1490

Придбання і реконструкція комплексу по виробництву свинини та біодобрив

Украина
Отрасль: Сельское хозяйство
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 1.475.833
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 1.475.833
Рейтинг
equalizer 70 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Идея

Річний об’єм продукції, що випускається, складе 180 тонн свинини в живій вазі в рік, що перероблятиметься на власному ковбасному цеху і 750 тонн екологічно чистих фасованих біодобрив. Для здійснення даного проекту передбачається придбати свинокомплекс в с. Крута Балка, Новосанжарського району, Полтавської області, щомістить 9 будівель для утримання тварин, а також допоміжні приміщення.
Текущее состояние
Ідея у вигляді бізнес-плану
Рынок
Ключовим моментом, що характеризує ринок свинини України на сьогодні, являється висока залежність, що зберігається, від імпорту. У 2012 році, за оцінками Інформаційної компанії «ПроАгро», в Україну поступило 48,5 тисяч тонн свинини з далекого зарубіжжя. Аналіз стану справ у галузі виробництва свинини дозволяють виділити основні чинники, що впливають на ринок: 1. Державна підтримка галузі на державному та регіональному рівнях. 2. Зростання вітчизняного виробництва, поступовий процес імпортозаміщення. 3. Зростання споживчого середовища. 4. За даними держкомстату в 2012 році середній українець споживав лише 17,09 кг свинини, а у 2013 році прогнозується, що даний показник може зрости до 17,44 кг.
Проблема или Возможность
У рамках даного проекту передбачається виробництво: - м’яса свинини; - ковбас та копченої свинини; - біодобрив - електроенергії, газу та тепла для власних цілей. За своїми якісними характеристиками продукція відповідатиме рівню українських стандартів і буде ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЮ. Свинина буде вироблена по технологічним інструкціям, з дотриманням санітарних правил для підприємств м’ясної промисловості, затверджених в установленому порядку.
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Цілком екологічно чиста продукція з відповідною сертифікацією. Потреба в газі, теплі і електроенергії відсутня оскільки дані ресурси нам забезпечить біогазова станція з когенератором, що зменшить собівартість порівняно з конкурентами.
Финансы
Інвестиційні засоби будуть використані: а) На придбання комплексу – 1 млн. грн. б) На проектні і підготовчі роботи, БМР – 200,00 тис. грн. в) Закупівля батьківського поголів
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
20-25% річних за інвестиції, рентабельність 42,4%, окупність 4 роки
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
1. Можливі труднощі з постачанням тварин. На сьогодні в Україні значно занепало власне виробництво батьківського стада. В зв’язку з цим очікується, що цей напрям у свинарстві буде привабливим для інвесторів. 2. Недостатній обсяг виробництва високоякісних комбікормів. Вже зараз виробники стикаються з високими цінами, нестабільними постачаннями і недостатньо високою якістю кормів. Щоб уникнути подібних проблем, все більше виробників м’яса інвестують в створення власного виробництва комбікормів. 3. Нестача якісної свинини як для збуту охолодженого м’яса, так і для промпереработки. Крім того, більшість інвесторів є великими м’ясопереробними холдингами, які створюють виробництво свинини під власний випуск м’ясних напівфабрикатів і продуктів глибокої переробки. Такі проекти будуть успішними, оскільки припускають виробництво м’яса під налагоджену переробку.
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи

Инвестируйте в выдающиеся стартапы, находите инвестиции и кредиты для своего бизнеса, вовлекайте в свои идеи лучших профессионалов
Авторизуйтесь на портале используя ваш аккаунт социальной сети
Либо войдите / зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Укажите электронный адрес, который Вы использовали для регистрации на Startup.Network
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility506
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать