Фото - Виробництво теплогенераторів на біомасі
play_arrow
Переглянути
33896

Виробництво теплогенераторів на біомасі

Україна, Тернопільська область
Галузь: Машинобудування, Сільське господарство, Енергетика
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 01.03.2019
Min інвестиція
$  100.000
Всього необхідно
$ 500.000
Рейтинг
equalizer 225 з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Ідея

Розширення виробництва теплогенераторів і промислових пальників на біомасі для забезпечення внутрішнього ринку та виходу на ринки інших країн.

Поточний стан

На сьогодні виготовляємо пальників та теплогенераторів на 2 МВт за місяць. Їх використовують для обігріву побутових та промислових приміщень, обігріву спортивних майданчиків, закладів культури, обігріву теплиць, тваринних комплексів, при сушінні пиломатеріалів та зернових культур.

Ринок

Елеватори, зерносховища, підприємства що зберігають зерно. Таких в Україні понад 500. Кукурудзи збирають приблизно 25 мільйонів тон. Практично всю, щоб зберегти, потрібно просушити. Для осушування однієї тони кукурудзи на 15% вологості потрібно приблизно 220-230 кВт енергії, а це 5500 ГВт енергії, що вимагає 300 мільйонів уо на природний газ, а є ще пшениця, ячмінь, соняшник. А є ще ринки Європи, де теж здебільшого спалюють природний або зріджений газ.

Проблема або Можливість

Одна із головних проблем сучасності - дорогі енергоресурси, особливо такі як природний газ. Ця проблема актуальна і в сільськогосподарській галузі при сушінні зернових. Це заставляє компанії, що займаються чисткою, сушінням та зберіганням зернових, шукати альтернативні джерела енергії. Наприклад, для сушіння 11 тон/год кукурудзи з 30% вологості до 15% потрібно 2500 кВт енергії, а це приблизно 300 кубів газу, що сьогодні вартує 150 уо. За добу це буде 3600 уо, а висушено лише 265 тон.

Рішення (Продукт або Послуга)

Ми пропонуємо модернізацію сушарок нашими теплогенераторами, які можуть спалювати подрібнену біомасу (щепу, тирсу, пілети... чи навіть відходи від чистки зернових), та забезпечити чистим гарячим повітрям необхідної потужності для сушіння зерна. Процес повністю контрольований і автоматизований. Окупність при переході з природного газу, чим користується більшість, 50-100 днів (залежить від типу біомаси). Наприклад вартість теплогенератора на 2500 кВт 150000 уо, при спалюванні відходів від чистки зернових, вартість яких 0, витрати окупляться за 42 дні роботи сушильного комплексу.

Конкуренти

мені невідомі

Переваги або дифференциатори

Характерною особливістю наших теплогенераторів та пальників є високотемпературне вихрове спалювання палива, що забезпечує високу ефективність його згорання. В якості палива можна використовувати будь-яку подрібнену біомасу: тирсу, щепу, пил МДФ, солому, пелети, відходи зерноочистки та ін.. Робота теплогенераторів та пальників здійснюється в автоматичному режимі подачі палива, що забезпечує стабільність температури теплоносія на виході з теплообмінника чи пальника.

Цільове призначення інвестицій

Суттєво збільшити продуктивність виробництва, розширивши виробничі та складські території.

Команда або Керівництво

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Увійти на сайт/зареєструватися
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility201
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт