Фото - Виробництво теплогенераторів, та зерносушильних комплексів
33896

Виробництво теплогенераторів, та зерносушильних комплексів - кредит бізнесу

Україна, Тернопільська область
Галузь: Машинобудування, Сільське господарство, Енергетика
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 24.01.2020
Min сума позики
$  100.000
Дохідність, що передбачається
5% на рік
Показати контакти
Всього необхідно
$ 500.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає інвестиції

Ідея

Розширення виробництва теплогенераторів, пальників та зерносушильних комплексів на біомасі тепловою потужністю до 5000 кВт для забезпечення внутрішнього ринку та виходу на ринки інших країн.

Поточний стан

На сьогодні виготовляємо пальників та теплогенераторів на 2 МВт за місяць. Їх використовують для обігріву побутових та промислових приміщень, обігріву спортивних майданчиків, закладів культури, обігріву теплиць, тваринних комплексів, при сушінні пиломатеріалів та зернових культур.

Ринок

Елеватори, зерносховища, підприємства що зберігають зерно. Таких в Україні понад 500. Кукурудзи збирають приблизно 25 мільйонів тон. Практично всю, щоб зберегти, потрібно просушити. Для осушування однієї тони кукурудзи на 15% вологості потрібно приблизно 220-230 кВт енергії, а це 5500 ГВт енергії, що вимагає 200 мільйонів уо на природний газ, а є ще пшениця, ячмінь, соняшник. А є ще ринки Європи, де теж здебільшого спалюють природний або зріджений газ.

Проблема або Можливість

Одна із головних проблем сучасності - дорогі енергоресурси, особливо такі як природний газ. Ця проблема актуальна і в сільськогосподарській галузі при сушінні зернових. Це заставляє компанії, що займаються чисткою, сушінням та зберіганням зернових, шукати альтернативні джерела енергії. Наприклад, для сушіння 11 тон/год кукурудзи з 30% вологості до 15% потрібно 2500 кВт енергії, а це приблизно 300 кубів газу, що сьогодні вартує 110 уо. За добу це буде понад 2500 уо, а висушено лише 265 тон.

Конкуренти

мені невідомі

Переваги або дифференциатори

Характерною особливістю наших теплогенераторів та пальників є високотемпературне вихрове спалювання палива, що забезпечує високу ефективність його згорання. В якості палива можна використовувати будь-яку подрібнену біомасу: тирсу, щепу, пил МДФ, солому, пелети, відходи зерноочистки та ін.. Робота теплогенераторів та пальників здійснюється в автоматичному режимі подачі палива, що забезпечує стабільність температури теплоносія на виході з теплообмінника чи пальника.

Фінанси

Вартість
теплогенератори - 50-60 уо за кВт
пальники 25-30 уо за кВт
зерносушильні комплекси 90-100 уо за кВт

Термін кредитування

36 місяців

Процентна ставка, %

5

Застава та активи

Виробничі приміщення, готова продукція.

Рішення (Продукт або Послуга)

Ми пропонуємо модернізацію сушарок нашими теплогенераторами, які можуть спалювати подрібнену біомасу (щепу, тирсу, пілети... чи навіть відходи від чистки зернових), та забезпечити чистим гарячим повітрям необхідної потужності для сушіння зерна. Процес повністю контрольований і автоматизований. Окупність при переході з природного газу, чим користується більшість, 100-200 днів (залежить від типу біомаси). Наприклад вартість теплогенератора на 2500 кВт 150000 уо, при спалюванні відходів від чистки зернових, вартість яких 0, витрати окупляться за 60 діб роботи сушильного комплексу.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility503
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Профінансовано раніше, $
Термін кредитування
Процентна ставка, %
Тип застави
Застава та активи
Бізнес-модель
Рішення (Продукт або Послуга)
Лід-кредітор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт