Фото - Будівництво пасивних будинків
36375

Будівництво пасивних будинків

Україна, Тернопільська область
Галузь: Будівництво
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 01.03.2019
Min інвестиція
$  120.000
Показати контакти
Всього необхідно
$ 120.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

Будівництво котеджів в передмісті Тернополя (до 3км) попит на які з кожним роком стрімко зростає. Компактні сучасні енергозберігаючі екологічні будівлі Преміум класу, що відповідають найвищим світовим стандартам енергозбереження та екологічності Пасивний Будинок (Passivhaus).

Поточний стан

В стані пошуку інвестиції. Після отримання коштів можна приступати до слідуючих етапів проекту:
1.Вибір і придбання земельної ділянки;
2.Проектні роботи;
3.Дозвільні документи;
4.Будівельні роботи;
5.Інфратуктура і благоустрій;
6.Продажа;
7.Рекламна і інформаційна підтримка запускається з першого етапу і триває весь час .
Напрацьовані контакти та досягнуті домовленості з поставщиками комплектуючих та послуг

Ринок

Нашими клієнтами є широкий спектр населення різного віку із середнім і вище рівнем доходу. Враховуючи високий рівень трудової міграції населення нашого регіону в країни ЄС, США, Канаду що суттєво впливає на рівень доходів та на світогляд населення по відношенню до житла та новітні альтернативні технології в будівництві. Якщо брати європейські тенденції пасивного будівництва то в кінці 2008р кількість Пасивних Будинків становила 15 000шт., 2011 - 32 000шт., 2013р – понад 52 000шт. Є закон, відповідно до якого починаючи з 2019 року в Європі не можна буде будувати будівлі за нижчим стандартом, ніж пасивна будівля. В Україні на даний час зареєстровано вже декілька десятків Пасивних Будинків. Сам ринок пасивного будівництва в Україні набирає обертів. В 2019р. відкрились перші курси проектувальників пасивних будинків.
Порядку 70% жителів передових країн обрали для свого приватного будинку альтернативну панельну конструкцію різних типів. Дані дослідження провела Великобританська Асоціація дерев'яного будівництва Лідерами в зведенні приватних будинків по даній технології є такі країни в Канаді та США близько 90% будинків зводяться із застосуванням цієї технології;
у Швеції трохи менше – 80%
в Шотландії - приблизно 75%
Наприклад, у Великобританії протягом останніх 15 років зростає відсоток будівництва котеджів по каркасно-панельній технології.
З кожним роком спостерігається тенденція до нарощування темпів виробництва і будівництва. Що стосується нашої країни, то за середніми оцінками українських експертів частка каркасно-панельного домобудування в загальному обсязі будівництва приватних будинків з використанням різних технологій займає 15-20%.

Проблема або Можливість

Нашим клієнтом є люди які бажають жити в міській зоні але поза міською метушнею «і в місті і в селі» шукають альтернативу міській квартирі та бажають жити в своєму будинку та володіти клаптиком своєї землі, що відповідає менталітету наших людей. Будівництво енергозберігаючих будинків в Тернополі та передмісті, на максимальній відстані до 3 км від Тернополя: Байківці, Гаї Гречинські, Гаї Чумакові, Гаї Ходорківські, Великі Гаї, Гаї Шевченківські,Смиківці, В. Березовиця, Петриків, Кутківці. Будинки мають буди відносно невеликої площі, так як дорослі діти з батьками не живуть, оподаткування будинків площею понад 200м2 та доходи все таки обмежені. Висока вартість традиційних енергоносіїв, ціна на які постійно зростає, мотивують людей як у європейських країнах при купівлі житла ставити перед собою питання: скільки енергії споживає будинок? Так як і обираючи в магазині електроприлад, цікавляться скільки електроенергії він споживає. Зазвичай обирають прилад із споживанням енергії класу А, навіть якщо за них доведеться заплатити трохи більше ніж за аналоги класу С. Мотивація проста: заплативши трохи дорожче зараз - роками будемо економити на енерговитратах. Енергоефективність наших будинків Клас А і вище. Високий клас енергоефективності підвищує ринкову вартість житла. Енергозатрати в наших будинках в 20 раз нижчі ніж в традиційних будинках, робить наші будинки особливо привабливими.
Ділянки підбираються в районі новобудов, в найбільш популярних, комерційно – привабливих місцях.
Зручне сполучення- доїзд міського громадського транспорту.
Зручним заїздом, біля доріг з твердим покриттям.
На даний час пропозиція земельних ділянок такого типу досить висока, що в свою чергу впливає на ціну.
Площа земельної ділянки під будинок 4-5сот.
Площа земельної ділянки дозволяє посадити з десяток дерев та кущів розбити газон встановити мангал, гойдалку, збудувати баню.
Попит на такі будинки з кожним роком стрімко зростає.
Низька довіра населення до банківської системи змушує заробітчан розглядати придбання нерухомості як капіталовкладення зароблених коштів.

Рішення (Продукт або Послуга)

Будинки відповідають критеріям, мікро- та макро умовам пасивного будівництва. Проектуються дипломованим німецьким будівельним інженером сертифікованим проектантом енергоефективних будівель за будівельним стандартом Passivhaus.
Енерговитрати на опалення на 1м² ≤15 кВт теплової енергії в рік.
1м2 ≤1,5м3 природного газ, або
1м2 ≤15,45кВт/год електроенергії
Зараз в Україні житлові будинки споживають, в середньому, 285кВт теплової енергії на 1м².
Для прикладу будинок 140м2 опалювальної площі споживатиме 210м3 природного газу або 2163кВт/год електроенергії на опалення в рік.
Високих енергозберігаючих показників досягається завдяки конструктивним особливостям будівлі, в яких використовуються сучасні енергозберігаючі технології, високоефективні теплоізоляційні матеріали, висока герметичність будівлі, запобігання містків холоду та рекуперація тепла під час вентиляції. Тепловтрати через огороджувальні конструкції – вікна, двері, стіни, підлогу, стелю, даху, фундаменту, знижені настільки, що утримуваного тепла, яке виробляється побутовою технікою, теплом від мешканців а також сонячне тепло, що надходить до будинку достатньо для підтримування комфортної температури. Мінімальна кількість теплової енергії потрібна для догріву свіжого повітря яке подається через енергозберігаючу вентиляцію.
Використовуючи побутові прилади класу енергоефективності А і вище та встановивши альтернативні джерела енергії, невеликої потужності, для отримання мінімальної кількості енергії на опалення, електрики, та підігріву води, отримаємо будинок з нульовим споживанням традиційної енергії (Zero-Energy Home).
Будники будуються за канадською SIP-панельною технологією.
Для будівництва використовуються екологічно чисті будівельні матеріали європейської якості підтверджені європейськими сертифікатами якості.
Архітектурний стиль – Хай-Тек з плоским дахом.

Будинки які ми пропонуємо – це акуратні компактні комфортні двоповерхові будинки у сучасному стилі та в дусі сучасної архітектури.
Будинок загальною площею 140-160м2, 4- 5 кімнат без підвалу із терасою, розрахований на проживання родини із 4-6 чол.

На першому поверсі знаходиться денна зона:
Відкрита кухня із столовою а завершує відкритий простір вітальня із каміном та виходом на терасу.
Гостьова кімната;
Простора та світла ванна кімната з вікном;
Туалет з вікном;
Господарське приміщення яке використовується як котельня, бойлерна, кімната для прання і тд. з входом у гараж.
Гараж на 1-2 машини.

На другому поверсі знаходиться спальна зона:
Три спальні із однієї вихід на терасу над гаражем;
Ванна кімната з вікном;
Туалет з вікном;
Загальний вихід з поверху на терасу.
Оригінальним доповненням буде еркер із сходами які ведуть на другий поверх.
Степінь готовності – під внутрішню фінішну обробку.
Інженерні комунікації –газ, вода, електрика, каналізація-септик.

Конкуренти

Абсолютно відсутність конкурентів в нашому регіоні з аналогічною пропозицією готових будинків збудованих по цій технології та будівельному стандартні. Час від часу намагаються зайти на ринок невеликі компанії з пропозицією будівництва «під замовлення», звичайних Канадських будинків із панелей. Великі національні компанії не розглядають на регіон перспективним для своїх потужностей. На даний час до конкурентів можна віднести забудовників як будують за традиційною технологією.

Переваги або дифференциатори

Пасивний Будинок- енергоефективний будівельний стандарт, який створює комфортні умови проживання, одночасно є економічним і створює мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище. Пасивний Будинок – це єдиний будинок в якому можливо досягти комфортного мікроклімату (ISO 7730), як у зимовий період без окремої системи опалення (або використовуючи малопотужну систему опалення). Так і в літній період без системи кондиціонування.

Енергоспоживання в 20 раз нижче від традиційних будинків. Сприятливий мікроклімат, комфорт та умови проживання, яких неможливо досягнути в будинках збудованих з традиційних матеріалів навіть з хорошою теплоізоляцією. А саме температури та вологості повітря, практична відсутня різниця температур на поверхні стін всередині будівлі та температурою повітря (холодні стіни, сирі кутки), відсутність протягів. Можливість досягнути повної енерго незалежності від традиційних енергоносіїв.
Темпи будівництва до 3 місяців з початку будівельних робіт, що в 5 раз швидше чим при традиційному будівництві, що в свою чергу збільшує до 5 раз обіг коштів.
Термін реалізації – до 6 місяців з початку будівельних робіт.

Фінанси

Мінімальний об'єм інвестиції - 120 000 $ для будівництво двох котеджів.
Ціна продажу будинку з земельною ділянкою – 500 $/м2 загальної площі будинку. Це середньо ринкова ціна індивідуального «окремо стоячого» котеджу, навіть в порівнянні з котеджами збудованими традиційним методом з традиційних не дорогих будматеріалів враховуючи місце розташування та площу земельної ділянки навіть нижче середньої. Планові об’єми реалізації при об’ємі інвестицій 120 000 $ за 5 років 20-30 будинків.
Рентабельність – 35%.
Середня вартість земельної ділянки в тих районах 2000$ - 1сот.


Цільове призначення інвестицій

Придбання земельної ділянки, найбільше пропозицій земельних ділянок площею 10-12сот, достатньо для зведення 2 котеджів ;
Будівництво котеджів;
Документальне оформлення;
Затрати на рекламу та просування ідей енергоефективності та енергозбереження, пасивного будівництва ін. витрати

Пропозиція інвестору

Річний відсоток (не менше 20%річних) від суми інвестиції або частка від чистого прибутку. (Умови обговорюються).

Команда або Керівництво

Ризики

Економічна та політична ситуація в країні. На першому етапі збільшити термін реалізації може таки фактор як: інертність і консерватизм населення через низький рівень інформаційної та рекламної підтримки технології пасивного будівництва та недостатнє пропагування існуючих Пасивних Будинків, щоб стимулювало інтерес та активність покупців.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility154
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт