1053

Промислові контролери дистанційного збору даних

Украина
Отрасль: Электроника
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  150.000
0
Всего необходимо
$ 150.000
Рейтинг
equalizer 65 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Повна автоматизація збору даних стану обладнання та поточного використання ресурсів з підприємств (заводів, виробничих підприємств, операторів зв'язку, складів і т.д.), комунального і житлового господарства в населених пунктах тощо.

Текущее состояние

Розроблено дослідний зразок обладнання і програмного забезпечення, проведено роботу з просування продукту для потенційних замовників, стосовно деяких замовників існують попередні домовленості щодо проведення випробувань. Розроблені чернетки описів для кінцевих споживачів, а також шаблон технічного завдання на впровадження (згідно з ГОСТ 34). Підприємство-розробник розробяло офіційний проект для подібної автоматизації м. Києва, цей проект прийнято замовником.

Рынок

В межах України існує величезний ринок повної автоматизації збору даних про використання ресурсів житловими будинками, підприємствами і т.д. для дистанційної обробки цих даних комп'ютеризованими центрами. Споживачами продукту також є оператори мобільного зв'язку, в яких інсталяційна база існує по всій країні (облік витрачених енергетичних ресурсів, збір даних про поточний стан обладнання базових станцій). Наша система також має потенціал використаннях у ланках систем екстреного реагування (раннє сповіщення про виникнення аварій техногенного характеру).

Решение (Продукт или Услуга)

Наша розробка це: - апаратний пристрій (контролер) з 11 аналоговими портами, 1 портом RS232, 1 портом USB, 2 портами Ethernet, 1 портом OneWire і одним портом I2C

Конкуренты

Наразі прямої конкуренції у повному обсязі на ринку України не видно. Існує потужна конкуренція виключно на ринку АСКОЕ (автоматизована система комплексного обліку електроенергії). Решта рішень не є інтегральними і по сумі елементів, що потрібні для виконання функцій нашого пристрою, виводить цих конкурентів на значно вищі витрати.

Финансы

Інвестиції потрібні на: - доведеддя дослідного зразка до промислового (готового до продажу) - виготовлення першої партії, створення маркетигових стендів - розробку маркетингової документації, упаковки - просування продукту (через видання, спеціалізовані виставки)

Предложение инвестору

Пропонується доля в прибутку на рівні до 50% з реалізованої продукції (в залежності від суми інвестицій, процедури їх виділення і т.д.).
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility605
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте