4764

Масове виробництво дерев"яного профілю

Украина, Львовская область
Отрасль: Деревообработка
Стадия проекта: Действующий бизнес

Дата последнего изменения: 29.05.2017
Min инвестиция
$  21.000
0
Всего необходимо
$ 21.000
Рейтинг
equalizer 102 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Метою підприємства є витіснення пластикових віконних конструкцій з ринку завдяки високій європейській якості та конкурентній ціні деревяного профілю.

Текущее состояние

За даним проектом було зроблено ряд підготовчих робіт: - роброблено та випробувано нововведення в процеси виробництва віконного профілю; - взято в довгострокову оренду виробниче приміщення в 600 м2; - цех вкомплектовано німецькими станками та інструментом фірми Вайнінг; - протестоване обладнання та інструмент на готовність; - виготовлені зразки; - реєстрація компанії та оренда офісу.

Рынок

В нашому виробництві дерев'яних вікон використовується клеєний трьохслойний дерев'яний брус, який протягом всього періоду експлуатації не деформується. На даний час аналогів масового виробництва вікон за такою технологією в Україні немає. В основному, дрібні українські виробники використовують однослойний добре просушений брус з сосни чи дуба, використовуючи застарілі технології та обладнання, щоб кінцевий продукт був якомога дешевий. Це тягне за собою ряд недоліків, які позначаються на якості та ціні виробу. Тому ринок дерев'яних вікон на сьогодні складає тільки 20%, з яких більша половина імпортних. Для даного виду діяльності планується охоплення віконного ринку всієї України.

Проблема или Возможность

Можливість - це вливання у виробництво оборотних коштів для виконання стратегічного плану підприємства та швидкого поширення продукту по всій території України через дрібний та середній бізнес, який займається віконною стравою. Ми пропонуємо внесення невеликіх змін у роботу виробництва та надаємо відео-інструкцію по переобладнанню станків з пластикового на дерев"яне та правильність роботи з нашим дерев"яним профілем.

Решение (Продукт или Услуга)

З допомогою оборотних коштів ми зможемо запустити масове виробництво.

Конкуренты

Немає.

Преимущества или дифференциаторы

Для отримання переваги над конкурентами, наше підприємство спеціалізується на масовому виготовленні дерев’яних профілів для євро вікон за новітньою технологією, розробленою та запатентованою нашою компанією, яка за короткий період стане провідною на ринку віконних конструкцій. А також ряд переваг завдяки використанню екологічночистої якісної сировини для виготовлення нашого кінцевого продукту.

Финансы

Оренда приміщень (~650 м2) ……………...………………..1 000 $/міс; Сировина X ………..10 000 $/міс; Оплата праці ( 10 чол)………………………………………...2 500 $/міс; Інші витрати (КП, транспорт, податки, маркетинг)…….….7 500 $/міс.
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Вход/регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility713
star1
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте