Готові кредитувати
бізнес?

Додайте на Startup.Network Ваш Інвестиційний Інтерес та отримуйте звернення від власників діючих бізнесів, що прагнуть отримати займ на розвиток!
ДОДАТИ ІНТЕРЕС
100% КОНФІДЕНЦІЙНО
У нашій базі: 14500 Стартапів і Інвестиційних проектів, 2551 Заявок на отримання позики (кредиту), 4528 Пропозицій продажу бізнесу (частки)Як це працює?

 • ДОДАЄТЕ
  ІНТЕРЕС
  (ВЕНЧУРНИЙ КРЕДИТ)
  Після авторизації на платформі, за допомогою функціоналу персональної сторінки, Ви формулюєте критерії бізнесу, на розвиток якого Ви готові видати позику та на яких умовах.
 • ОТРИМУЄТЕ
  ПРОПОЗИЦІЇ
  Власники, бізнес яких відповідає Вашим критеріям, отримують можливість відправити Вам свою пропозицію для ознайомлення. При цьому, Ви залишаєтеся для них анонімним
 • ІНІЦІЮЄТЕ
  КОНТАКТ
  Якщо Вас зацікавила певна пропозиція, Ви можете самостійно ініціювати контакт з її автором для отримання детальнішої інформації та подальшого спілкування.ДОДАТИ ІНТЕРЕС
100% КОНФІДЕНЦІЙНО


ЗАЯВКИ НА ОТРИМАННЯ ЗАЙМУ (КРЕДИТУ)

8065
Строительство вилл в Тайланде
Строительство вилл на острове Самуи, Тайланд с последующей продажей или сдачей в аренду.
на рік
75%
 
$ 110.000
мін
21195
Виробництво пресованих еплементів для дерев'яної тари
Кожний день в процесі виробництва деревяної тари використовується велика кількість розпиленої деревини яку можна замінити пресованими елементами. Ми розробили технологію і виготовили устаткування для виробництва пресованих елементів,після іспитів маємо прекрасний результат. Не вистачає власних коштів для завершення підготовки і введення в експлуатацію лінії.
на рік
60%
 
$ 35.000
мін
15100
Инфракрасные паяльные станции, преднагреватели
Изготовление инфракрасных паяльных станций, преднагревателей для сервисных центров.
Хобби превратить в реальный бизнес. Изготовлением приборов занимаюсь около 2-х лет. Пользуются спросом на всей территории Украины. Хочу наладить серийное производство.
на рік
20%
 
$ 100
мін
33667
нижнее белье, пижамы, купальники, одежда для дома
Производство нижнего белья, пижам, купальников, домашней одежды по индивидуальным меркам клиента. Данный товар всегда пользуется спросом.
на рік
0.1%
 
$ 2.000
мін
26149
Открытия службу такси в киеве
Взять в аренду машины, нанимать водителей,подписать договор с uber, и партнёрства с другими службами на обмен заказы,как говорят в жаргоне "бочка "
на рік
30%
 
$ 5.000
мін
25101
Создание роликов на самом популярном видеохостинге youtube
Создавать вирусные ролики с интересным контентом, а так же продвижение канала для получения дохода
на рік
50%
 
$ 1.000
мін
Наступні INF проектів

Відгуки
ДОДАТИ ІНТЕРЕС
100% КОНФІДЕНЦІЙНО