EastCode 2021: Національний конкурс інноваційних рішень

EastCode 2021: Національний конкурс інноваційних рішень

Дата: 15.07.2021 - 15.07.2021  | 00:00
Место проведения: Ukraine
Ссылка на регистрацию: https://eastcode.tech/

Інноваційні, інклюзивні, сталі, процвітаючі.

Інноваційні, інклюзивні, сталі, процвітаючі.
Такими мають бути сучасні громади. Ми пропонуємо простір для інноваторів та змінотворців, аби представити свої ідеї та проєкти і отримати можливість перетворити громади на сході України на процвітаючі сучасні спільноти. Бажаєте прискорити ці зміни? 

Запропонуйте ідею нового сервісу або стартапу і отримайте грантову підтримку та можливість реалізувати свій проєкт. Стимулюйте інновації та формуйте нові можливості для громад!

Для кого Конкурс?
Для небайдужих новаторів з усієї країни, які готові пропонувати і втілювати інноваційні рішення на території підконтрольних уряду України Донецької та Луганської областей.

Теми Конкурсу:
- Добре врядування та залучення громадян.
- Охорона навколишнього середовища, сталий розвиток та відповідальне споживання.
- Доступність надання публічних сервісів.

Призовий фонд конкурсу складає 150 000 доларів США. Переможці можуть отримати до 20 000 доларів США грантової підтримки на реалізацію своїх ідей або швидке прототипування у конкретних громадах від Програми ООН із відновлення та розбудови миру, підтримку в складанні грантової заявки, менторський супровід від організаторів та цінні призи від партнерів.
Встигніть подати заявку до 15 липня!

Детальніше про те, як взяти участь, читайте на сайті: eastcode.tech/
Національний конкурс інноваційних рішень для громад східної України EastCode 2021 організовано Агентством інновацій Center42 та платформою кар’єрного розвитку Happy Monday у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та у партнерстві з Донецькою та Луганською ОДА за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Дата публикации: 12.07.2021

Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
visibility255
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится