктів та послуг : ЗМІ, інтернет, порада від інших клієнтів, реклама на інформаційних ресурсах країни.
8)Структура витрат: податкові збори, комунальні витрати, витрати на утримання приміщень та обладнання, маркетингові витрати.
Структура доходів: Продаж продуктів та послуг центру, впровадження нових послуг та продуктів.

Цільове призначення інвестицій

Закупівля обладнання, закупівля або оренда приміщення для центру, підключення всіх систем і мереж до центру, розробка сайту центру та встановлення ліцензійного програмного забезпечення.

Пропозиція інвестору

Партнерство з нашим датацентром, повернення суми інвестицій за найбільш короткий та можливий термін, отримання постійного прибутку у вигляді відсотка від прибутку центра на постійній основі.

Команда або Керівництво

Ризики

Всі ризики, які пов'язані з обладнанням та його безперебійної роботи ми мінімізували за рахунок вірного вибору самого обладнання та комплектуючих . Ризики в фінансовому плані є підвищення цін на обладнання та комунальні послуги. Ці ризики будуть враховуватися при розрахунках собівартості послуг центру.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Увійти на сайт/зареєструватися
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility30
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт