Фото - Немає компанії
46253

Немає компанії

Закладка виноградників

Україна, Житомирська область
Галузь: Сільське господарство
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 14.04.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Маю землю яка чудово підходить для вирощування винограду. Сам його вирощую в себе на присадибній ділянці, але хочеться чогось нового. Тому маю ідею створити виноградні насадження інтенсивного типу які будуть приносити чудові прибутки. Житомирщина раніше була мало придатною для вирощування цієї культури, але зі зміною клімату наша територія стала придатною для його вирощування. Земля чудово підходить. Тому хочу посадити перші насадження і поступово і впевнено розширятися.

Поточний стан

Це тільки ідея. Але землю на якій виноград можна вирощувати я маю. Ціна вказана для закладки виноградника на площі 1 гектар. У своїй власності маю 4,5 гектара, та можливість оренди або купівлі сусідніх полів - 50 гектарів(це тільки в нашому селі).

Ринок

Нашою майбутньою продукцією можна забезпечувати супермаркети, ресторани і так далі. А коли розшириться виробництво то буде можливість везти продукцію за кордон.

Проблема або Можливість

Потрібна фінансова допомога, щоб закупити сертифіковані високоврожайні сорти винограду, шпалери для кріплення кущів, раціональний полив та техніку.

Рішення (Продукт або Послуга)

Коли виноград ввійде у стадію плодоношення, виходить три основних види продукції: виноград, вино та саджанці. Виділити якийсь більш прибутковий вид кінцевої продукції неможливо, так як всі три види є дуже прибутковими.

Конкуренти

Так як на Житомирщині не поширене вирощування винограду, то конкуренти повністю відсутні. Весь виноград у нас привезений з інших регіонів України або з-за кордону.

Переваги або дифференциатори

Перевага винограду, вина, та саджанців в тому, що незалежно від пори року на ці продукти дуже великий попит.

Фінанси

Розкажу на прикладі одного гектара виноградника.
З одного гектара, не прикладаючи всіх зусиль, можна легко зібрати 15-20 тон винограду, оптова ціна якого 15 гривень за кілограм.
Якщо виноградник винних сортів то вина з гектару виходить приблизно 9 тонн. 1 літр якісного вина в роздріб коштує 200-300 гривень.
Також після збирання врожаю, на виноградних кущах проводимо обрізку і робимо чубуки, які навесні пророщуємо і продаємо саджанці. З одного гектара виходить приблизно 100 000 тис. чубуків. Як правило частина не перезимовує, тому беремо 98 000 тис. Пророщуємо їх, садимо в субстрат або в виноградну школку і продаємо саджанці. Ціна одного саджанця, залежно від сорту, 50-120 гривень.

Бізнес-модель

Поки що немає

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції підуть на чотири основних напрями: закупівля і посадка саджанців, закупівля і встановлення шпалер, установка зрошення, закупівля оброблювальної техніки.

Пропозиція інвестору

Залежить від розміру інвестицій.

Команда або Керівництво

Ризики

По вирощуванні винограду я ризиків ніяких не знайшов. Всі фінансові вкладення відбиваються в перший рік плодоношення кущів.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Відсутні

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Відсутні
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility520
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт