Фото - Raven's Retreat
60384

Raven's Retreat

Виробництво ароматичних свічок

Украина, город Киев
Отрасль: Производство
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 21.06.2023
Min сумма займа
$  2.000
Предлагаемая доходность
40% в год
Показать контакты
1
Всего необходимо
$ 30.000
Рейтинг
equalizer из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Я хочу зробити бізнес виробництва привабливих ароматичних свічок з приємними дерев'яними гнотами в керамічних стаканах, які привертатимуть увагу і зовнішністю і ароматом.

Текущее состояние

На даний момент було створено кілька партій продукту в скляних ємностях для опрацювання методу роботи та пошуку підводних каменів пов'язаних з процесом виготовлення. Були обрані постачальники матеріалів в яких буде здійснена закупівля, розписані майбутні витрати на матеріали та рекламу, та було продано кілька тестових екземплярів бажаючим.

Рынок

Ми пророкуємо найбільшу аудиторію серед жінок віком 25-40 років, проте останні роки показують суттєве збільшення кількості чоловіків аналогічного віку, купляючих ароматичні свічки.

Проблема или Возможность

Ми живемо в дуже стресовий період, коли кожен день ми вимушені писати та дзвонити рідним, щоб перевірити, що після чергової тривоги в них все добре. Саме тому дуже важливо мати під рукою щось, що може змінити настрій просто своєю присутністю.

Конкуренты

Наразі існує деяка кількість виробників ароматичних свічок як в Україні, так і на заході, проте більшість з них використовує матеріали одних і тих самих постачальників і виглядають доволі однаково.

Преимущества или дифференциаторы

Оскільки в покупця не буде можливості спробувати аромат свічки через екран комп'ютера, ми робимо ставку на вау-фактор керамічного стакану з кришкою, модель якого була розроблена нами самими - скляні кольорові та матові ємності з Китаю які використовуються великою кількістю невеликих виробників стали доволі популярними через свою невисоку ціну, але зруйнували унікальність цих виробників.

Финансы

Прорахована на даний момент модель має наступні показники :
Собівартість однієї свічки (обраного нами розміру) складає приблизно 300грн, найбільшими пунктами витрат за матеріалами виходять керамічний стакан (майже половина ціни), ароматична олія, власне віск та упаковочна коробка. В майбутньому собівартість зменшиться, оскільки вона передбачає одноразові витрати, але наскільки сильно передбачити поки що складно.
Ціна однієї штуки планується бути 450грн, з подальшими пропозиціями акційних цін при покупці більше ніж однієї свічки за одне замовлення.

Срок кредитования

12 месяцев

Процентная ставка, %

40

Бизнес-модель

В якості каналів продаж будуть використані сайти на базах prom.ua (для українського ринку) та shopify (для європейського та американського ринку), з рекламою у вигляді інстаграм та тікток сторінок наповнених виробничим та товарним контентом для поєднання сухого продажу з більш особистісним підходом до можливих покупців.

Решение (Продукт или Услуга)

Ароматичні свічки - це дуже гнучкий інструмент, який може як додати бадьорості в сірий день, так і повернути спокій, коли все валиться з рук. Все, що потрібно - це правильно обрати аромат, і ми плануємо пропонувати доволі широкий вибір витончених та яскравих ароматів, від гарячого яблучного пирога та грейпфрутового шампанського, до неповторного петрикору та океанських бризок.

Риски

Для того, щоб бізнес розгорнувся та запрацював найважливіша частина завжди буде в пошуку клієнтів, саме тому ця частина роботи буде найважливіша, але й найризикованіша.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Ні, інших подібних програм не було

Победы в Конкурсах и другие награды

Наприкінці травня на ярмарку на підтримку ЗСУ продали суттєву кількість свічок, якщо це враховується :)
4,67
1
2
3
4
5
3 оценки
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility113
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up1
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Профинансировано ранее, $
Срок кредитования
Процентная ставка, %
Тип залога
Залог и активы
Бизнес-модель
Решение (Продукт или Услуга)
Команда или Руководство
Лид-кредитор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация