1134

Торгівля через Інтернет в спеціалізованих магазинах з єдиним центром управління

Украина
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  50.000
0
Всего необходимо
$ 50.000
Рейтинг
equalizer 130 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Торгівельна компанія, яка здійснює продажі через Інтернет. Створюються оригінальні інтернет-магазини, оптимізовані під велике навантаження. Управління категоріями, товарами, клієнтами, замовленнями, звітами та ін. здійснюється з єдиного центру (адмін-частини). Дана система значно спрощує роботу торгівельної інтернет-компанії та оптимізовує її.
Передбачається створення відділів у компанії - відділ маркетингу, відділ роботи з постачальниками, кол-центр, ІТ-відділ.

Текущее состояние

Є реалізована дана система по управлінню різними інтернет-магазинами з єдиного центру (адмін-частини). Дана розробка реалізовувалась командою з 4 програмістів та менеджера проекту протягом 5-ти місяців (витрати склали близько 30 000$). Зокрема, функції системи: - вибір та управління необхідним інтернет-магазином - модуль Товари - управління категоріями товарів, товарами, завантаження каталогів товарів з екселю та ін. джерел, управління опціями товарів, вигрузка товарів на фронт-енд та ін. - модуль Кол-центр - модуль створений для автоматизації роботи кол-центру (прийому замовлень по телефону, підтримки користувачів) - модуль Склад - прийом товару, діспатч (прив"язка діспатчу до постачальника), упаковка, партії посилок, обробка оплат, управління поверненнями, управління відмовами та ін. - модуль Переклад товарів - створений для перекладу та підготовки до завантаження в систему каталогів товарів іноземних постачальників - модуль Звіти - створений для аналізу маркетологами відвідуваності сайтів, продажів, клієнтів та ін. - модуль Маркетинг - маркетингові інструменти для збільшення продажів (розсилки, акції, подарунки, система бонусів, баннери та ін). Система пройшла тестування і працює зараз в робочому режимі. Створено ТзОВ.

Рынок

Ринок постійно зростає на 50% в рік. Конкуренція велика, але серйозних конкурентів насправді мало.

Проблема или Возможность

Інтернет-торгівля поступово витісняє класичну оф-лайнову торгівлю. Відкриття класичного магазину в оф-лайні потребую значних витрат на підготовку приміщення, оренду, оплату продавцям та обслуговуючому персоналу. Інтернет-магазин дозволяє значно знизити ці витрати та є доступнішим для покупця.

Финансы

Розглядаю варіанти: - інвестиції на розвиток проекту - на створення відділів маркетингу, роботи з постачальниками, кол-центру. - продажу ІТ-системи по управлінню інтернет-магазинами в єдиному центрі з її подальшою підтримкою нами.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility511
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте