3695

Платіжна система

Украина
Отрасль: Услуги, сервис
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  28.800
0
Всего необходимо
$ 28.800
Рейтинг
equalizer 75 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Наша компанія створює сервісний продук (платіжна система із ВЕБ-функціоналом та Андроїд і Епл додатками), що обєднає клієнтів сегменту КаБаРе (закладів) їх гостей та банків на території України де кожна сторона отримує свої зиски від користування цією системою.

Текущее состояние

Зараз готовий прототип для Андроїд та прописуються і удосконалюються функціональні можливості додатку.

Рынок

Продукт, в першу чергу, орієнтований для кафе. барів, ресторанів України, ринок яких лише у Львові динамічно зростає і розвивається із туризмом. За останніми даними в місті нараховують 650 ресторанних господарств. Є можливість продати продукт торговим центрам та мережам на території України. Так як наш продукт являє собою сервіс для залучення і примноження покупців у всіх торгових сферах, ринком для нього може бути вся торгово-споживацька інфраструктура країни.

Проблема или Возможность

Наш сервіс дозволить закладам харчування получати "гроші на перед" від своїх клієнтів і розпоряджатись ними в своїх цілях, а ті, в свою чергу, отримають бонуси від закладів (за надану ними таку можливість). Ці кошти можуть бути акомульованими в банках країни. а отже також можуть зацікавитись можливістю обслуговування нашого продукту із ціллю акомуляції коштів.

Решение (Продукт или Услуга)

Продукт повинен існувати як незалежний інтернет-ресурс, розміщений на своїх серверах із своєю чіткою програмною архітектурою, яки буде синхронізуватись із серверами оплати банку та підтримувати синхронізацію по роботі із своїми ж мобільними додатками.

Конкуренты

Конкурентів визначити важко (вони не існують) адже наш продукт реалізує ідею, що побудована на симбіозі платіжних систем, маркетингових платформ реалізації реклами та менеджменту та систем лояльності.

Преимущества или дифференциаторы

Конкурентів визначити важко (вони не існують) адже наш продукт реалізує ідею, що побудована на симбіозі платіжних систем, маркетингових платформ реалізації реклами та менеджменту та систем лояльності. Це новий інструмент, що дозволить оптимізувати із користю платежі та розрахунки між клієнтами та формами власності, що надають ти чи інші послуги.

Финансы

Інвестиції потрібні для оплати праці за програмний код (5000 - 8000 доларів), оренда серверів та комплектуючих (11 000 доларів), підтримка інфраструктури (5000 доларів), маркетингова підтримка та реклама продукту (3000 - 4000 доларів). Розрахунок для активної кампанії по ключових центрах торгівлі по Україні. Повернення коштів планується через 6-8 місяців, адже: заклад, що буде з нами працювати буде сплачувати 500 грн щомісяці протягом 6 місяців. Щомісяці плануємо підключати 10 нових закладів, отже, за 6 місяців ми отримаємо 105 000 грн. Банк, що буде обслуговувати рахунки буде виплачувати 5% від усіх акомульованих коштів продуктом. За 6 місяці плануємо вийти на 500 000 - 600 000 грн = 25 000 грн/міс. Це ще 150 000. З кожним роком розвивати приріст в 25-35% прибутку.

Предложение инвестору

Інвестору пропонується 20% долі в бізнесі. Повернення коштів планується через 6-8 місяців, адже: заклад, що буде з нами працювати буде сплачувати 500 грн щомісяці протягом 6 місяців. Щомісяці плануємо підключати 10 нових закладів, отже, за 6 місяців ми отримаємо 105 000 грн. Банк, що буде обслуговувати рахунки буде виплачувати 5% від усіх акомульованих коштів продуктом. За 6 місяці плануємо вийти на 500 000 - 600 000 грн = 25 000 грн/міс. Це ще 150 000. З кожним роком розвивати приріст в 25-35% прибутку.

Риски

З рисків можна виділити інертність і необізнаність керівників господарств щодо підрахунку вигоди від використання продукту та процеси реклами та розкрутки серед прямих споживачів. основний риск - час популяризації продукту серед населення.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility432
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте