Фото - Інтернет портал для замовлення 3д друку
37954

Інтернет портал для замовлення 3д друку

Україна, Харківська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Виробництво, Послуги, сервіс, Робототехніка, Мобільні додатки
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 04.05.2019
Min інвестиція
$  12.000
Всього необхідно
$ 48.000
Рейтинг
equalizer 122 з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

Створення порталу, який значно спростить комунікацію між виробниками 3д деталей та замовниками. Один єдиний портал послуг розробки 3д моделей та їх друку. В цьому порталі кожен замовник зможе вибрати виконавця оперючт відкритими данними про кожного з них (рейтинг, яких буде формуватись відповідно до оцінки попередніх замовників, потужностей обладнання, та багатьох інщих факторів).
Портал поєднає в собі інтернет магазин готових виробів усіх виробників, інтернет магазин обладнання, та матеріалів для друку

Поточний стан

На данному етапі працюємо над розробкою структури сайту, функціоналу. Ведем напрацювання що до стимулювання виробників галузі, працювати на нашому майбутньому порталі. Аналізуємо всі можливості порталу для пересічних користувачів.

Ринок

Наш портал зможе обєднати пересічних користцвачів, які зможуть користуватись доступним 3д друком. Також обєднає виробників різних галузей, иакий собі логістичний центр, який буде сортувати надруковану продукцію далі великима або не малими партіями направляти до підприємців, які займаються обробкою, прикладом можуть бути хромовані вставки на авто, їх можуть друкувати різні друкарі і хромувати зовсім інші не пов'язані між собою виконавці, після чого готовий продукт направляється до замовника. Це лише один з прикладів, що може замовити будь хто. Таким способом можна друкувати різноманітні речі побуту. Можливості 3д друку майже не мають обмежень.
В майбутньому, будт хто, зможе спроектувати лінію своєї продукції, зробити замовлення через наш портал, та відкрити свій магазин, наприклад кальянів, або вазонів для ківтві, або будь чого, що можна собі уявити.

Проблема або Можливість

Ринок 3д друку розвивається. З кожним днем виробників друкованої продукції стає більше і більше, росте перелік матеріалів, з яких можна друкувати та значно покращується якість продукції, ринок стає більш конкурентним.
Потреба в закупці ливарних, фрезерних станків для виробничих підприємст в найблишому майбутньому може зникнути повністью. Всю роботу зможе виконувати 3д принтер.
Наш портал зможе обєднати виробників, та замовників, дозволить замовникам вибрати кращого виробника та за потреби скористатись допомогою розробникіа 3д моделей, що в свою чергу дозволить розробникам заробляти з допомогою нашого ресурсу. Також портал зможе допомогти виробникам будь якої продукції користуватися сервісом 3д друку в промислових маштабах не закуповуючи обладнання.

Рішення (Продукт або Послуга)

Рішенням є створення майданчика який буде зручним для використання будь якому користувачеві, та зробить 3д друк максимально доступним в повсякденності для кожного. За рахунок високої конкуренції, ціни на друк будуть зменшуватись, що призведе до його більшої доступності для пересічних громадян.

Конкуренти

Конкурентами можна назвати окремі підприємства, які надають послуги 3д друку, але суть нашого проекту в створені єдиного майданчика для співіснування всіх цих підприємств.

Переваги або дифференциатори

Наразі ринок 3д друку є розгалудженним та не є систематизованим.
Наш проект є саме тим, який змінить стан речей в цьому секторі економіки. Ми зможемо чітко спостерігати за розвитком 3д технологій, застосуванні тих чи інших технологій 3д друку в різних галузях, тенденцій розвитку 3д друку, та чітко будемо знати в який саме з секторій можна буде інвестувати.
Технологія 3д друку охоплює все більше і більше галузей, починаючт з друку штучних органів на клітинному рівні і закінчуючт повним циклом друку справжнісінького житла.

Бізнес-модель

Основний прибуток, це 1.1- 2.2% збір з кожного оплаченого (договору про співпрацю) або виконаного завдання ( друк деталей або розробка) та 0.4-0.75% з кожної оплаченої покупки через сервіс.
Та звичайно дивіденти отримані з реклами конткретного товару, або виробника.

Цільове призначення інвестицій

-Розробка сайту
-Розробка додатку на смартфон (на 2 ос)
-Витрати на консалтинг
-Просування сайту
-Адміністрування сайту
-Витрати на залучеення компаній до сервісу

Пропозиція інвестору

Обговорюється індивідуально

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Увійти на сайт/зареєструватися
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility12
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт