UVCA ІТ день

Дата: 12.10.2017 - 12.10.2017  | 10:00
Місце проведення: Киев, iHUB, вул. Хрещатик, 10, Киев, 01001 - карта

Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) спільно з фондом Western NIS Enterprise Fund (Western NIS Enterprise Fund) організовує масштабний захід "UVCA ІТ день".

“UVCA ІТ день" відбудеться за участі лідерів української стартап екосистеми: інвесторів України та світу, підприємців і стартапів, які вже досягли успіху на глобальному ринку. В рамках заходу - відбудеться фінал конкурсу UVCA Challenge: CES- Edition 2018, на якому визначаться 10 найкращих IoT і Hardware стартапів України. Вони і сформують українську секцію у рамках CES-2018 у Лас-Вегасі. Для того, щоб усі гості заходу і журі могли краще ознайомитись з розробками – протягом всього дня буде діяти експозона з 20 продуктів фіналістів.

Прохання звернути увагу, що участь у події (окрім фіналістів конкурсу та членів UVCA) платна – 200 грн, квитки можна придбати за посиланням:buy.tfe-lite.ru/ru/76615/ 

Програма:

1 - Лайфхаки від переможців минулорічного конкурсу. Вони розкажуть про речі, які варто зробити перед поїздкою на СES, як краще підготуватись та особливості спілкування безпосередньо на виставці. Нагадаємо, що 7 із 8 учасників української секції на СES-2017 вже отримали інвестиції.

2 - Інвестиційна панель “Проблеми та перспективи венчурного інвестування в Україні”. Модератор Андрій Колодюк, Засновник та керуючий партнер фонду AVentures Capital.

3 - Фінал UVCA Challenge (з пітчингом, і секцією Q&A) і оголошення переможців. 
Увага, виступи стартапів відбуватимуться англійською мовою.

Акредитація преси на “UVCA ІТ День” обов’язкова, пишіть Natalia.piddubenko@uvca.eu 

Програма оновлюється, тож слідкуйте за нашими оголошеннями на сайті uvca.eu/en/event/uvca-it-day та у Facebook.

Дата публикації: 29.09.2017

Коментарі:

Необхідно пройти авторизцію

5,00
1
2
3
4
5
3 оцінки
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
visibility610
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається