1327

Вирощування телятини

Украина
Отрасль: Сельское хозяйство
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 12.422
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 12.422
Рейтинг
equalizer 70 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея

Приватний підприємець бажає розпочати сезонну відгодівлю і випасання молодняка ВРХ (телята і бички) у Кіцманському районі Чернівецької області. 30 км від Чернівців.
Текущее состояние
Для здійснення проекту куплено законно теиторія розміром 1 га. як господарський номер з реєстрацією в БТІ. Розташування вигідне саме для цього проекту. До даної території примикає приблизно 50 га земель запасу як пасовище. Це безкрштовна кормова база. На териорії є приміщення для персоналу і складська будівля, великий запас води, встановлений насос. Є часткове загородження. Деякі будівельні матеріали - граві, пісок, дерево.
Рынок
Вирощування телятини поширене у всьому світі. Прибутковість залежить від ситуації на ринку і вправності власника бізнесу. Наприклад присутність прямих договорів з переробниками, консервною фабрикою.В Україні і в Чернівецькій області є дефіцит м'яса телятини. Триває процес скорочення виробників телятини. В Чернівецькій області тільки за два останні роки зменшилося телятини на 15%. І цей процес триває. Разом з тим продовольча потреба населення навіть виросла через зростання закладів харчування, ресторанів, відтік людей з сіл до міста,тощо. Даний проект має свої переваги над подібними але не реалізованими успішно. Насамперед це власність на територію і близькість пасовища. Худоба увесь теплий сезон - 6 місяців перебуває на пасовищі випасаючи траву. Нічліг молодняка на базі під охороною. На воду витрати незначні (електроенергія для закачування у резервуар). І це не ще не всі локальні можливості, які дозволяють зменшувати витрати на вирощування телятини. із збутом кінцевого продукту зараз немає труднощів. Переробники самі з місця закуповують живу худобу. Але є інші можливості переробки або холодування м'яса і розвиток власного пгостачання на ринок. Відкриваються можливості домовленості з однією компанією, яка харчує заклади освіти у двох областях.
Проблема или Возможность
На ринку м'яса телятини одна проблема - відсутність достатньої пропозиції українського продукту. Проблема для реалізації проекту винятково господарська - забезпечення раціону кормів і організація виробництва.
Решение (Продукт или Услуга)
Всі господарські і організаційні проблеми вирішуватимуться завдяки власному внутрішньому ресурсу. разом з тим не дивлячись на тимчасову відсутність державної політики рано чи пізно держава повернеться до дотування кожної голови ВРХ. А це приблизно 25% вартості поголоів'я.
Конкуренты
Прямих конкурентів немає. Один кокурент - це імпорт. Але риноок не настільки насичений продуктом, щоб ця конкуренція була на виживання.
Преимущества или дифференциаторы
Перевага проекту над конкурентами у тому,що територія утримання молодняка ВРХ має вигідне розташування - 300 метрів за околицею населеного пункту із збереженням всіх санітарних норм. Не в житловій зоні, 5 км від автотраси, 50 метрів від лісу, що підтверджуватме екологічність продукту. У свердловині на території запас води 5 метрів або кілець(відмінний запас). У пониззі ділянки є можливість розкопати свою водойму. Пасовище примикає до самої території. Віддаль від місця випасу до бази 100-500 метрів. Пасовище - це головний чинник цього проекту. Інші власники такого бізнесу не можуть похвалитися, що мають таку близькість структури. Як правило випас відбувається за 5-10 кілометрів від бази. Такі труднощі призводять до того, що багато відмовилися від вирощування молодняка.До даної території є під'їзд легковою машиною. Дорога гравійована. Діюча електромережа. Газ за 300 метрів але він не потрібен.
Финансы
Інвестиції потрібні для закупівля молодняка на перший рік 30-50 голів. Для будівництва загородження і літнього табору. Виплата зарплати трьом працівникам у перший сезон. 1 рік чистий прибуток з розрахунку 30 голів буде 50 тисяч грн. Різниця між виручкою і собівартістю - 30 тис.грн. 2 рік відповідно на 50 голів - 90 тис.грн. і 60 тис.грн. 3 рік, 50 голів - 90 тис.грн і 60 тис.грн. 4 рік - 90 тис.грн і 60 тис.грн 5 рік - 90 тис.грн. і 60 тис.грн. за 5 років накопичення - чистий прибуток 240 тис. грн.
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Доля 50 на 50. Поект окупиться через 2 роки
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Усі ризики можуть мати вплив. Але суть цього проекту у тому, що всі вони мало можуть вплинути на його реалізацію. Переваги проекту покриють зовнішні негативи але в умовах ідеальної організації і відповідальності.
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility536
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать
  • 0