1906

Основа даного проекта - це продаж дорогих, дизайнерських квартир у Києві.

Украина
Отрасль: Недвижимость
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  500.000
0
Всего необходимо
$ 500.000
Рейтинг
equalizer 75 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Основа даного проекта - це продаж дорогих, дизайнерських квартир у Києві. Наша компанія для початку викупляє 3 або 5 квартир .а саме , квартири в Сталінках. Квартири в таких будинках користуються великим попитом. За планом наша компанія знаходить квартири під ремонт в будинках хорошого стану і близько до центра. Наша бригада виконує дорогий дизайнерський ремонт . І після закінчення ремонту ми продаємо такі квартири за короткий період часу , отримуючи чистий прибуток з кожної квартири від 40,000$.

Текущее состояние

На даний час у нас працює агентство нерухомості, але ми працюємо, як посередники з продажу квартир. Наша бригада виконує ремонтні роботи на трьох квартирах. Кожного дня у нас є клієнти на дорогі квартири з ремонтом, але з того, що пропонують люди на продаж "квартири під ключ" варіант не задовільний. Ми в основному продаємо "середні" квартири, залишаючи без пропозицій людей бажаючих придбати хороше житло.

Рынок

За червень цього року в Києві продано 3200 квартир тільки вторинного ринка. Попит на нерухомість не зменшується, квартири хорошого рівня продаються дуже швидко, довгої реклами вони не потребують. Тож, квартири запропоновані нашою компанією будуть реалізовані за короткий період часу.

Проблема или Возможность

Проблему покупки квартир з хорошим ремонтом, можна вирішити швидко й просто , для людини , яка хоче купити для себе таку квартиру , щоб "зайти і жити" наша компанія запропонує свої квартири з дизайнерським готовим ремонтом за привабливою ціною. Сьогодні «сталінки» цінуються вище ,як старі будинки і йдуть на рівні з новобудовами бізнес класу .

Решение (Продукт или Услуга)

Наша послуга для потенційного замовника - це можливість придбати для себе житло в ідеальному стані за привабливою ціною. Квартира «сталінка»- це ідеальний варіант, для нашої ідеї.

Конкуренты

На конкурентів особливої уваги ми не звертаємо, тому що квартира, яка пропонується з хорошим дорогим ремонтом і добре прорекламована , продаватися довго не буде. Я думаю , що скриті конкуренти є , але на ринку ми їх не бачимо і в рекламі вони з

Преимущества или дифференциаторы

Ідею нашого проекта буде скопіювати не так просто, оскільки у нас команда професійних людей і є можливість кожного разу , щось змінювати. В рекламу запускаємо мінімум інформації , тільки ту , що необхідна.

Финансы

Сума інвестицій від 500,000 $. Інвестиції потрібні для купівлі квартир і проведення ремонтних робіт. Ми вкладаєво в квартиру від 90,000- 110,000$ , а також в ремонт до 25,000$ . Готову квартиру виставляємо на продаж вартістю до 200,000$ з торгом, так і вийде наш чистий дохід від 40,000 $. За нашим проектом ми маємо реалізувати квартири терміном до восьми місяців.

Предложение инвестору

Я пропоную інвестору 60% від чистого прибутку . Для початку ми вкладемо договір на разовий проект, він інвестує кошти для купівлі квартир та проведення ремонтних робіт , до восьми місяців ми реалізовуємо квартири, а наш інвестор повертає вкладені гроші та отримує прибуток в розмірі 60% від загальної вартості чистого доходу. Потім по бажанню інвестора ми зможемо продовжити даний проєкт, но більш масштабний.

Риски

Я вважаю , що наші ризики , зведені до мінімума , оскільки ми вибираємо правельно район, будинок та квартиру. Робимо дорогий ремонт і додатково пропонуємо мебель європейських брендів. З такою пропозицією, ми отримаємо швидко реальних покупців. Це вклад грошей не в повітря , а в ідею швидко заробити. Такі квартири ми завжди продамо.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility621
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте