1206

Medi +

Украина
Отрасль: Медицина
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$ 1
0
Хочу инвестировать
help_outline Что произойдет после нажатия?

Комиссия с Инвестора не взымается

После нажатия будут показаны контакты автора или менеджера Startup.Network

Потребуется авторизация

Всего необходимо
$ 1
Рейтинг
equalizer 70 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Надання медичних послуг населенню з середнім доходом. Побудова всеукраїнської мережі міні поліклінік, які відповідають очікуванням клієнтів і поєднують в собі клієнторієнтованість, фаховість, доступність, сервіс та зручність. Клієнтами будуть переважно населення міст та страхові компанії.

Текущее состояние

Проект знаходиться на стадії залучення інвестицій для старту пілотної міні поліклініки. Розроблені концепція бізнесу та детальний бізнес план, є домовленості з майбутніми працівниками. Клініка почне працювати через 2-3 міс. після залучення інвестицій.

Рынок

Ринок приватних медичних послуг показує стабільне зростання. Стосовно ринку медичних послуг Львова то він зростає на 15-20% за рік. і складе в 2012 за оцінками експертів 60 млн.грн.

Проблема или Возможность

Всі ми люди і, нажаль, всі ми хворіємо. Якщо у нас проблеми зі здоров'ям ми можемо звернутись або в державну поліклініку, або в приватну медичну установи. Державні поліклініки доступні, але мають ряд недоліків: відсутність сервісу, клієнторієнтованості, нижчий рівень фаховості лікарів. Приватні клініки клієнторієнтовані, сервісні, але часто недоступні пересічному Українцю. Меді + поєднує в собі доступність на рівні держ поліклінік з сервісом, фаховістю, клієнторієнтованістю і зручністю приватних клінік. Тобто клініка виходить на ринок з якістю приватних клінік і з ціною державних поліклінік.

Решение (Продукт или Услуга)

В Меді+ надаються послуги: Консультація лікаря, Лабораторні аналізи, Електрокардіографія. Всі послуги позиціонуються в низькому ціновому сегменті.

Конкуренты

- Державні поліклініки - Приватні клініки з поліклінічним прийомом

Преимущества или дифференциаторы

Ключова перевага - поєднання в Меді+ доступності(низька ціна) державних поліклінік з клієнторієнтованістю, сервісом, фаховістю та зручністю приватних клінік. Додаткові переваги: зручне розташування, попередній запис на прийом, потужний маркетинг.

Финансы

Інвестування у 2 етапи: І етап: старт роботи пілотної поліклініки у м. Львові. Сума інвестицій - 35-40 тис.$. ІІ етап: розширення у Львові та побудова мережі у ключових містах України(Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса). Сума необхідних інвестицій - 8 600-9 400 тис.$ Ключові фінансові показники для 1-єї міні поліклініки: ROI-55%, чистий дохід - 70 -80 тис.$/рік. Повернення вкладень за 14-16 міс.

Предложение инвестору

Інвестру пропонується доля в бізнесі пропорційна сумі інвестицій. Інвестор поверне свої вкладення за 15-17 міс.

Риски

Комерційні ризики: - Зменшення попиту на послуги клініки. При недостатньому попиті на послуги консультації сімейного лікаря можливий резервний варіант залучення до роботу у клініку фахівців популярних профілів (Невролога, Кардіолога, Гастроентеролога, Дерматолога). - Посилення конкуренції у поліклінічному сегменті.

Комментарии:


Необходимо авторизоваться

arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility485
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видеозаписи
 
Хочу инвестировать