Готові кредитувати
бізнес?

Додайте на Startup.Network Ваш Інвестиційний Інтерес та отримуйте звернення від власників діючих бізнесів, що прагнуть отримати займ на розвиток!
ДОДАТИ ІНТЕРЕС
100% КОНФІДЕНЦІЙНО
У нашій базі: 13528 Стартапів і Інвестиційних проектів, 2350 Заявок на отримання позики (кредиту), 4328 Пропозицій продажу бізнесу (частки)Як це працює?

 • ДОДАЄТЕ
  ІНТЕРЕС
  (ВЕНЧУРНИЙ КРЕДИТ)
  Після авторизації на платформі, за допомогою функціоналу персональної сторінки, Ви формулюєте критерії бізнесу, на розвиток якого Ви готові видати позику та на яких умовах.
 • ОТРИМУЄТЕ
  ПРОПОЗИЦІЇ
  Власники, бізнес яких відповідає Вашим критеріям, отримують можливість відправити Вам свою пропозицію для ознайомлення. При цьому, Ви залишаєтеся для них анонімним
 • ІНІЦІЮЄТЕ
  КОНТАКТ
  Якщо Вас зацікавила певна пропозиція, Ви можете самостійно ініціювати контакт з її автором для отримання детальнішої інформації та подальшого спілкування.ДОДАТИ ІНТЕРЕС
100% КОНФІДЕНЦІЙНО


ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ ЗАЙМУ (КРЕДИТУ)

23794
Майнінг
Ідея проста та поширена:
Придбати обладнання для майнінга та додавати валюту. Тому прошу дати займаєшся з подальшим поверненням вам плюс відсидки.
на рік
65%
 
$ 2.500
мін
19574
Кафе
Заклад (кафе), де люди зможуть смачно та дешево поїсти.
на рік
8%
 
$ 500
мін
13665
Вирощування яблук в інтенсивних садах
Закладанні нових видів садів (інтенсивних), і вирощування у них нових резистентних сортів яблук ( сорти стійкі до хвороб, приносять більше урожаю, і т.д.). Є бізнес-план проекту!
Суть проекту у закладанні нових видів садів (інтенсивних), і вирощування у них нових резистентних сортів яблук (нові сорти стійкі до багатьох хвороб, що зменшує витрати на обробку, приносять у рази більше урожаю, і плоди довго зберігаються). На даний час дана ідея, дуже актуальна в Україні, постільки внутрішній попит задоволений тільки на половину, і половину попиту задовольняє імпорт. Даний вид садів починає плодоносити все на 3 рік після посадки, і плодоносять більше 15 років. Окупність інвестиції 6 років. На даний момент є складений бізнес план проекту, з на площу засаджень 100 га. На даний момент шукаємо інвестора!
на рік
30%
 
$ 50.000
мін
23839
проект по организации Сеть чебуречных
Потенциальному инвестору предлагается рассмотреть проект по организации и прибыльной деятельности заведения общественного питания крымскотатарской национальной кухни..
Развитие собственной сети фуд-кортов
Правовая форма: несколько ФОП
на рік
13%
 
$ 2.500
мін
12501
Тату-студия
Первый полноценный тату-салон в регионе.
Открытие первой полноценной тату студии в регионе, с ориентиром на областное значение. В штате тату мастера имеющие клиентскую базу и имя в регионе. Необходим стартовый капитал.
на рік
40%
 
$ 2.500
мін
27851
Детский туризм и образование за рубежом
Основные наши услуги :
- языковые курсы с экскурсионной программой (групповые поездки с руководителем, сотрудничаем со школами по всей Украине);
- индивидуальные поездки на язык. курсы по всему миру для взрослых и детей с разной целью (тематические включая спорт, подготовительные для поступления в ВУЗ за рубежом, для бизнеса );
- помощь в подборе ВУЗ-ов за рубежом, построении процесса поступления и организации поездки;
- автобусные туры для детей с насыщенной экскурсионной программой, которая чередует парки развлечений, музеи и включает языковые уроки в форме игор, квестов , конкурсов.
на рік
50%
 
$ 5.000
мін
Наступні INF проектів

Відгуки
ДОДАТИ ІНТЕРЕС
100% КОНФІДЕНЦІЙНО