1490

Придбання і реконструкція комплексу по виробництву свинини та біодобрив

Украина
Отрасль: Сельское хозяйство
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  1.475.833
0
Всего необходимо
$ 1.475.833
Рейтинг
equalizer 75 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Річний об’єм продукції, що випускається, складе 180 тонн свинини в живій вазі в рік, що перероблятиметься на власному ковбасному цеху і 750 тонн екологічно чистих фасованих біодобрив. Для здійснення даного проекту передбачається придбати свинокомплекс в с. Крута Балка, Новосанжарського району, Полтавської області, щомістить 9 будівель для утримання тварин, а також допоміжні приміщення.

Текущее состояние

Ідея у вигляді бізнес-плану

Рынок

Ключовим моментом, що характеризує ринок свинини України на сьогодні, являється висока залежність, що зберігається, від імпорту. У 2012 році, за оцінками Інформаційної компанії «ПроАгро», в Україну поступило 48,5 тисяч тонн свинини з далекого зарубіжжя. Аналіз стану справ у галузі виробництва свинини дозволяють виділити основні чинники, що впливають на ринок: 1. Державна підтримка галузі на державному та регіональному рівнях. 2. Зростання вітчизняного виробництва, поступовий процес імпортозаміщення. 3. Зростання споживчого середовища. 4. За даними держкомстату в 2012 році середній українець споживав лише 17,09 кг свинини, а у 2013 році прогнозується, що даний показник може зрости до 17,44 кг.

Проблема или Возможность

У рамках даного проекту передбачається виробництво: - м’яса свинини; - ковбас та копченої свинини; - біодобрив - електроенергії, газу та тепла для власних цілей. За своїми якісними характеристиками продукція відповідатиме рівню українських стандартів і буде ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЮ. Свинина буде вироблена по технологічним інструкціям, з дотриманням санітарних правил для підприємств м’ясної промисловості, затверджених в установленому порядку.

Преимущества или дифференциаторы

Цілком екологічно чиста продукція з відповідною сертифікацією. Потреба в газі, теплі і електроенергії відсутня оскільки дані ресурси нам забезпечить біогазова станція з когенератором, що зменшить собівартість порівняно з конкурентами.

Финансы

Інвестиційні засоби будуть використані: а) На придбання комплексу – 1 млн. грн. б) На проектні і підготовчі роботи, БМР – 200,00 тис. грн. в) Закупівля батьківського поголів

Предложение инвестору

20-25% річних за інвестиції, рентабельність 42,4%, окупність 4 роки

Риски

1. Можливі труднощі з постачанням тварин. На сьогодні в Україні значно занепало власне виробництво батьківського стада. В зв’язку з цим очікується, що цей напрям у свинарстві буде привабливим для інвесторів. 2. Недостатній обсяг виробництва високоякісних комбікормів. Вже зараз виробники стикаються з високими цінами, нестабільними постачаннями і недостатньо високою якістю кормів. Щоб уникнути подібних проблем, все більше виробників м’яса інвестують в створення власного виробництва комбікормів. 3. Нестача якісної свинини як для збуту охолодженого м’яса, так і для промпереработки. Крім того, більшість інвесторів є великими м’ясопереробними холдингами, які створюють виробництво свинини під власний випуск м’ясних напівфабрикатів і продуктів глибокої переробки. Такі проекти будуть успішними, оскільки припускають виробництво м’яса під налагоджену переробку.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility529
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте