Фото - Приватна особа
31648

Приватна особа

Готель на гірськолижному курорті Буковель

Україна, Івано-Франківська область
Галузь: Нерухомість, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 11.11.2020
Min сума позики
$  50.000
Дохідність, що передбачається
10% на рік
Показати контакти
0
Всього необхідно
$ 150.000
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає інвестиції
 

Ідея

Готель на гірськолижному курорті Буковель (с.Поляниця), з дуже гарним краєвидом, навпроти 1-го витягу. Відстань до витягу та парковки №1 становить 700 метрів. До готелю веде асфальтована дорога. По плану 16 номерів (з них 14 номерів однокімнатні та 2 номери двох кімнатні) у всіх номерах санвузли та балкони, на 1 поверсі є ресторан з виходом на терасу яка знаходиться на 2 поверсі. Територія 0,10 га землі. Об’єкт зданий в експлуатацію, готовий сирець, для повноцінної роботи як готель потребує ремонтних робіт всередині.

Поточний стан

Зданий в експлуатацію. Сирець.

Ринок

Гірсько лижний курорт Буковель, є одним з найпопулярніших туристичних напрямків України як в зимовий так і в літній період. Логічно припустити, що готельний бізнес в Буковелі є досить прибутковим оскільки туристи відпочивають практично цілий рік.
Попит породжує пропозицію. Звідси і багаторазове збільшення числа готелів. Згідно з даними Івано-Франківського ГУ статистики, в 1991 році в області було лише 35 готелів та 44 санаторно-курортних установ. У 2015 році тут працювало вже 230 об’єктів розміщення, з них 200 – готелі.
У 2001 році, коли курорт Буковель тільки почав свою роботу, його відвідало 10 тис. людей. Зараз він приймає стільки туристів щодня. В сезоні 2015-2016 курорт відвідало близько 1,6 млн туристів, що на 20% більше попереднього сезону. З кожним роком кількість відвідувачів збільшується за рахунок того, що курорт постійно розвивається.

Проблема або Можливість

Відсутня фінансова можливість (кошти) завершити ремонтні роботи для повноцінного функціонування готелю, що змушує шукати кредити.

Конкуренти

Попит перевищує пропозицію.

Переваги або дифференциатори

Перевагою є затишне місцерозташування об’єкту з красивим краєвидом на гори Карпати та гірськолижний курорт Буковель. Обєкт знаходиться на горі в 100 метрах від лісу та 400 метрів до центральної дороги, тому відсутній шум автомобілів. Відстань до витягу №1 гірськолижного комплексу "Буковель" становить 700 метрів. До готелю веде асфальтована дорога.

Фінанси

Ціна номера на двох в готелях схожого рівня становить: зимовий період 50-100$, літній період 30-80$ за добу (підтвердження інтернет ресурс booking.com). Додатковий прибуток приносить ресторан, який передбачений в готелі. В готелі 16 номерів, при завантаженості роботи готеля на 60% (що становить 10 зайнятих номерів) при мінімальній вартості номера в сезон та середній вартсті номера в низький сезон 50$ за добу, місячна виручка становить 15000 $, річна за 9 місяців 135000$. І це тільки готель не враховуючи дохід від ресторану. Враховуючи оплату робочої сили та необхідні податки річний чистий дохід складатиме 80000-110000$.

Термін кредитування

24 місяці

Процентна ставка, %

10

Тип застави

Нерухомість

Застава та активи

Даний об’єкт буде являтись заставою або квартира.

Бізнес-модель

При наявності необхідного фінансування на протязі 3-6 місяців реально доробити ремонтно-будівельні роботи та облаштувати готель всім необхідним для прийому відвідувачів.

Рішення (Продукт або Послуга)

Готель Потребує ремонтно-будівельних робіт для повноцінного функціонування. На даний момент готовність готелю70%.

Команда або Керівництво

Ризики

Є 2-3 місця на протязі року коли не сезон і кількість гостей досить низька.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1949
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Профінансовано раніше, $
Термін кредитування
Процентна ставка, %
Тип застави
Застава та активи
Бізнес-модель
Рішення (Продукт або Послуга)
Команда або Керівництво
Лід-кредітор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт