UVCA Day with Y Combinator

Дата: 20.09.2017  | 18:30
Місце проведення: Киев, “Platforma” вул. Богдана Хмельницького 17/52 - карта

UVCA Day with Y Combinator: 20 Вересня

Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) оголошує візит Y Combinator (YC). Це буде перший офіційний візит представника компанії в Україну.Нашим гостем з YC буде Густав Альстромер. Він на власному досвіді продемонстрував, як створити та успішно розвивати власний стартап. І саме цим досвідом він поділиться з вами, нашими гостями!

Більше чотирьох років Густав працював у Airbnb у ролі Product Lead у команді з розвитку, яку він заснував у 2012 році. До роботи в Airbnb Густав був керівником з розвитку в Voxer. А перед цим - засновником та директором Heysan, який був частиною YC W07. Він також має досвід у фінансуванні стартапів, оскільки захоплюється продуктами, які можуть змінити світ.

18:30- 20:00

Ми запрошуємо підприємців та інвесторів послухати про інсайти YC та про досвід роботи акселератора. Густав розкаже свою історію: як він заснував свій стартап Heysan, як був Product Lead в команді з розвитку в Airbnb, а тепер як партнер YC.

Ви дізнаєтесь, що шукає YC у засновниках та думку Густава про те, як почати власний успішний стартап.

Вхід вільний за умови обов'язкової реєстрації.
Через обмежену кількість місць, ми рекомендуємо вам реєструватися якнайшвидше. Просимо також надсилати ваші питання через форму, щоб ми змогли створити лист найактуальніших запитань.
goo.gl/nE2tYU

Місце: “Platforma” вул.Богдана Хмельницького 17/52

Дата публикації: 15.09.2017

Коментарі:

Необхідно пройти авторизцію

5,00
1
2
3
4
5
3 оцінки
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
visibility461
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається