Фото - Приватна особа
31648

Приватна особа

Готель на гірськолижному курорті Буковель

Україна, Івано-Франківська область
Галузь: Нерухомість, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 11.09.2018
Min інвестиція
$  50.000
Показати контакти
Всього необхідно
$ 200.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає займ

Ідея

Готель на гірськолижному курорті Буковель (с.Поляниця), з дуже гарним краєвидом, навпроти 1-го витягу. Відстань до витягу та парковки №1 становить 700 метрів. До готелю веде асфальтована дорога. По плану 16 номерів (з них 14 номерів однокімнатні та 2 номери двох кімнатні) у всіх номерах санвузли та балкони, на 1 поверсі є ресторан з виходом на терасу яка знаходиться на 2 поверсі. Територія 0,10 га землі. Об’єкт зданий в експлуатацію, готовий сирець, для повноцінної роботи як готель потребує ремонтно-будівельних робіт всередині.

Поточний стан

Зданий в експлуатацію. Сирець.

Ринок

Гірсько лижний курорт Буковель, є одним з найпопулярніших туристичних напрямків України як в зимовий так і в літній період. Логічно припустити, що готельний бізнес в Буковелі є досить прибутковим оскільки туристи відпочивають практично цілий рік.
Попит породжує пропозицію. Звідси і багаторазове збільшення числа готелів. Згідно з даними Івано-Франківського ГУ статистики, в 1991 році в області було лише 35 готелів та 44 санаторно-курортних установ. У 2015 році тут працювало вже 230 об’єктів розміщення, з них 200 – готелі.
У 2001 році, коли курорт Буковель тільки почав свою роботу, його відвідало 10 тис. людей. Зараз він приймає стільки туристів щодня. В сезоні 2015-2016 курорт відвідало близько 1,6 млн туристів, що на 20% більше попереднього сезону. З кожним роком кількість відвідувачів збільшується за рахунок того, що курорт постійно розвивається.

Проблема або Можливість

Відсутня фінансова можливість (кошти) завершити ремонтні роботи для повноцінного функціонування готелю, що змушує шукати кредити.

Рішення (Продукт або Послуга)

Готель Потребує ремонтно-будівельних робіт для повноцінного функціонування. На даний момент готовність готелю70%.

Конкуренти

Попит перевищує пропозицію.

Переваги або дифференциатори

Перевагою є затишне місцерозташування об’єкту з красивим краєвидом на гори Карпати та гірськолижний курорт Буковель. Обєкт знаходиться на горі в 100 метрах від лісу та 400 метрів до центральної дороги, тому відсутній шум автомобілів. Відстань до витягу №1 гірськолижного комплексу "Буковель" становить 700 метрів. До готелю веде асфальтована дорога.

Фінанси

Ціна номера на двох в готелях схожого рівня становить: зимовий період 50-100$, літній період 30-80$ за добу (підтвердження інтернет ресурс booking.com). Додатковий прибуток приносить ресторан, який передбачений в готелі. В готелі 16 номерів, при завантаженості роботи готеля на 60% (що становить 10 зайнятих номерів) при мінімальній вартості номера в сезон та середній вартсті номера в низький сезон 50$ за добу, місячна виручка становить 15000 $, річна за 9 місяців 135000$. І це тільки готель не враховуючи дохід від ресторану. Враховуючи оплату робочої сили та необхідні податки річний чистий дохід складатиме 80000-110000$.

Бізнес-модель

При наявності необхідного фінансування на протязі 3-6 місяців реально доробити ремонтно-будівельні роботи та облаштувати готель всім необхідним для прийому відвідувачів.

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції необхідні для завершення ремонтних робіт всередилі готелю та облаштуванням необхідною побутовою технікою та меблевими приладдями. На даний момент об'єкт на 70 % готовий та зданий в експлуатацію.

Пропозиція інвестору

Готові розглянути будь-які зручні для Вас пропозиції (частка в бізнесі, викуп Вашої частки з часом, та інші).

Команда або Керівництво

Ризики

Є 2-3 місця на протязі року коли не сезон і кількість гостей досить низька.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1419
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт