Applications to join eō are now OPEN!

Applications to join eō are now OPEN!

Дата: 11.02.2020 - 17.02.2020  | 12:00
Місце проведення: Киев

eō Бізнес Інкубатори - це інкубаційна програма для стартапів на посівній стадії. На цій стадії у тебе є ідея, команда та бажання зробити якісний продукт. Маєш прототип та перших клієнтів, тоді у тебе вдвічі більше шансів потрапити в eo Бізнес Інкубатор у Києві або Харкові.

Інкубаційна програма - це лекції та менторство провідних експертів, підприємців та інвесторів з України та світу (США, Великобританія, Ізраїль). Протягом 4-місячнго курсу команди мають доступ до лекцій та матеріалів на різноманітну тематику: від формування ідеї, аналізу ринку, юридичних та фінансових аспектів ведення бізнесу до залучення інвестицій на готовий продукт.

В eō вже прошли інкубацію 7 стартапів, ще 12 стануть випукниками програми у березні цього року. З жовтня 2019 року стартапи-випускники eō Бізнес Інкубаторів залучили понад $700,000 у вигляді інвестицій, грантів, сервісів та іншої підтримки. Більше інформації про випускників eō: www.facebook.com/eo.in.ua/ (www.facebook.com/eo.in.ua/)

Випускниця eō Бізнес Інкубатора, Олександра Гладишевська, CEO та засновниця SPOKK про участь в інкубації: “За час інкубаційної програми ми (SPOKK) відчутно "підросли» та вдосконались: перейшли від розробки та зміни бізнес-моделі до побудови ефективної комунікації з інвесторами. Участь у eō стала перломним моментом у розвитку та успіху SPOKK.” Наприкінці 2019 року SPOKK отрамали інвестиції від шведського інвестора у форматі Convertible Note. 

Якщо стартап планує рости та розвиватись як вдома, так і на глобальному ринку, саме час подавати заявку на третю інкубаційну програму, що розпочнеться вже у березні. 

Головне для початку  - встигнути заповнити заявку до 17 лютого eo.in.ua (eo.in.ua/) (eo.in.ua/ (eo.in.ua/)). 

eō Бізнес Інкубатори - частина Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Дата публикації: 11.02.2020

Коментарі:

Необхідно пройти авторизцію

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
visibility120
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається