Фото - Автоматизована онлайн CRM платформа аудиту персоналу.
play_arrow
Переглянути
37297

Автоматизована онлайн CRM платформа аудиту персоналу.

Україна, Волинська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Консалтинг, Освіта, навчання, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 04.07.2019
Min інвестиція
$  25.000
Зібрано
Всього необхідно
$ 3.000
$ 25.000
Рейтинг
equalizer 391 з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

Створення ІТ платформи, яка буде повністю автоматичною, в ядрі якої буде закладена система онлайн тестування кандидата, основана на прогресивній психологічній технології аналізу людини.

Поточний стан

Продукт вже повністю готовий, також готовий початковий сайт. Команда - 3 людини.

Ринок

Наш клієнт - будь-яка компанія, у якій працюють люди. Адже персонал і робить бізнес, тому ми не відокремлюємо певні галузі. Тести розроблені таким чином, що вони перевіряють попередні результати кандидата, його інтелектуальний рівень, та рівень результативності, а далі робиться прогноз, який опирається на дані тестування і приймається рішення, про співпрацю.
Тобто, іншими словами, ми не працюємо з резюме і не відсіюємо кандидатів, про незрозумілим ознакам (що досить часто відбувається у непрофесійних HR), ми працюємо з конкретними результатами в минулому і лише на їх основі приймаємо рішення про працевлаштування.

Проблема або Можливість

На даному етапі, ми хочемо вирішити проблему підбору неефективного персоналу, шляхом попереднього тестування, на предмет прогнозу потенційної результативності.
Основна ідея - набирати у компанії лише ефективний персонал, для того, щоб був менший % людей, які бажать поїхати працювати у інші країни, за рахунок росту самої компанії, а відповідно і середнього рівня зарплат у ній.

Рішення (Продукт або Послуга)

Попереднє тестування (самі тести вже готові, а головне вони є повністю у онлайн форматі і повністю автоматизовані); навчання персоналу в середині компанії, найбільше акцентуємось саме на HR відділах.

Конкуренти

Наразі, прямих конкурентів, на ринку України, саме з даною ідеєю і таким підходом нам не відомі. Можливо, сюди можна віднести компанію Performia, наші ідеї з ними справді дуже схожі і дійсно є багато чого спільного.
До непрямих конкурентів, ми б віднесли рекрутингові агенства, які самостійно підбирають персонал, HR на аутсорсі та деякі тренінгові центри, які працюють у сфері розвитку саме напрямку роботи з персоналом.

Переваги або дифференциатори

Конкретною перевагою нашого тестування може бути те, що вони є повністю авторськими, тобто ми їх придумали і вони справді дають крутий результат. Сформовані вони таким чином, що навіть якщо самі питання буде скопійовано, то ефективно їх оцінити буде важко, а лише можна буде в загальному описати відповіді кандидата. В свою чергу, ми оцінюємо відповіді на кожен тест по багатьох параметрах, що допомагає зробити цей процес практично математичним.

Фінанси

Прямої фінансової моделі наразі немає, але певні цифри вже є сплановані. Для прикладу, один пакет тестувань - 100 тестів, коштує 3000 грн, тобто 30грн/людина. Це насправді дуже дешево, але на даному етапі, нас цікавить масштабізація проекту і ідеї попереднього тестування. Також, проводиться курс, який розрахований на HR відділ та інших працівників компанії, які наймають персонал, його ціна - 10000 грн. Повний прайс є приведений на нашому сайті.
Ми плануємо до кінця 2019 року вийти на оберт 20 000$ в місяць.
Через 5 років, мінімальна задача компанії - офіс у всіх провідних європейських країнах.

Інвестовано в минулих раундах, $

Бізнес-модель

Бізнес-модель - B2B напрямок.

Цільове призначення інвестицій

1) Маркетинг і просування по всій території України.
2) Оплата роботи найманих працівників на першій стадії.
3) Розробка більш якісного мультимедійного контенту, який дозволить споживачам, або замовникам кратно якісніше оцінити наш продукт.
4) Якщо вийде, то інвестувати в розробку технологій, які допоможуть краще використовувати HR аналітику, що в подальшій перспективі, дозволить її впроваджувати і в інших компаніях України та ЄС.

Пропозиція інвестору

Частку, або взагалі всі умови співпраці озвучимо в процесі переговорів, але в загальному, ми налаштовані на партнерство.

Лід-інвестор

Ризики

Основний ризик - недовіра людей до даного продукту, адже більшість з них вважає, що вони точно зможуть охарактеризувати людину, всього лише одного раху поспілкувавшись з нею. Ми притримуємось іншої думки і вважаємо, що ми не можемо постійно покладатись на відчуття, а мусимо працювати з оцифрованими даними і конкретними числами та результатами, а припущення робити на основі саме даних, а не власних відчуттів!

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Нажаль поки не проходили.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Не приймали участі у конкурсах.

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
2 оцінки
Увійти на сайт/зареєструватися
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility533
star2
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт