819

ТОВ "Олмос"

Украина
Отрасль: Пищевая промышленность
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  151.000
0
Всего необходимо
$ 151.000
Рейтинг
equalizer 75 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Залучення інвестиційних коштів на розвиток існуючого підприємства, що працює в сфері надання послуг по монтажу, пуско-наладці та обслуговуванню обладнання в харчовій та металургійній промисловості. Регіони надання послуг – Україна, ближнє зарубіжжя (Росія, Республіка Білорусь)

Рынок

Ринок надання послуг по монтажу, пуско-наладці та обслуговуванню обладнання росте, так як галузі, в яких працює товариство (харчова та гірничо-збагачувальна промисловість) розвиваються за рахунок будівництва нових потужностей та модернізації існуючих виробництв. Також планується розширення та реконструкція підприємств хімічної промисловості.

Проблема или Возможность

В 2009-2010 році на підприємствах харчової промисловості працювало в підряді багато малих підприємців. На даний момент юридичні особи не можуть працювати з підприємцями платниками єдиного податку. Крім того, великі підприємства бажають працювати з великими фірмами, які забезпечать якість та повноту виконаних робіт.

Решение (Продукт или Услуга)

В 2011 році досягнено домовленості про співпрацю з UBC (Українська пивна компанія) про монтаж обладнання на загальну суму 630 000 грн. за умови наявності труборізу, який гарантує якість зварних швів в трубопроводах харчової промисловості. Отже, для проведення даних робіт необхідно закупити труборіз Georg Ficsher та зварювальні апарати Fronius, загальною вартістю 415 000 грн. Маючи в активі таке високопрофесійне обладнання, товариство зможе виконувати монтажні роботи для всіх великих підприємств та корпорацій України (Оболонь, Славутич, Рогань, Мілкіленд, Вімм-Білль-Данн та інші), а також Росії та Білорусі.

Конкуренты

1. Харчосервіс (Київ) 2. УПК Інжиніринг (Харків)

Преимущества или дифференциаторы

Маючи в активі високопрофесійне обладнання та висококваліфікований персонал, товариство зможе виконувати монтажні роботи для всіх великих підприємств та корпорацій України

Финансы

Планується щорічний ріст обсягів надання послуг на протязі перших двох років на рівні 600%.

Предложение инвестору

Необхідні кошти для залучення - 151 000 доларів США (що становить 86,29% загального капіталу). Строк окупності проекту – 3 роки.

Риски

1)Постійні зміни в бухгалтерській звітності та податковому законодавстві України 2)Відсутність підтримки представників малого та середнього бізнесу в Україні
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility671
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте