Фото - Ecoart Studio
29383

Ecoart Studio

КРАЩОГО, ЧИСТОГО, СВІТЛОГО МАЙБУТНЬОГО ДЛЯ УКРАЇНИ

Україна, Чернівецька область
Галузь: Культура, мистецтво, Легка промисловість, Логістика і склади, Енергетика, Мобільні додатки
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 11.06.2018
Рейтинг
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

«EcoArt Studio» - это мастерская и студия, расположенная в г. Черновцы, Украина на Буковине. Мы поставили перед собой задачу - научить украинцам использовать вещи повторно, перерабатывая их. Как мы это делаем? Создаем из пластика. Мы хотим доказать, что с помощью переработки пластик можно что то что считается мусором, превратить в нечто полезное. Мы хотим изменить представления и отношение к переработке. Мы желаем чтобы украинцы интегрировали переработку в свое повседневную жизнь.

Поточний стан

На даний момент, Ecoart Studio є стартапом і шукає інвестиції. Даний проект зажадає великі початкові вкладення для успішної реалізації і дальшнейшего обхвату всієї країни.

Ринок

МІСЦЕ: ТОРГОВА ГАЛЕРЕЯ
«EcoArt Studio» планують розміститися на першому поверсі багатоквартирного торгового комплексу, де й функціонуватиме відділ роздрібної торгівлі «EcoArt Studio» .

МІСЦЕ: МАЙСТЕРНЯ
«EcoArt Studio» необхідне місце для зберігання та обробки всієї сировини, яке буде розміщено на рівень нижче. Відеокамера транслюватиме процес роботи, щоб відвідувачі змогли побачити на власні очі та оцінити нашу роботу. В деревообробному цеху стоятиме обладнання для виготовлення меблів чи інших предметів з дерева.

СОРТУВАННЯ
«EcoArt Studio» сортуватиме пластик, оскільки у різного виду пластику температура плавлення та властивості відрізняються. Ефективна система сортування необхідна, щоб уникнути перемішування пластику різних видів.

Проблема або Можливість

Частий питання яке нам задають - як же ви будете збирати сировину для розкрутки бізнес моделі? Дивіться наше рішення нижче.

Рішення (Продукт або Послуга)

ЗБІР МАТЕРІАЛУ
Відповідно до чинного законодавства та нормативів України вторинна сировина чи будь-який інший предмет, призначений для утилізації, залишається особистою власністю поки не потрапить до міського сміттєвого контейнеру, що належить державі. Щоб уникнути будь-яких правових спорів «EcoArt Studio» проводитимуть закупівлі вторинної сировини напряму від споживача. Споживач матиме три варіанти:

Прямий депозит - Клієнт зможе принести вторинну сировину прямо на фактичне місце розташування «EcoArt Studio».

Абонентська послуга (програма RPCP) - Клієнт підпишеться на нашу програму RPCP. Для цього необхідно придбати набір, що складається з контейнерів для збору вторинної сировини та системи розміщення контейнерів для збору вторинної сировини в приміщенні від «EcoArt Studio».

Торгові автомати - Встановлення реверсних автоматів по всій області збільшить кількість сировини для обробки. Люди матимуть змогу здавати пластик, перебуваючи в русі.

Конкуренти

Є деякі компанії які займаються обробкою, але вони не надають конкуренцію так як не вийшли на бізнес модель яка б приносила дохід.

Переваги або дифференциатори

Сырье будут сам люди приносить и из этого будет продавать товары напечатанные на 3Д принтере и за границу.

Фінанси

На даний момент шукаємо фінансування для запуску. Сума не проситься на перед. Просимо відкрити за договором кредитну лінію для витрат. Звіти щомісяця до запуску. Звіти по расстратам.

Бізнес-модель

ПОДРІБНЕННЯ
«EcoArt Studio» застосовуватиме подрібнювальну машину для переробки пластикових виробів у дрібні пластівці для зручнішого зберігання, плавлення та подальшої обробки.

ЗБЕРІГАННЯ
«EcoArt Studio» маркуватиме та зберігатиме оброблений пластик з метою уникнення перехресного забруднення. Це сприятиме еволюції кольорів, які можна використовувати для створення унікальних виробів мистецтва.


3D ДРУК
«EcoArt Studio» використовуватиме останні технології 3D друку для створення продукції з резервного пластику.

ПОКАЗ ТА ПРОДАЖ
Після того як продукт буде готовий, його сфотографують та виставлять на продаж в нашій галереї.

Цільове призначення інвестицій

Є копірайт на схему роботи.

Пропозиція інвестору

Пропонуємо участь у проекті заснованої на унікальній ідеї. Захопити ринок обробки пластику, це не тільки великий плюс для України в цілому, але і для інвестиції і зростання доходу з кожним роком.

Команда або Керівництво

Ризики

Є ризик в тому що тема розвитку може бути повільніше ніж планується. Потрібно мінімум 6 місяців для запуску проекту в Чернівцях.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Не було участі.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Не було участі.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility623
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт