986

Незвичайний інтернет портал торгівлі

Украина
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 1
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 1
Рейтинг
equalizer 102 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Пропонується створення порталу для об'єднання фірм, суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб з метою купівлі-продажу товарів, послуг та ін. з проведенням різноманітних заходів та акцій по всій Україні.
Мова йде про портал торгівлі в інтернеті. Портал буде містити не звичайний інтернет-магазин, зворотній інтернет-аукціон, спільні покупки по регіонам та ін., в яких можна замовляти товари та послуги всередині мережі по Україні і закордоном (є варіант внутрішньої валюти). Так само на порталі буде відкрито PIAR-агенство on-line, де будуть розміщуватися найцікавіші проекти міст України, акції, розіграші, лотереї, конкурси, опитування та ін.
Сайт буде технічно складний з різноманітними фукціями + платіжні системи, ввод і вивод коштів. Масштаб проекту великий, з початку Україна, а згодом з появленням перспектив розвитку можна буде вийти на ринки країн СНД та Європи.
Всі відносини з потенційними покупцями будуватимуться на засадах прозорості і чесності. Покупець зможе купити чи виграти товар/послугу за найнижчою ціною і буде в 99% випадках задоволений. Також відвідувачі сайту будуть мати можливість брати участь в безкоштовних акціях, різноманітних розіграшах та лотереях.

Текущее состояние

На даний час проект в стані ідеї. Ведеться пошук потенційних інвесторів та партнерів. За рік продумав багато нюансів і вважаю, що проект має право на життя.

Рынок

Річний оборот інтернет-магазинів, за інформацією процесингового центру збільшився в два рази. Кількість операцій з оплати товарів і послуг на сайтах інтернет-магазинів, також швидко зростає. Цей показник виріс за рік на 35%. "Майбутнє електронної комерції - це органічний приріст нових інтернет-магазинів і швидке зростання оборотів і числа операцій в мережі, - розповів Антон Романчук, голова правління UPC, - в середині року можна очікувати появу в Україну мобільних платежів і зростання популярності віртуальних платіжних карт, призначених для оплати товарів і послуг виключно в мережі інтернет безпечним способом ".

Конкуренты

Розетка, аукро.

Преимущества или дифференциаторы

Схожих порталів з запропонованими функціями в Україні - не має. Відмінності від конкурентів: зворотній інтернет-аукціон, інтернет-магазин з падаючою ціною на товар, внутрішня валюта.

Финансы

Кошти потрібні на оплату роботи програмістів та ІТ-дизайнера, покупка/оренда хостінгу та домену, маркетинг та реклама сайту, витрати на оренду офісу та з/п персоналу (2-3 чол.)

Комментарии:


Необходимо авторизоваться

arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility549
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать