Фото - SMART CENTRE TERNOPIL
52025

SMART CENTRE TERNOPIL

Автомобілі зі страхових аукціонів США, Канади,та Кореї.

Україна, Тернопільська область
Галузь: Автотехобслуговування, Торгівля, Транспорт, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 23.04.2021
Показати контакти
2
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Автомобілі зі страхових аукціонів США, Канади, та Кореї!
Підбір, придбання, доставка, розмитнення, сертифікація, облік!

Поточний стан

SMART CENTRE це компанія яка має свої представництва більше ніж у 10 обласних центрах України, і зокрема у Тернополі.
У 2020 році, Smart Centre Ternopil, було придбано і доставлено під замовлення 18 автомобілів.
Для залучення клієнтів ведется сторінка у FACEBOOK, та INSTAGRAM, створенний чат у Viber.

Проблема або Можливість

Ціль проекту:
Реалізація автомобілів на ринку України, придбаних на страхових аукціонах Північної Америки та Азії, з метою отримання фінансової вигоди.
Перспективність даного проекту пов’язана з ростом попиту на автомобілі придбані у США Канаді, та Південній Кореї за нижчими цінами, щодо країн Західної Європи.
А також і за можливості отримати авто з невеликим пробігом, з чистою сервісною історією, та кращою комплектацією.
В 2020 році в Україні в режимі імпорту було ввезено 531 400 одиниць автотранспортної техніки на суму більш ніж в $4,2 млрд.
Найбільшу частку в цьому імпорті склали легкові автомобілі, яких було завезено 486 300 одиниць. Такий обсяг імпорту легкових автомобілів обійшовся Україні майже в $3,5 млрд. з них походженням зі США - на 664 млн доларів. Це майже 20% усього автомобільного ринку України.Рішення (Продукт або Послуга)

Придбання автомобілів відбувається на страхових аукціонах; AIIA, Copart, Manheim( США, Канада), та Encar, Autowini, Happy car (Південна Корея ).
Реалізація автомобілів проводиться через мережу інтернет на автомобільних сайтах, AUTO RIA, RSТ, через соціальні мережі ( FACEBOOK, INSTAGRAM, VIBER), через авто площадки, та в дорозі під час доставки в Україну.
ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ АВТОМОБІЛІВ
1.Через ФОП, на фізичну особу. Автомобіль доставляється на довірену особу, (представники сім’ї, родичі, знайомі). Авто розмитнюється, ремонтується, проходить сертифікацію, (можливо встановлення газового обладнання), реєструєця, і реалізується за ринковою ціною. Маржа від 3000$.
2. Через Комісійний магазин (ФОП, ТОВ), на фізичну та юридичну особу. Даний напрямок передбачає сплату та повернення ПДВ. Не потребує реєстрації автомобіля. Можливо залучення 3-ї країни (офшор). Маржа від 3000$ +повернення ПДВ

Конкуренти

Напрямок досить динамічно розвивається, попит на автомобілі по доступній ціні та кращих комплектацій з не великими пробігами росте. Конкуренція збільшується за рахунок малих гравців, і великих компаній які мають свої портові площадки.
Головною перевагою CMART CENTRE TERNOPIL є прозорість у відносинах з клієнтом, чіткі розрахунки, відкриті історії автомобілів, лоялність у вирішинні проблем. А також надійні партнери у США.

Компанія є партнером W8 Shipping USA, яка має свої портові площадки в 5 найбільших портах США. Це дає змогу отримувати оперативну інформацію що до відправки та транспортування авто, оптимальних маршрутів, термінів, та цін на доставку.

Переваги або дифференциатори

Перевагою перед конкурентами є те що при купівлі авто від нашої компанії, клієнт отримує повну історію авто, з фото та відео звітом, документами підвердження сервісу, та звітом по передпродажному ремонту.

Фінанси

Для отримання кращої фінансової вигоди, та для швидшої реалізації авто, увагу слід приділити автівкам середньої цінової категорії від 14 до 22 тис $ (позашляховики, кросовери, авто преміум брендів), та автомобілям преміум класу.
Приклад; Автомобіль; JEEP CHEROKEE LATITUDE PLUS 2019

Автомобіль був придбаний на аукціоні AIIA за 7175$. Остаточна ціна після сплати усіх внесків склала 7925$. Розмитнення 2830$, з яких ПДВ-51400 гривень (1840$).
В Україні, відремонтоване, сертифіковане на обліку дане авто стало 16250$.
Середня ціна на ринку України на подібне авто 21000$.
При реалізації фізичній особі через ФОП, маржа складає 4750$, при реалізації через комісійний магазин маржа 4750$ + ПДВ 1840$, разом 6590$.

Цільове призначення інвестицій

Для масштабування проекту, та збільшення фінансової вигоди, необхідні інвестиції від 80000$.
Дані кошти будуть направлені на придбання, та підготовку до продажу 6 автомобілів середньої цінової категорії ринку України (13-15 тис $ ).
Враховуючи терміни доставки, ремонту, та часу на продаж (4-5 місяців), оборот коштів в середньому складатиме 2.5 рази. Термін окупності інвестицій 36 місяців, рентабельність 34%.

Пропозиція інвестору

Маржова різниця між ціною продажу та собівартістю складає в середньому 3000$. Пропозиія розподілу маржі : 60% інестор/40% ініціатор.

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility301
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт