2426

Система подвійного захисту приміщень від москітів, пилу та пороху

Украина
Отрасль: Строительство
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 1
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 1
Рейтинг
equalizer 70 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея

Пропозиція може бути реалізована при експлуатації житлових будинків, виробничих приміщень і т. д. На даний момент, популярними засобами проти москітів та інших комах є протимоскітні сітки, що встановлюються у відкритих прорізах будинків та споруд, а саме на вікнах. Недоліком цих протимоскітних сіток є те, що через отвори в сітці у приміщення потрапляє велика кількість пороху ззовні, особливо в будинках, що розташовані поблизу траси або в містах із посиленим вуличним рухом автомобілів. Це спричиняє забруднення повітря і відповідно призводить до захворювань людей.
З метою подвійного захисту повітря в приміщеннях від пороху та москітів пропонується при встановленні протимоскітних сіток на вікнах додатково по всій величині сітки встановлювати фільтри проти пороху. Фільтри можуть використовуватися різної щільності в залежності від потреби і забруднення зовнішнього середовища. Фільтри легко встановлюються і їх можна знімати, чистити або замінити без особливих зусиль.
 
Потенційний клієнт - будь-який житель, особливо людина, що проживає на території екоголічно забрудненного навколишьного серидлвища.
 
Practical work
"Dual defending from mosquitoes and dust"
Applicant: Shumkin Andrey

Offer can be realized in the operation of residential buildings, industrial buildings, etc. Nowadays, popular means against mosquitoes and other insects are mosquito nets installed in the open slots buildings and structures, such as the windows. The disadvantage of these mosquito nets is that through the holes in the grid in the room gets a lot of dust from the outside, especially in homes that are located near the highway or in urban areas with increased traffic streetcars. This causes air pollution and thus causes disease in humans.
To double the protection of indoor air from dust and mosquitoes suggests to install mosquito nets on the windows further across the grid size set filters against dust. Filters can be used in different densities depending on the needs and pollution of the environment. Filters are easy to install and can be removed, cleaned or replaced without much effort.
Текущее состояние
Данний виріб запатентований, має всі документи, сертифікат SKZ- Cert GmbN німецькій фірмі виробнику фільтрів Voltz filters: "внедрение и использование системы управления качеством в соответствии с ISO 9001:2008 в области: разработки, производстваи сбыта фильтрующих изделий в сфере техники кондиционирования воздуха и вентиляцонной техники, лакировочной и сушительной техники, а также газовых турбин и компрессоров." Дійсний з 26.06.2012 по 25.06.2015.
Рынок
Система унікальна і немає аналогів. Собівартість дуже низька, що в відповідності робить товар доступним для великої і широкої аудиторії. Товар підходить, як і звичайним людям бажаючим мати захист від поганої екології та забрудненного довкілля, так і фірмам підприємствам, які повинні відповідати певним стандартам в дотриманні екологічних норм.
Проблема или Возможность
Проблеми відсутні. При покупці патента головне наладити систему збиту, через відкриті для продажи підприємства, або магазини. З урахуванням забрудненності довкілля, даний продукт буде цікавий житєлям багатьох країн, областей та міст. P.S. Данну розробку продається з усіма документами зацікавленному інвестерові. Власний бізнес з вашим інвестуванням відкривати не бажаємо так, як ми група винахідників, а не бізнесмени.
Решение (Продукт или Услуга)
"Система подвійного захисту приміщень від москітів та пороху" Фото та сертифікат описанний вище висилаємо при цікавості до нашої пропозиції.
Конкуренты
Жодного відомого конкурента при аналізі ринку не знайдено.
Преимущества или дифференциаторы
Перваги - мало собівартість виробництва; Продаж згідно квадратури, яку потребує для фільтрації будинок, кімната, чи будь-яке приміщення. Тобто покупцеві буде доступно, як купити декілька метрів квадратних на одне-два вікна(що вартуватиме йому зовсім незначних фінансових затрат) так і велику к-сть квадратури на підприємствотчи виликі будівлі.; Упроваджувати дану систему можна на новобуділві при домовленності з забудовниками, що приноситиме великий дохід; З врахуванням динамикі розвитку екологічного законодавства не тільки в країнах ЄС, а й СНГ данний продукт буде тільки нарощувати попит на себе
Финансы
Проект продається повністю з усією супроводжуючою документацією з передаванням прав на володінням ним зацікавленному покупцеві
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Сумма обговорюватиметься індивідуально в телефонному режимі, скайпі, та при конкретній зацікавленості- вживу.
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Розрахунок ризку не прораховувався.
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи

Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility542
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать