2472

Університет персональних інвестицій

Украина
Отрасль: Финансовые услуги
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 30.000
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 30.000
Рейтинг
equalizer 72 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея

Створення консулультаційного центру торгівлі на фондових ринках Росії та України, команди трейдерів для торгівлі та команду програмістів для розробки торгових роботів. Продукти: навчання, робота з інвестиціями, продаж роботизованих систем.
Текущее состояние
Вже відкритий офіс на основі агентського договору з однією із брокерських компанії України. Ведеться робота з клієнтами, на основі навчання та інвестицій. Активний трейдинг. Є створена команда трейдерів з 5 чоловік та 2 програміста.
Рынок
Якщо оцінювати брокерських бізнес в Україні, на даний час є скупчення брокерів лише в Києві та їхніх представництв у великих містах, як Харків та Донецьк. Західна Україна повністю пуста для створення цілої мережі даного бізнесу.
Проблема или Возможность
Величезна маса людей шукають цікаві шляхи для розміщення своїх збережень, які б повністю захищали їх із законодавчої сторони та давали б якісний прибуток, не знаходячи нічого, несуть свої кошти в банк, або ховають "під подушку". Більшість людей вважають ризиковими вкладення коштів в компанії, які не мають своїх представництв в регіонах. Інші ж мають бажання вивчати дану сферу та працювати у ній, але не хотять кидати свою роботу, та витрачати багато вільного часу.
Решение (Продукт или Услуга)
Надання послуг активного трейдингу, за різними схемами, в залежності від суми вкладень, зони ризику клієнта, повноцінний сервіс, щоденні звіти, навчання. Формування портфельних інвестицій, продаж роботизованих систем
Конкуренты
Прямі конкуренти відсутні, у м.Тернопіль є два офіси форексних компанії. Схожа діяльність, різні сфери. Форекс діяльність законодавчо неврегульована, тобто ряд послуг та гарантій відсутні. Форекс - ринок обмежений у різноманітності фінансових інструментів.
Преимущества или дифференциаторы
Наша перевага: захист із законодавчої сторони, швидкий ввід/вивід коштів , негатив у суспільстві про ринок форекс, торгові роботи, портфельні інвестиції, вкладення із фіксованими ставками дохідності.
Финансы
Відкривається 5 рахунків по 50тис.грн. для трейдингу. Витрати: кожного місяця 4 тис.грн. на оренду офіса, 4тис.грн. - реклама. Офіс та реклама оплачуються з прибутку по рахунках, але має бути резерв на 3 місяці
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
50% від прибутку із базових вкладень по рахунку(від 3-5% в місяць від основної суми), 10% від прибутку кожного клієнта компанії, 50% із агентської винагороди по комісії(500-1000 грн/міс, це джерело вагомого прибутку не дає), 50% від оплати за навчання(вартість курсу для однієї особи 100-200$). Річний дохід інвестора від 60%.
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Недовіра до даного ринку через негатив із форекса, недостатня проінформованість про роботу на фондовому ринку у суспільстві, сирий ринок.
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи

Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility523
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать