Фото - BitEnergy Capital
21732

BitEnergy Capital

BitEnergy Capital token

Україна, місто Київ
Галузь: Енергетика, Блокчейн
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 08.11.2017
Min інвестиція
$  10.000
0
Всього необхідно
$ 100.000
Рейтинг
equalizer 134 з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

На ринку відновлювальних джерел енергії існує багато перспективних проектів, що потребують впровадження у життя. В той же час у приватних інвесторів немає відповідної кваліфікації, а також технічної можливості внести свій вклад в майбутнє енергетики. В результаті було прийнято рішення заснувати BitEnergy Capital, блокчейн компанію з розробки, будівництва та експлуатації проектів в області енергетики та відновлювальних джерел.
Токени BitEnergy Capital (BEC) будуть забезпечені встановленими енергогенеруючими потужностями на основі відновлювальних джерел енергії.

Поточний стан

Pre-ICO. Є ідея, проект готується до стадії ICO.

Ринок

Світове споживання енергоресурсів зростає з кожним роком. Що супроводжується підвищенням енергогенеруючих потужностей. Найбільше зростає відновлювальна енергетика - більше половини нових потужностей.
Відновлювана енергія, за винятком великої гідроенергії, виробляла приблизно 11,3% світової електроенергії в 2016 р., 10,3% у 2015 році, та 6,9% в 2011 році.
Відповідно прийнятим політичним рішенням щодо закриття вугільних та атомних електростанцій і високим дотаціям зі сторони держави BitEnergy Capital зможе успішно працювати найближчі десятки років.
Робота в комерційних проектах з генерації зеленої енергії дозволять отримувати неперервні прибутки та забезпечити стрімкий ріст компанії, та забезпечити прямими поставками електроенергії власників токенів (за технічної та юридичної можливості).

Проблема або Можливість

Висока волатильність криптовалютних активів змушує шукати шляхи їх збереження і примноження.

Рішення (Продукт або Послуга)

Токен BitEnergy Capital буде забезпечений встановленими енергогенеруючими потужностями. Зібрані на ICO криптовалютні засоби будуть витрачені на запуск енергогенеруючих потужностей відновлювальної енергетики. З кожним запуском нової електростанції кожен токен BitEnergy Capital буде забезпечений певною кількістю кіловат, тим самим його вартість буде підтверджена реально існуючими цінностями.

Конкуренти

Класичні та криптовалютні венчурні фонди.

Переваги або дифференциатори

BitEnergy Capital - це блокчейн компанія з розробки, будівництва та експлуатації проектів в області енергетики, орієнтована на роботу з технологіями відновлювальних джерел енергії. Зараз на ринку присутні венчурні фонди, що інвестують в відновлювальні джерела енергії, але вони працюють за класичною венчурною схемою і не приймають партнерів з невеликими сумами. Завдяки технології розумних контрактів ми можемо запропонувати приватним особам внести свій вклад в майбутнє зеленої енергетики.

Фінанси

Відновлювальна енергетика високоприбутковий бізнес, саме тому кількість встановлених потужностей зростає на 20-30% щорічно.
BitEnergy Capital планує частину виробленої енергії, до 70%, розподіляти між власниками токенів (за технічної та юридичної можливості).

Бізнес-модель

Бізнес-модель подібна до роботи венчурних інвестиційних фондів.

Цільове призначення інвестицій

Протягом двох місяців з моменту закінчення ICO буде проведений незалежний аудит зібраних коштів. Результати аудиту будуть доступні будь-якому інвестору.

Криптовалютні засоби будуть витрачені на розробки, будівництво та експлуатацію проектів в області енергетики та відновлювальних джерел.

Пропозиція інвестору

Ми готові запропонувати інвестування на етапі pre-ICO.

Ризики

Придбання токенів - це особливо ризикований вид покупки.
Купівля токенів BEC несе в собі значний ризик. Покупці та менеджери фондів матимуть наступні ризики: невід'ємний ризик, ризик втрати, ризик крадіжки, регуляторний ризик, ризик непорозуміння. Відправляючи криптовалюту за адресою, покупець погоджується з тим, що він розуміє і приймає ці ризики і потенційні збитки без можливості відновлення.
Немає ніяких гарантій отримання доходу і збереження інвестованої суми.
Абсолютно всі інвестиції можуть бути втрачені!
Інвестиції не застраховані і немає ніякого приватного або державного страхового представника, до якого ви можете звернутися.
Немає гарантій затребуваності і ліквідності токена в майбутньому.
Є ризики розкрадання всіх активів фонду шахраями або хакерами.
Є ризики введення регулятивних і законодавчих обмежень, які можуть ускладнити або зупинити діяльність компанії.
Є ризики знецінення криптовалюти або фіатной валюти.
Коментарі:

Необхідно пройти авторизцію

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Увійти на сайт/зареєструватися
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility664
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт
Адреса сайту