Фото - Пташата
41738

Пташата

HUB для мам

Україна, місто Київ
Галузь: Послуги, сервіс
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 28.09.2019
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Створення простору, в якому батьки з маленькими дітьми зможуть приділити час собі або роботі, не відволікаючись на домашні справи та дітей.

Поточний стан

Проект знаходиться на стадії ідеї і має готовий бізнес-план

Проблема або Можливість

Наразі державою робляться тільки перші кроки зі створення умов для сімей з маленькими дітьми, які б надавали можливість обом батькам працювати одночасно, незважаючи на появу дітей. Прикладом цього є запуск урядової програми “Муніципальна няня”, яка надає сім’ям з дітьми до 3х років компенсацію няні. Але в умовах реальної ринкової зарплатні, цієї компенсації не вистачить на покриття зарплати няні. Тому виникла ідея створити простір, де буде знаходитись декілька дітей під наглядом одного вихователя.
Наймати окрему няню часто є не вигідним, а заклади дошкільної освіти здебільшого приймають дітей від двох років. Завдяки цьому проекту частково буде вирішена проблема дискримінації жінок, що знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, спонукати жінок не відмовлятися від кар’ єрних амбіцій, займатись частковою зайнятістю або самозайнятістю, що сприятиме економічному зростанню родини, фінансовій безпеці сім'ї і спонукатиме поверненню на ринок праці.

Рішення (Продукт або Послуга)

Головна ідея полягає в тому, щоб дати можливість батькам в будь-який момент залишити дитину і попрацювати. При цьому дитина буде під наглядом кваліфікованих працівників, які зможуть як просто наглянути за дитиною, так і провести з нею заняття.
Відкриття HUBу для мам сприятиме вирішенню проблеми слабкої соціальної захищенності сім'ї, зокрема матерів, у питаннях економічної незалежності, саморозвитку та інших аспектах. Можливість реалізувати свій потенціал поза домом і сім’єю.

Конкуренти

Конкурентами можуть бути коворкінги "Зеленка" і iQhub Family Club. Але вони знаходяться на правому березі і не задовольняють потреби лівого берега

Переваги або дифференциатори

Перевагою є наявність няні не в певні години, як у конкурентів, а у всі години роботи HUBy

Фінанси

Разове відвідування
100 грн/год
Друга година
80 грн/год
Третя-четверта
60 грн/год
Абонемент на день
260 грн/день
Абонемент на місяць
4500 грн/міс

Бізнес-модель

Створення доступу до послуг для батьків з дітьми 0+

Цільове призначення інвестицій


Витрати на оренду
80 000 грн (перший і останній місяць)
Обладнання і інвентар
67380 (іграшки і матеріали для розвитку)
127505 (устаткування приміщення)
Реклама, організаційні витрати
5000
Ремонт
200000

Команда або Керівництво

Ризики

Головним ризиком є травмування. Тому всі небезпечні кути і підлога будуть обладнані м’яким покриттям, аптечка знаходитись у доступному місці, а з вихователями будуть систематично проводитися тренінги із організації безпечного перебування дітей в дитячій кімнаті та надання першої невідкладної допомоги.
Ринковий ризик (поява конкурентів) - постійний аналіз та покращення якості послуг, рекламна кампанія, маркетингова стратегія, оновлення та збільшення послуг забезпечать постійне зростання попиту на послуги.
Матеріальні втрати (пожежа, крадіжка, затоплення) - в приміщенні будуть встановлені вогнегасники та охоронна сигналізація, з персоналом проведений інструктаж.
Матеріальні втрати (поломки, псування обладнання) - витрати на ремонт і оновлення обладнання враховано в амортизаційних відрахуваннях.
Ризики втрати часу (відсутність необхідної кількості дітей, поломка обладнання) - реклама, встановлений графік роботи, контроль якості ігрового обладнання.
Сезонність - у теплу пору року, кількість відвідувачів буде зменшуватись, тому будуть використані додаткові послуги, такі як літній табір, екскурсії та заохочувальні заходи: охолоджуюча рамка біля клубу, охолоджуючі напої
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility408
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт