Фото - Інвестиційний проект з видобутку торфу
61991

Інвестиційний проект з видобутку торфу

Залучення інвестицій для видобутку та реалізації торфу

Украина, Киевская область
Отрасль: Другое
Стадия проекта: Действующий бизнес

Дата последнего изменения: 04.05.2024
На страницу владельца
1
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Створення ефективної та сталої виробничої бази для видобутку торфу з використанням сучасних технологій та методів, з мінімізацією впливу на навколишнє середовище. Проєкт призначений на виробництво екологічно чистого торфу для використання в сільському господарстві та енергетиці.

Текущее состояние

ТОВ “Джелатерія Дистрибюшн” має спеціальний дозвіл на видобування торфу для використання у якості палива та добрив від 27 квітня 2021р. Готова уся дозвільна документація для початку видобутку

Проблема или Возможность

Інвестиційна пропозиція для видобутку торфу може бути привабливою для інвесторів, особливо тих, хто зацікавлений в екологічно чистих виробничих процесах та сталому розвитку.

Решение (Продукт или Услуга)

Сільське господарство. Торф широко використовується в сільському господарстві як добриво для підживлення рослин, покращення ґрунту та підвищення родючості.
Садівництво. З торфу виготовляють грунтові суміші для садівництва та ландшафтного дизайну.
Вирощування грибів. Також він може бути використаний для вирощування грибів, таких як шампіньйони.
Енергетика. Торфяні брикети або гранули икористовують для опалення та теплопостачання, а також для виробництва електроенергії на торфяних електростанціях.
Залежно від якості та виду торфу, він може бути використаний у багатьох сферах

Конкуренты

Торфовидобувні та переробні компанії України

Преимущества или дифференциаторы

Основні переваги проєкту для інвестора:
1. Стійкий попит на торф. Торф широко використовується в сільському господарстві та енергетиці і попит на нього залишається стабільним.

2. Екологічна чистота. Проєкт орієнтований на підтримку високих стандартів екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.

3. Сучасні технології. Використовуються сучасні технології та обладнання для мінімізації викидів та оптимізації виробництва.

4. Стійкість видобутку. Торфові засоби можуть забезпечити сталий потік сировини протягом багатьох років.

Целевое назначение инвестиций

Використання інвестицій у проєкті по видобутку торфу має на меті досягнення кількох ключових цілей, що сприяє підвищенню продуктивності та прибутковості підприємства, а саме:
1. Розширення виробництва. Інвестиції можуть бути використані для розширення виробництва торфу. Це може включати в себе відкриття нових видобувних ділянок, покупку додаткового обладнання та транспорту, а також збільшити кількість працівників. Збільшення обсягів видобутку дозволяє підприємству постачати більше продукції на ринок і займати більшу частину в цьому сегменті.
2. Оптимізація виробничих процесів. Інвестиції можуть бути використані для впровадження сучасних технологій та обладнання, яке допоможе оптимізувати виробничі процеси. Це може включати автоматизацію певних аспектів видобутку, що сприятиме підвищенню ефективності та зниженню витрат праці.
3. Розвиток і впровадження екологічно чистих технологій. Інвестиції можуть бути спрямовані на розробку та впровадження технологій, які зменшують негативний вплив видобутку торфу на природне середовище. Це включає в себе методи обробки і зберігання торфу, які не забруднюють ґрунтовні і водні ресурси.
4. Маркетинг та продаж продукції. Інвестиції можуть бути спрямовані на розвиток маркетингових стратегій та рекламних ризиків для виробництва торфу. Це допоможе збільшити обсяг продажу та популяризувати продукт на ринку. Також інвестиції можуть бути використані для розширення мережі дистрибуції та входу на нові ринки.

Команда или Руководство

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility25
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация