int(1)
 
23640

IoT платформа для автоматизації виробничих процесів в с.г.

Україна, Черкаська область
Галузь: Сільське господарство
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 20.11.2017
Min інвестиція
$ 100.000
0
Хочу інвестувати
help_outline Що станеться після натискання?

Комісія з Інвестора не стягується

Після натискання будуть показані контакти автора або менеджера Startup.Network

Буде необхідна авторизація

Всього необхідно
$ 1.000.000
Рейтинг
equalizer 195 з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Ідея
Автоматизація виробничих процесів, мінімізація затрат часу для обробки інформації, оптимізація і економія витрат. Безліч сенсорів, які використовуються в сільгосппідприємствах, полях, сільгосптехніці за допомогою GSM зв'язку спілкуються з платформою, користувач в єдиному вході контролює всі виробничі процеси підприємства, вчасно і ефективно приймає необхідні рішення.
Поточний стан
Працюючий продукт, сфокусований на зростанні. Ще є дуже багато ідей і планів для наповнення новими функціональними можливостями платформи, які допоможуть автоматизувати всі можливі виробничі процеси, так як платформа повинна бути універсальною і вирішувати максимально всі можливі проблеми в підприємствах, які займаються сільськогосподарською діяльністю. До платформи підключено до 30 підприємств з різним земельним банком. Річний оборот в межах 5млн. грн.
Ринок
Сільське господарство
Проблема або Можливість
У сільському господарстві безліч виробничих процесів виконуються в ручному або напів ручному режимі, це погано впливає на кінцевий результат і прибуток господарства в цілому, так як час використовується не ефективно, а рішення приймаються з запізненням. На жаль, ми маємо тенденцію постійного зростання цін на ПММ, ЗЗР, добрива і т.д., яка буде зберігатися і в майбутньому. Все це є основними статтями витрат сільгосппідприємств, тому потрібно бути впевненим, що всі ці ресурси будуть використані за призначенням. Існує проблема крадіжок палива, ліві рейси, нецільове використання техніки, неякісна обробка полів, повторні проїзди, крадіжки врожаю і т.д. Все це приносить колосальні збитки сільгоспвиробникам.
Рішення (Продукт або Послуга)
IoT платформа допомагає ефективно займатися бізнесом в сфері сільського господарства. Знаходимо додаткові можливості для оптимізації витрат і економії. Проект дозволяє автоматизувати виробничі процеси в сільському господарстві, максимально виключає людський фактор, допомагає виявляти факти крадіжок ПММ, готової продукції, ЗЗР і т.д. Система дозволяє в онлайні контролювати виконання технологічних операцій і фіксує можливі відхилення під час польових робіт. Метеостанції, супутникові знімки(NDVI), інтеграція з БПЛА дозволяють агроному приймати вчасно ефективні рішення. Автоматична фіксація польових робіт, витрати палива, розрахунок обробленої площі, ідентифікація механізатора, дозволяють автоматично формувати шляховий лист без виїздів в поле обліковців або агрономов. IoT платформа в режимі онлайн обробляє дані, які передаються за допомогою GSM зв'язку від безлічі сенсорів, які використовуються в сільгосппідприємствах, полях, сільгосптехніки . Користувач в єдиному вході бачить всі виробничі процеси підприємства і може вчасно і ефективно приймати важливі рішення.
Конкуренти
Сервіси GPS моніторингу транспорту.
Сервіси супутникового моніторингу полів.
Системи управління земельним банком.
Переваги або дифференциатори
Сервіси GPS моніторингу, не оптимізовані під сільське господарство, вирішують малу частку виробничих процесів в аграрному бізнесі. Ми пропонуємо комплексе рішення, яке дозволяє максимально автоматизувати всі виробничі процеси на підприємствах, які займаються сільськогосподарською діяльністю. Платформа включає в себе GPS моніторинг транспорту, супутниковий моніторинг полів, управління земельним банком, метеостанції, інтеграція з ваговими і багато іншого.
Фінанси
Абонентська плата за користування платформою. Вартість залежить від земельного банку клієнта, або від кількості підключених об’єктів (техніки) клієнта. Продаж обладнання і оплата за встановлення обладнання. Додаткові опції, рішення, які з’являються при подальшій співпраці.
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Необхідна підтримка для масштабування проекту, максимально швидке входження в ринок. Реалізація додаткових ідей, рішень в рамках проекту. Маркетинг. Цікаві зв’язки з великими гравцями в сфері сільхозвиробницства для презентацій продукту і можливої подальшої співпраці.
Пропозиція інвестору
10%
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження інкубаційний / акселеративному програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відеозаписи
Інвестуйте у видатні стартапи, знаходьте інвестиції і кредити для свого бізнесу, залучайте до своїх ідей найкращих професіоналів
Скористайтеся своїм діючим аккаунтом у соціальній мережі
Або увійдіть / зареєструйтеся
Забули пароль?
Вкажіть електронну адресу, якою Ви скористались для реєстрації на Startup.Network
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility54
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження інкубаційний / акселеративному програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відеозаписи
 
Хочу інвестувати